Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Film i zdjęcia Duszka pokazują ile to biedne ciałko wycierpiało:(( Kurcze ja bym baner (w tej okolicy gdzie się błąkał) wywiesiła ze zdjęciami psiaka i ogromnym napisem :" WSTYDŹCIE SIĘ !!!!!!!"[/QUOTE]

bardzo dobry pomysl !!!!!!!
I ja bym jeszcze w kosciele na tablicy z ogloszeniami parafialnymi powiesila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']W co Ty wierzysz? Przecież księża twierdzą, że zwierzęta nie mają duszy...[/QUOTE]


Ale tu nie chodzi o wiare przeciez. Tylko o co dobre co zle. Milosierdzie, tak ? nie tylko wobec czlowieka. A skoro spolecznosc zamknieta w sobie, zacofana, do kosciola co niedziele, piatek biega - to ksiadz jest jakas wykladnia, tak ? No to taki plakat ze zdjeciem, bez zbednych opisow, bo nie przeczytaja, tylko haslo - w oczy sie jednemu, czy drugiemu rzuci.
A jesli ksiadz jakies powazanie ma - to to co mowi rowniez. To niech powiesi plakat, to niech powie z ambony kazanie o Sw. Franciszku - jesli trafi tym do jednej osoby, to bedzie cos.
A co da powieszenie plakatu na przystanku ? Trzeba dzialac lawinowo - przystanek, slup ogloszeniowy, tablica przed domem soltysa, tablica z ogloszeniami parafialnymi. Kropla drazy skale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']W co Ty wierzysz? Przecież księża twierdzą, że zwierzęta nie mają duszy...[/QUOTE]

dobrze by bylo gdyby ksiadz byl w miare postepowy. Badz choc jego wikary nie stlamszony proboszczem. Bo inaczej zerwie plakat z tablicy.
Na fb jakas dziewczyna szukala domu dla owczarka odebranego z plebani wlasnie.

Ale zgadzamy sie chyba - ze na wsiach ci co trzymaja zwierzeta w uwlaczajacych warunkach, w 99% to kosciola co niedziele biegna, zatem tam jest miejsce na plakat co oczy ich zakole.

Link to comment
Share on other sites

Inga.mm,wierzyć to można w Boga,a nie w kościół.A uczucie nikogo nie zostaną zranione,ci którzy źle traktują zwierzęta uczuć nie mają,a Ci którzy je kochają nie poczują się zranieni plakatem na tablicy kościelnej,lecz będą współczuć i może pomogą znaleźć tego kata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']ci co uwazaja, ze zwierzeta nie maja duszy, z pewnoscia tutaj nie zagladaja :)
To my musimy zajrzec do nich. :)[/QUOTE]
Zgadzam się w 100%!A czy zerwą plakat czy nie,to się okaże...a gdyby nawet tylko jedna osoba zareagowała pozytywnie...to też warto!Bo ta jedna może przekonać następną...itd.!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Inga.mm,wierzyć to można w Boga,a nie w kościół.A uczucie nikogo nie zostaną zranione,ci którzy źle traktują zwierzęta uczuć nie mają,a Ci którzy je kochają nie poczują się zranieni plakatem na tablicy kościelnej,lecz będą współczuć i może pomogą znaleźć tego kata.[/QUOTE]

O i to mi się bardzo podoba. i na tym mozemy zakończyć tą dyskusje , zeby nie zabrnąc niepotrzebnie zbyt daleko .

Link to comment
Share on other sites

Duszek rano mnie zmartwił. Już wieczorek nie chciał jeść. W nocy wymiotował. Bardzo się zdenerwowałam. Nie wiedziałam co się dzieje. Ale to chyba wina tego ,że Dusio znów zjadł za dużo.
około 11 przyszła w odwiedziny cioteczka Danvas. Wzięła Duszka na trawniczek....mały posiusiał ,połazikował ciut....wrócił do domku i zjadł.wymiocików już nie ma. Cały dzień pozytywny.... leżenie na wersaleczce z moim TZ który co chwilkę masuje nóżeczki misiaka. Fajnie..... :) Gdyby ktoś chciał wieczorne foteczki....prześlę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Duszek rano mnie zmartwił. Już wieczorek nie chciał jeść. W nocy wymiotował. Bardzo się zdenerwowałam. Nie wiedziałam co się dzieje. Ale to chyba wina tego ,że Dusio znów zjadł za dużo.
około 11 przyszła w odwiedziny cioteczka Danvas. Wzięła Duszka na trawniczek....mały posiusiał ,połazikował ciut....wrócił do domku i zjadł.wymiocików już nie ma. Cały dzień pozytywny.... leżenie na wersaleczce z moim TZ który co chwilkę masuje nóżeczki misiaka. Fajnie..... :) Gdyby ktoś chciał wieczorne foteczki....prześlę.[/QUOTE]
Oj, ale sie zmartwiłam pierwszym zdaniem. Dobrze, że to było tylko chwilowe. Ja bym bardzo chciała zdjęcia. Mogę prosić? ten pieseczek ujmuje za serce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...