Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boshe jakie biedactwo przeczytałam o nim i aż mi się łzy kręcą w oku, co za chu*** jak mogli go nie dokarmiać ani mu nie pomóc, mysleli że wyparuje czy co???? ile to zadzwonić teraz nie wiadomo czy chłopak da rade wyzdrowieć mam nadzieję że tak się stanie pójdzie do swojego NORMALNEGO I KOCHAJĄCEGO ludzia i bedzie mu dobrze!!!!!!! jak narazie to tylko mogę wątek porozsyłać.... trzymaj się maleńki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']szukamy domu tymczasowego...wszelkie koszty pokrywamy, ale nie chcemy by siedzial w schronisku, w domu tymczaspwym na pewno szybciej by doszedł do Siebie....moze znajdzie sie jakas dobra dusza, która da Mu schronienie...baardzo PROSIMY.....[/QUOTE]
wstawcie moze ta prosbe w tytule watku i na FB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']A ja chciałam oficjalnie przywitać na dogomanii naszą nową Panią inspektor. A jest to kto?...... Danavas!!!:Rose::Rose::Rose: DZIEKI ZA OGROMNE ZAANGAŻOWANIE I POMOC NA KAŻDYM KROKU. JESTEŚ NIEZASTĄPIONA!!!!I MĄDRZE DZIŚ MÓWIŁAS NA INTERWENCJI!!!! BRAWO:thumbs:A POŚWIĘCENIE Z JAKIM PIELĘGNOWAŁAŚ DUSZKA.... ZAIMPONOWAŁAŚ MI :)[/QUOTE]

gratuluje pani inspektor....

[quote name='danavas']hehehe wariatka!!![/QUOTE]

prosze dbac o zdrowie psychiczne wspolpracownikow....i bez takich...

[quote name='Lu_Gosiak']tak tak!!!! popieram:thumbs::thumbs: ale..na Inspektora trza cos postawic:cool3:[/QUOTE]
wysylam wam na skrzynke coli
a da Duszka na lekarstwo
wysle danavas na twoje konto to od Foxa , ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980'][URL]http://allegro.pl/umierajacy-duszek-zywcem-zjadany-przez-larwy-much-i1810331483.html[/URL]
Obiecane allegro od cioteczki dagi:)
zapraszajcie,rozgłaszajcie!!!!![/QUOTE]

wilekie dzieki:)
czy to allegro jest wyróznione?

byłam u Duszka spi spokojnie przykryty kocykiem...jak podeszlam nawet sie nie ruszyl, jak poglaskalam lekko uniósł główke...jest baaaardzo słabiutki
zamówilam Mu u Wiosny kubrak - juz dzis będzie Go mial

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś znalazłam psa w worku ,powiązane łapy ....nad nim unosiły sie muchy ,dla mnie to był znak ,ze juz nigdy nie bedzie cierpiał ,a tu czytam ,ze wtedy zwierze tez może życ ,to pojac tego nie mogę..gdybym wtedy wiedziała wezwałabym weta...w celu eutanazji jesli była jeszcze taka potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u Dusia :)
Słów mi brakło jak zobaczyłam Jego wydarzenie na fb :(:(:(
Udostępniłam i rozesłałam :)
Porozsyłam też wątek i allegro.
Jak dam radę podeślę jakiś grosik :)
Chyba z torbami pójdę ... :shake:
W kieszeni siedzą mi już Don, Lana, Bambu, Timo, Tessa ... , to i dla Dusia może coś wyskrobię.
Co mi tam, najwyżej przejdę na dietę ;)
Trzymaj się Dusiu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Duszku maleńki co u ciebie skarbie? Musisz teraz dużo odpoczywać i zdrowieć szybciutko.
Zastanawiam się ile bezwzględności kryją w sobie tzw. "ludzie"... Chodzić miesiącami obojętnie, nie dać miseczki jedzenia, pozwolić konać powoli i strasznie... Bezduszność granicząca z bestialstwem.W co wierzą ci ludzie ? Nie znają słowa "miłosierdzie"????? Pamiętaj abyś dzień .... i żeby cię wszyscy w nowych butach w pierwszej ławce widzieli.... Amen:(((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Duszku maleńki co u ciebie skarbie? Musisz teraz dużo odpoczywać i zdrowieć szybciutko.
Zastanawiam się ile bezwzględności kryją w sobie tzw. "ludzie"... Chodzić miesiącami obojętnie, nie dać miseczki jedzenia, pozwolić konać powoli i strasznie... Bezduszność granicząca z bestialstwem.W co wierzą ci ludzie ? Nie znają słowa "miłosierdzie"????? Pamiętaj abyś dzień .... i żeby cię wszyscy w nowych butach w pierwszej ławce widzieli.... Amen:((((([/QUOTE]

ewu ile racji niestety w Twoich słowach...mentalność ludzi"nie dam jesc bo jeszcze zostanie" i tak biedny Duszek miesiacami chodził glodny....

wlasnie od Niego wrócilam...jest bardzo słabiutki, po poludniu byly dziewczyny nakarmily Go i odsikały, tera zjadl bardzo malutko, sikac nie chcial, nie mial siły stac
załozylam Mu z KAsia piekny cieplutki kubraczek z polarkiem od Wiosny i połozylam na wielkiej puchowej kołderce - DZIEKUJE Ci Wiosna barrdzo:)

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/DSC_9673.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/DSC_9675.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

on jest taki piękny, że trudno zrozumieć dlaczego jacyś debile go tak skrzywdzili.
Na prawdę marzy mi się emerytura, żeby takiego Duszka zabrać do siebie i być z nim 24/24.
Miałby szansę na bardzo dobrą opiekę.
Może zapytacie Fiery, czy nie ma wolnego miejsca w dt?
Ona jest w miarę dyspozycyjna. Cena za dt stosunkowo niewysoka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...