Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danavas']super:) moze mogłaby zrobić też Michaelowi...my zapąłcimy za oba....[/QUOTE]

danavas, :) Daga31081980 odpisala wlasnie, ze chetnie zrobi - I dla Duszka i dla Michaela. Zaraz przesle Ci korespondencje od niej na maila.
Tak byscie mogly kontaktowac sie juz bezposrednio.

Link to comment
Share on other sites

Cudnie,że będzie allegro:)) Właśnie posłałam Duszkowi 50 zł (tyle mogłam dzisiaj) ale cegiełki opłacam kartą i oczywiście już "stoję po nie w kolejce":))
Wierzę,że Duszek dzięki dobrym duszyczkom , jakie spotkał , wyzdrowieje i będzie ślicznym, wesołym kanaponem:))
Będę rozsyłać allegro. Pozdrawiam Opiekunki Duszka, fajnie,że jesteście ....:)))

Link to comment
Share on other sites

Danavas, poprosiłam o wsparcie dla obu chłopców z posagu Leosia

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIOTRUP-w-super-DT-jest-powolutku-szykowany-do-adopcji"]szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji[/URL]

Bądź uprzejma pojawić się tam, bo dziewczyny chcą wspomóc jakoś najbardziej poszkodowane zwierzaki.
Ja poprosiłam o Michaela i Duszka, ale nie prowadzę ich tematów, więc nie moge podejmowac decyzji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']dzięki ewu:)[/QUOTE]
kochana ja właśnie jestem w trakcie pisania elaboratu do ciebie na pw:) ale już nie muszę go kończyć....super ze jesteś dzięki wielkie za to allegro...w pierwszym poście jest konto organizacji na które zbieramy dla duszka...jest też swift iban i paypall..jakby ktoś chciał od tak wpłacić.......cały komplecik:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Danavas, poprosiłam o wsparcie dla obu chłopców z posagu Leosia

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIOTRUP-w-super-DT-jest-powolutku-szykowany-do-adopcji"]szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji[/URL]

Bądź uprzejma pojawić się tam, bo dziewczyny chcą wspomóc jakoś najbardziej poszkodowane zwierzaki.
Ja poprosiłam o Michaela i Duszka, ale nie prowadzę ich tematów, więc nie moge podejmowac decyzji[/QUOTE]
dzięki kochana już tam pędzę....

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2]Dziś Nescca zadzwoniła rano do schroniska z zapytaniem jak się Dusiu czuje i powiedziano jej że jest w bardzo złym stanie..przerażona szybko wysłała tam męża...na jego widok Duszek jakby dostał energii, podniósł główkę... Mąż Nescci wyszedł z nim na trawkę a Duszek walnął kupę:) kiepsko brzmi ale nas to bardzo cieszy:):) załatwia się sam to dobry znak... teraz leży w gabinecie pod kroplówką i zjada kolejną porcję Convalescenta.... po południu dostanie jeszcze pysznego zdrowego żarełka i ciepły kubraczek...bo tej chudzinki nie ma co grzać....
ciężko nam że nie możemy go zabrać do domu, ale każda z nas ma już zapsione i zakocione mieszkania i nie ma szans żeby upchnąć jeszcze Duszka...[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']:placz::placz::placz::help1::help1:Gdzie przebywał Duszek to ludzie tam byli ślepi i nie widzieli że nie ma domu nastepne bestialstwo i znieczulica życzę Duszku ci zdrowia bo opiekę masz bardzo dobrą trzymaj się pycholku[/QUOTE]
woleli nie widzieć....specjalnie nie karmili zeby sobie poszedł gdzie indziej...ale on już potem nie maił siły iść....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...