Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże! Błagam, pomóż! Błagam! Daj Duszkowi jeszcze trochę czasu, żeby zdążył jak najwięcej miłości ze sobą zabrać. Błagam!
Nesco, dziekuję Ci, że walczysz razem z Dusiem i posyłam Ci mnóstwo ciepłych myśll..wszystkie kieruję w Twoja stronę..musi być dobrze, ja ciągle wierzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']czuje sie słabo...nie chce jesc nic, nawet pic, karmiłysmy Go z Beata na sile - Beata ma juz wprawe i strzykawkami Go karmi- nie jest to przyjemne, ale co zrobic innego.....[/QUOTE]

No nie ma za bardzo co zrobic..
Gosiu 3mam za was kciuki
bidny ten wasz maluch:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']czuje sie słabo...nie chce jesc nic, nawet pic, karmiłysmy Go z Beata na sile - Beata ma juz wprawe i strzykawkami Go karmi- nie jest to przyjemne, ale co zrobic innego.....[/QUOTE]Dziękuję dziewczyny za Waszą troskę i opiekę nad Duszkiem. Musi jeść, aby nabierać sił choć trochę. Może te suplementy o ktorych pisala TERESA BORCZ trzeba mu zakupić? Podobno daje się ich odrobinkę a dzialaja cuda............

Link to comment
Share on other sites

Śledzę po cichutku walkę o Duszka od początku.
Rzadko coś piszę, bo po prostu często nie mam słów, żeby wyrazić co czuję :shake:
Tyle sprzecznych uczuć mną targa: gniew i nienawiść do tych, którzy są odpowiedzialni za stan Dusia, ogromny podziw i szacunek dla cioci nesci i niezmierzone pokłady tkliwości dla Duszka...
I jedna tylko myśl ciągle kołacze mi się po głowie: [B]żyj Duszku, nie poddawaj się, walcz, błagam[/B] :modla: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']BYŁO SIUSIU!!! a ja musze dziś wyjechać na kilka godz. Będzie Go doglądała Lu-gosiak i chlopak mojej Kasi. Trzymajcie kciuki i pilnujcie. PO PROSTU NIE MOGE TEGO ODWOLAĆ.[/QUOTE]
Hura! Siedzę i płaczę. Mnie też nie było kilka godzin ale bałam się tu wejść, choć jednocześnie nie mogłam się już doczekać.
Siku było, więc walka trwa.
Nesca wracaj prędko. Jesteśmy wszyscy przy Duszku i z Duszkiem, ale żadna z nas mu Ciebie nie zastąpi. Nikt mu Ciebie kochana nie zastąpi, bo chyba już stałas się jego cząstką.
Warta trwa i trwa nadzieja:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przeczytałam wcześniejsze posty bo kilka dni mnie tu nie było .
Najpierw uśmiech w miarę czytania kolejnych postów różne emocje mnie ogarniały. Teraz jest smutek a jednocześnie nadzieja że jeszcze trochę będzie mógł Duszek być z nami.
Boże tak bym chciała aby mógł nacieszyć się jeszcze przez jakiś czas cudowna troskliwą opieką, miłością , czułością.
Jednak tylko Bóg wie co i kiedy dla niego będzie najlepsze.
My możemy tylko być przy nim jedni fizycznie inni myślami.
Nescca dzięki tobie i Twojemu Tz-owi poznał miłość człowieka, mógł spać w łóżku to dla niego bezcenne chwile.
Teresko cieszę się że zaglądasz do Duszka pomimo że masz tak mało czasu :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Nesca[/B], rozwaliło mnie totalnie to, jak opisałaś to spojrzenie Dusia w nocy, sprawdzające, czy jesteście oboje... Nasz Murzynek też tak sprawdzał, długo.. Sprawdzał po kilka razy dziennie, czy nadal ma swoje łóżeczko, które kupiłam... One są takie mądre, tak genialnie czują, że jest im lepiej, że są wreszcie kochane. Życzę Wam, aby Dusio zdrowiał, abyście mogli się długo cieszyć jego szczęściem, tym, że doznał piękna miłości, opieki i dobra człowieka. :loveu: Nieustannie przesyłam dobre fluidy :lol:.

A teraz proza życia. [B]Nesco[/B], napisz może , proszę, czego Wam najbardziej potrzeba. Na wątku Tessy [B]Isadora[/B] sporządziła taką listę potrzebnych rzeczy. Może to dobry pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u Duszka!Zmartwiona tymi nocnymi informacjami...i jednocześnie,znowu pełna nadziei,że Duszek będzie jeszcze długo z nami!Kochani!Nessca,Pani Tereso oraz zespół wet....Jesteście po prostu...Wspaniali!!!Jeżeli jest coś potrzebne tu z DE to proszę o info...Stanę na głowie by to dla Duszka załatwić...Nie wiem ...jak pomóc....?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...