Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baszon']Dzień dobry ... Już mogę dzisiaj przesłać uśmiech pogodny :) Duszeńku ,nescca, zawsze na Waszą myśl będę się już uśmiechać, bo smutek będzie powoli krył się za szczęściem z Waszego zaistnienia w moim życiu. Dziękuję Wam....[/QUOTE]
Piekne słowa...
Podpisuję się pod nimi sercem, bo uśmiech u mnie to jeszcze przez łzy...
Dzień dobry Duszku i Duszkowa Rodzinko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Piekne słowa...
Podpisuję się pod nimi sercem, bo uśmiech u mnie to jeszcze przez łzy...
Dzień dobry Duszku i Duszkowa Rodzinko![/QUOTE]

O tak... Te łzy jeszcze są pod powiekami cały czas.... Ja w mojej samotni mam dużo czasu na łzy... Tutaj nie muszę ich kryć... Serdeczności :)

Link to comment
Share on other sites

pewnego dnia zadzwoniłam do pewnej Pani z prośbą o pomoc - trochę poprzeszkadzałam, bo była akurat w lecznicy w Warszawie.
Przy okazji opowiedziała mi smutną historię - o piesku, którego właśnie mają pod opieką - ma chore nerki, serduszko, prostatę...
leczenie jednego szkodzi innemu narządowi, sytuacja jest katastrofalna, bo pojechała z nadzieją a otrzymała brutalną prawdę.
I tak oto ziarno zostało zasiane - szybciutko odnalazłam Duszka
- nie pisałam nic, bo co było pisać, kiedy uczucia były mieszane - wiedziałam jak większość z Was, że szanse są żadne.
Ciągłe kroplówki, zniszczone żyły, przykurcze mięśni, wymioty - czy On chciał takiego życia?
I im dłużej tu zaglądałam, tym bardziej byłam przekonana, że chciał, bardzo chciał! - urzekł mnie jego spokój, takie odprężone spojrzenie. Jakby tu powiedzieć - Duszku, trochę wstyd mi, że na początku pomyślałam inaczej. Nesco i ja dziękuję Wam wszystkim za to co zrobiliście dla Duszka,bo opieka 24h to bardzo trudna, heroiczna praca
Duszku pozostaniesz długo i w mojej pamięci
[*]

[SIZE=1]"Dusiowa skarbonka" - jestem za[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Duszkowa skarpeta to super pomysl...mamy kolejna tragedie po Duszku...pies - ofiara mysliwych postrzelony 3 razy - w łapę, w worek mosznowy..niewyobrażalny ból....co sie dzieje z tymi ludzmi??????????
mam nadzieje, ze zgodzicie sie by część pieniążków która pozostała po Duszku przekazac na tego biedaka
[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/313971_282186521800209_100000265910600_1090885_604407287_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/302259_282186015133593_100000265910600_1090882_110603612_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']nie ma jeszcze wątku - nie było czasu, za duzo ostatnio mamy na żywo koszmarnych przypadków:(..jeden gorszy od drugiego, wieczorem postaram sie załozyc[/QUOTE]
od razu ślij, czekam.
Mam kilka zł uzbieranych u mnie w pracy "przed siebie" czyli na dowolnego skrzywdzonego psa.
Czy on ma imię?
bo chodzi mi po głowie od dawna takie imię, którego nie mogę żadnemu pieskowi ani kotletowi nadać.
Mosiek (żydowskie, ale brzmi ciepło).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za pomysł Duszkowej Skarbonki dla ofiar ludzkiego okrucieństwa.Jestem bardzo wzruszona tym pomysłem i poparciem tylu osób dla tego pomysłu. Myślę ,że dzięki temu Duszek pozostanie w naszej pamięci na zawsze....a Jego heroiczna walka o życie.... pomoże przetrwać następnym "Duszkom".... oby takich było jak najmniej. Zgadzam się na wszystko czego tylko będziecie ode mnie potrzebowały. Dziękuję......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dziękuję Wam za pomysł Duszkowej Skarbonki dla ofiar ludzkiego okrucieństwa.Jestem bardzo wzruszona tym pomysłem i poparciem tylu osób dla tego pomysłu. Myślę ,że dzięki temu Duszek pozostanie w naszej pamięci na zawsze....a Jego heroiczna walka o życie.... pomoże przetrwać następnym "Duszkom".... oby takich było jak najmniej. Zgadzam się na wszystko czego tylko będziecie ode mnie potrzebowały. Dziękuję......[/QUOTE]
No to mamy Panią Prezes Duszkowej Skarbonki...

teraz trzeba by przemyśleć jakie następne kroki i jakiś regulaminek.
No i istotna sprawa - finanse czyli skarbnik z kontem.
Fajnie by było, gdyby było to konto organizacji, najlepiej fundacji, bo allegra sa wiarygodniejsze i w razie niedyspozycji skarbnika, ktoś inny może przejąć rozliczanie.
Pani Prezes powinna założyć wątek.

I juz nie będę sie rządzić.
To sa moje propozycje do rozwinięcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dziękuję Wam za pomysł Duszkowej Skarbonki dla ofiar ludzkiego okrucieństwa.Jestem bardzo wzruszona tym pomysłem i poparciem tylu osób dla tego pomysłu. Myślę ,że dzięki temu Duszek pozostanie w naszej pamięci na zawsze....a Jego heroiczna walka o życie.... pomoże przetrwać następnym "Duszkom".... oby takich było jak najmniej. Zgadzam się na wszystko czego tylko będziecie ode mnie potrzebowały. Dziękuję......[/QUOTE]

Nie macie pojęcia jak się cieszę.... Tak nieśmiało to zaproponowałam...Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']Duszkowa skarpeta to super pomysl...mamy kolejna tragedie po Duszku...pies - ofiara mysliwych postrzelony 3 razy - w łapę, w worek mosznowy..niewyobrażalny ból....co sie dzieje z tymi ludzmi??????????
mam nadzieje, ze zgodzicie sie by część pieniążków która pozostała po Duszku przekazac na tego biedaka
[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/313971_282186521800209_100000265910600_1090885_604407287_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/302259_282186015133593_100000265910600_1090882_110603612_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
Mateńko , ile te zwierzaki mają cierpieć.... Koniecznie przekażcie pieniądze dla psiaczka, serce pęka:((

Link to comment
Share on other sites

Co tu dużo mówić, Dusio jest jak taki magnes, który przyciąga. Ten niezwykły wątek i heroiczna walka Nescci o Dusia, a Duszka o życie, pozostaną na długo w pamięci.

[quote name='nescca']Mój maleńki Duś..... że też wcześniej nikt z nas nie spotkał Go na swojej drodze. Pewnie teraz by żył....[/QUOTE]
Nescca, kiedy przeczytałam te słowa, pomyślałam o naszym Murzynku i znowu mam mokre oczy.
Duszkowa skarbonka - yes, yes, yes :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Duszkowa rodzinka jest coraz większa.... FB też oczarowane pomysłem Duszkowej Skarbonki. Dziękuję za ten pomysł..... jakoś mi lżej na sercu, bo.... myślę sobie...... może Dusio miał taką właśnie misję do spełnienia? Swoim życiem i cierpieniem zagrzać nas do walki ze znieczulicą i sadyzmem panującym na tym świecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...