Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kofeina']Mialam teraz urodziny i zyczylam sobie aby wszyscy wlasciciele kochali tak swoje psy jak ty nesca duszka....
jaki swiat bylby piekny.... mniej cierpienia[/QUOTE]

Wszystkiego co Najlepsze Życzę Ci Kochana...

[B]Dziś byłam w Warszawie..... pamiętam jak martwiłam się tym wyjazdem.... kto poda Dusiowi tableteczki...kto podłączy kroplówkę ,kto nakarmi.... tak żałuję ,że już nie mam tego problemu..... to już 4 doba bez Ciebie mój śliczny..... tęsknię....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Wszystkiego co Najlepsze Życzę Ci Kochana...

[B]Dziś byłam w Warszawie..... pamiętam jak martwiłam się tym wyjazdem.... kto poda Dusiowi tableteczki...kto podłączy kroplówkę ,kto nakarmi.... tak żałuję ,że już nie mam tego problemu..... to już 4 doba bez Ciebie mój śliczny..... tęsknię....[/B][/QUOTE]

dziekuje kochana choc moze to zle zabrzmi ale mam nadzieje ze duszek pomoze mi spelnic mje marzenie.. mam nadzieje ze jego smierc nie poszla na marne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Wszystkiego co Najlepsze Życzę Ci Kochana...

[B]Dziś byłam w Warszawie..... pamiętam jak martwiłam się tym wyjazdem.... kto poda Dusiowi tableteczki...kto podłączy kroplówkę ,kto nakarmi.... tak żałuję ,że już nie mam tego problemu..... to już 4 doba bez Ciebie mój śliczny..... tęsknię....[/B][/QUOTE]
Odnajdziesz cząstkę Duszka w innym psiaku i choć wydaje się teraz to niemożliwe - tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

wiecie pewnie jak to jest nie móc znieść ciągłego rozdrapywania rany, a jednocześnie nie można życ bez tego rozdrapywania.
Duszek jest taka naszą raną.
Trudno od niego odejść, nawet wirtualnie.
To jest tak niezwykły piesek, że trudno się z nim rozstać.

On pewnie pomyślał sobie, że ma już dom i swoich kochających ludzi, więc może spokojnie zostawić ten świat, zabierając do nowego domu tylko pamięć tego najlepszego czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']To faktycznie niezwykłe co Duszek zrobił z nami wszystkimi. Uważam ,że nas zaczarował, scalił.... pociągnął do wspólnego działania w imię naszej miłości do zwierząt.[/QUOTE]
Tak , nawet myślałam że powinna powstać jakaś skarbonka imienia Duszka dla biedaków zapomnianych przez świat, żeby było na natychmiastową pomoc....
Takie DUSZKOWE GROSIKI... Znowu się poryczałam:((

Link to comment
Share on other sites

Cały dzień byłam z Wami myslami. Teraz mogłam tutaj wejść. Bez tego ten dzień byłby stracony. To jest miejsce Duszkowe i nasze, bo Duszek połączył nas. Taka była jego misja.
[quote name='inga.mm'][B]Trudno od niego odejść, nawet wirtualnie.[/B]
[B]To jest tak niezwykły piesek, że trudno się z nim rozstać.[/B]

[B][COLOR=red]On pewnie pomyślał sobie, że ma już dom i swoich kochających ludzi, więc może spokojnie zostawić ten świat, zabierając do nowego domu tylko pamięć tego najlepszego czasu[/COLOR][/B].[/QUOTE]
[COLOR=black]Masz rację inga.mm. Tak właśnie było.I nie chciałby, by płakać za nim bez końca. Myslę, ze chciałby, by te najlepsze uczucia i cechy, które w nas wzbudził, pielęgnować i wykorzystać z pozytkiem dla innych zapomnianych i porzuconych biedaków w potrzebie.[/COLOR]
[quote name='Lobaria'][B][COLOR=red]nescca, dałaś Duszkowi szczęście, o jakim nie miał pojęcia, że w ogóle istnieje.[/COLOR][/B][/QUOTE]
:loveu::loveu:Dziękujemy Ci nescca :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ,że wątek nie umiera....że ciągle mogę Was...Największych Przyjaciół Duszka spotykać tak....jak On by żył nadal....ciągle wymieniamy się tutaj naszymi odczuciami, razem tęsknimy..... to piekne. Skarbonka Duszka uważam jest strzałem w dziesiątkę. Dusio ciągle jest dla nas takim bodźcem do działań..... może właśnie tak miało być..... może Duszek chce po swojej śmierci pomagać w ratowaniu innych ,podobnie cierpiących jak On. Myślę ,że nie na darmo Duszek stanął na mojej i Waszej drodze. Psiuńku..... tak bardzo tęsknie.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie odważyłam się obejrzeć filmik - Epitafium dla Duszka :(
Zryczałam się jak bóbr :(:(:(
Wiedziałam, że tak będzie dlatego odwlekałam ten moment :shake:
Ostatnio mam tyle smutków w życiu, jestem tak wyczerpana emocjonalnie, że bałam się, że się dobiję...
O dziwo, wyniosłam z tego filmu jakąś dziwną siłę, jakiś dziwny spokój ...
Tyle było w nim najczystszych uczuć, tkliwości i miłości...
Jestem spokojna, bo Duszek odszedł szczęśliwy !!!
Dziękuję Ci nescca :loveu:

A do Duszkowej Skarbonki też się przyłączę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...