Jump to content
Dogomania

kudłatek Roki po amputacji łapki , odszedł nagle :( ['] Będziemy pamiętać..


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=red]Patrz kochana na tą uśmiechniętą mordkę

[/COLOR][/B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/35/p9210004d.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6783/p9210004d.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=red][B]To dzięki tobie był taki szczęśliwy w ostatnie dni swojego krótkiego życia,to dzięki tobie nie umierał w bólu,brudzie i chłodzie.Dałaś mu najpiękniejsze ostatnie dni.Nie neguj tego nigdy-na pewno zrobiłaś wszystko,co było w twojej mocy.Niestety czasami tak się dzieje.Też tak miałam,też mój maluszek,którego miałam pod opieką odszedł.Zawsze będzie nas gryzło pytanie,czy zrobiłyśmy wszystko,by je uratować-wierz mi -ZROBIŁYŚMY WSZYSTKO i nie warto się tym zamęczać,tylko trzeba pomagać dalej,tyle bid czeka na nas :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku i totalnie załamana.Dlaczego Roki musiał odejść?To Słoneczko witało mnie każdego dnia.Jego prześliczne fotki i wiadomości o nim sprawiały,że dzień,za dniem był wspaniały,radosny pomimo różnych problemów.Żegnaj, Ty moje kochane serduszko-jest mi bardzo przykro.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane to niemożliwe! Trudno w to uwierzyć! Może te dwie operacje to było za dużo dla niego? Nie wiadomo przez co wcześniej przeszedł i jego małe ciałko było pewnie wycieńczone! Nie wytrzymał biedaczek kolejnej narkozy...:(:( Może gdyby się z kastracją zaczekało....przepraszam, nie bądźcie złe za te słowa :(. Ja tą śliczną trójłapkową istotkę całej rodzinie powysyłałam :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jakiś czas temu necianeta89 zgłosiła Rokiego na Skarpetę Kudłaczy, prosząc o pomoc finansową. Czekaliśmy na posta rozliczeniowego. Post faktycznie jest, wskazuje, że po psiaku pozostał dług ale brakuje w nim wklejonych faktur, paragonów itp.

Dopóki nie pojawią się paragony, Skarpeta nie będzie mogła pomóc. A jeżeli są w innym poście, proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...