Jump to content
Dogomania

Magdalena

Members
 • Posts

  1894
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Magdalena's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

21

Reputation

 1. edit: w związku z brakiem logowania się prowadzącej bazarek na forum wycofuję się z powyższego postu.
 2. Magnesy z troskliwymi misiami, czy ja bym mogła M1 i M2, skoro nie było chętnych? niebieski i różowy
 3. Mam do oddania pampasy Trixie 4 opakowania, czy Lolusiowi się przydadzą? Ale rozmiar to jest L-XL, nie wiem czy nie będą za duże? takie jak na zdjęciu:
 4. Poproszę za wyw 29. Zdzisław Umiński - Kanoniczki 141. Peter V Brett - Cykl demoniczny - cz. II 143. Peter V. Brett - Wielki bazar i Złoto Brayana -
 5. Psina jest bezpieczna, natychmiast została przejęta :)
 6. Zgłaszam na Czarne Kwiatki Małgorzatę Fr....cz, gmina Zławieś Wielka, woj. Kujawsko-Pomorskie, ok 60 lat, tel. 504125*** lub 575903*** - osoba ta nie zasługuje na posiadanie psa i nigdy więcej nie powinna żadnego mieć. Wydaje się być osobą odpowiedzialną i potrafi zrobić dobre wrażenie - adoptowała psa i została do tego w pełni przygotowana, tzn. otrzymała obszerne i kompletne informacje w jaki sposób należy zajmować się psem. Po adopcji okazało się, że nie stosowała się do żadnych zaleceń, bo jej się zwyczajnie nie chciało, chociaż była na emeryturze i dysponowała masą wolnego czasu (nie zapewniała psu podstawowych rzeczy np. spacerów, możliwości spożytkowania energii, nie wstawała z nim rano "na siku" i dziwiła się, że pies rano wyje i drapie w drzwi, i wiele innych), kilkukrotnie zwracano jej uwagę że zachowuje się niewłaściwie, za każdym razem obiecała poprawę po czym nie kiwnęła palcem żeby poprawić relację ze zwierzęciem - osoba, w mojej opinii, skrajnie nieodpowiedzialna - ostatecznie oddała psa do schroniska, pomimo tego, że znaleźli się ludzie, którzy zadeklarowali przejęcie od niej zwierzęcia i jego adopcję, tak żeby oszczędzić mu traumy związanej z powrotem do schroniska. Ponadto oddając zwierzę nie przyznała się do swoich rażących zaniedbań, powiedziała, że pies jest agresywny, nie dogaduje się z innymi zwierzętami itp. skazując go bezpodstawie na łatkę psa agresywnego, a wiadomo że taki pies może spędzić w schronie całe życie. Posiada jeszcze ok 8-9 letniego yorak. NIE WYDAWAĆ JEJ ŻADNYCH ZWIERZĄT!!!
 7. Ja też już mam. Jeszcze nigdy nie widziałam tak misternie zapakowanej przesyłki! Za ogrom roślin dziękuję. Floksy, Marcinki, truskawy już wsadzone, forsycje na razie w większych donicach, nad resztą pracuję :)
 8. Można już? Poproszę: nr 22: b) floks wiechowaty różowy 3 szt nr 46: tawułka czerwona 2 szt nr 47: tawułka różowa 1 szt nr 48: forsycja 2 szt nr 53: c) Marcinek wysoki purpurowy 3 szt nr 68: a) turzyca rzędowa 3 szt nr 74: a) czarna porzeczka 2 szt (?) nr 74: c) malina czerwona letnia 4 szt nr 74: e) malinotruskawka2 szt nr 74: f) leszczyna czerwona 1 szt nr 74: f) leszczyna zielona 1 szt nr 74: h) agrest czerwony 2 szt nr 74: j) truskawka 5szt jeśli mnie nikt nie ubiegnie :P
 9. Magdalena

  mocznica

  Tak, może - jeżeli będzie bardzo konsekwentnie prowadzona, a mocznik stale wypłukiwany. Mocznik zatruwa jej organizm dlatego nie ma apetytu, jak się go zbije, to wróci. Moja psina od wykrycia pnn żyła jeszcze ok dwóch lat, nieustannie na kroplówkach i lekach.
 10. Jest (stosunkowo) nowe badanie - SDMA, które bardzo wcześnie pozwala wykryć problemy z nerkami.Poziom SDMA ulega zmianie nawet kilka miesięcy (!!) wcześniej, a więc na długo zanim podskoczy kreatynina (i zanim pojawią się inne objawy typu podwyższony mocznik, białkomocz, jakiekolwiek objawy ze strony organizmu), co umożliwia wcześniejsze podjęcie leczenia.
×
×
 • Create New...