Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[B]Ogłoszenia ODDAM:[/B]

[quote name='wadercia']MAM DO ODDANIA [COLOR=blue][B]DYWAN [/B][/COLOR]utrzymany w dosc ciemnej tonacji :cool1: :roll:[/QUOTE]


[quote name='ŚWIAT']jakby byla potrzeba zrobienia [B][COLOR=blue]plakatu [/COLOR][/B]do wydruku proszę o mail na priv. Czy ktoś z Bielska nie potrzebuje [B][COLOR=blue]poduszki[/COLOR][/B]?:) [/QUOTE]

[quote name='majowa']:diabloti:to apropos [B][COLOR=blue]dywanów[/COLOR][/B]

Namawiam rodziców na pozbycie sie kilku
dyby ktoś chciał to w Skarzysku będzie można zabrać[/QUOTE]

[quote name='majowa']
mam np sprawne [B][COLOR=blue]żelazko[/COLOR][/B], może się komus przydać
aha i mam [B][COLOR=blue]obrus [/COLOR][/B]z tych co to się nie plamią ponoć, nówka, ja nie używam w ogóle[/QUOTE]

[quote name='mestudio'][B][SIZE=4]Bardzo proszę abyście podzieliły jakoś [/SIZE][SIZE=4][COLOR=blue]karmę[/COLOR][/SIZE],[/B] TZ ma ją odebrać jutro - dziś nie dał rady. Chce ją zostawić w Warszawie w firmie i z Wa-wy by ją rozsyłał. Nie ma sensu chyba aby jechała do nas bo i tak Tz pakuje i nadaje w Warszawie. [/QUOTE]

[quote name='zerduszko']Mam [B][COLOR=blue]szafę [/COLOR][/B]do oddania, i [B][COLOR=blue]biurko [/COLOR][/B]:lol: [/QUOTE]

[quote name='wadercia']a moze ktos ma taka mala [COLOR=blue][B]szafeczke [/B][/COLOR]z szufladami max 3? :D[/QUOTE]


[quote name='AniaGucio']Aha, i jeszcze jedno - mam do oddania kilka [B][COLOR=blue]płyt[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]styropianowych [/B][/COLOR]- można nimi ocieplić np. budę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197311-P%C5%82yty-Styropianowe-Oddam-Warszawa[/URL][/QUOTE]

[quote name='wadercia']hm.. ja mam w domu do oddania dosc [COLOR=blue][B]spora klatke na jakiegos gryzownia[/B][/COLOR], typu szczur badz chomik i bardzo chetnie komus oddam :)[/QUOTE]

[quote name='malagos']
W Warszawie mam do oddania [COLOR=blue][B]kołdrę, 2 poduszki używane[/B][/COLOR], może dla zwierzaków się komuś przydadzą?[/QUOTE]
[B]
Ogłoszenia PRZYJMĘ[/B]

[quote name='Nutusia'] Ja osobiście wchodzę w każdą ilość[B][COLOR=blue] niedużych chodniczków[/COLOR][/B], które można prać w pralce lub mieszczą się do wanny oraz w [COLOR=blue][B]ręczniki [/B][/COLOR]i [B][COLOR=blue]wszystko, czym można ścierać podłogę[/COLOR][/B].

Necia o klatce pisała... Dziewczyneczki, gdyby była potrzeba wypożyczenia [COLOR=blue][B]klatki kenelowej[/B][/COLOR] na czas jakiś dla psa wielkości nieco powyżej kolana, ale szczupaczka - najchętniej na Śląsku, to byście coś zaradziły?... Gdzie się zgłosić, gdzie kupić okazyjnie?...[/QUOTE]

[quote name='ulvhedinn']jaq się pisze na wszelkie [COLOR=blue][B]resztki "remontowe[/B][/COLOR] typu farby, kafelki, zaprawa, klej etc- potwory zdemolowały mi już tak chatę, że musze się zabrać za remont....[/QUOTE]

[quote name='malagos']Mam ogromną prośbę, jako bdt - zbieram na [COLOR=blue][B]karmę [/B][/COLOR]dla mojej [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie przystaję na propozycję dostania karmy - mam na dt małe stworzenia, więc drobne granulki by były super! Mogę odebrac jakoś w Warszawie przez syna.

W Warszawie mam do oddania kołdrę, 2 poduszki używane, może dla zwierzaków się komuś przydadzą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Bardzo chętnie przystaję na propozycję dostania karmy - mam na dt małe stworzenia, więc drobne granulki by były super! Mogę odebrac jakoś w Warszawie przez syna.

W Warszawie mam do oddania kołdrę, 2 poduszki używane, może dla zwierzaków się komuś przydadzą?[/QUOTE]
Dopisałam ofertę do mojej długaśniej rozpiski :)
Poprosiłam Igiełkę, żeby zajrzała.

Co do tej karmy - przekopiowuję poniżej spis tego, co jest, tylko dodam numerację poszczególnych pozycji.
[B]Pamiętajmy o tych, którzy tu nie zaglądali ostatnio i nie wiedzą o sprawie, a sa w potrzebie! [/B]

1. CHAPPI WOŁOWINA, WARZYWA[B] 3[/B] (<<< to jest chyba waga w kg)
2. FROLIC COMPLETE DRÓB 0.5
3. WHISKAS WĄTRÓBKA I WOŁOWINA 1.5
4. KITEKAT WOŁOWINA, WARZYWA 0.4
5. CHAPPI DRÓB I WARZYWA 3
6. KITEKAT WOŁOWINA, WARZYWA 2
7. KITEKAT KURCZAK, WARZYWA 1.8
8. KITEKAT WOŁOWINA, WARZYWA 1
9. PEDIGREE WOŁOWINA, WARZYWA PSY>25KG 3
10. WHISKAS KURCZAK, WARZYWA 1
11. CHAPPI WOŁOWINA 0.5
12. PEDIGREE MARKIES
13. PUSZKA PEDIGREE WOŁOWINA W GALARECIE 1.2
14. CHAPPI WOŁOWINA I DRÓB 0.4
15. CHAPPI WOŁOWINA I DRÓB 1.2
16. PEDIGREE DRÓB I WARZYWA, RYŻ 3
17. PEDIGREE DRÓB I WARZYWA 3.6
18. PEDIGREE WOŁOWINA I DRÓB 3.5
19. CHAPPI WOŁOWINA I DRÓB 10
20. FRISKIES PURINA ACTIVE 12
21. FRISKIES PURINA BALANCE 12
22. ROYAL CANIN ADULT>15 0.4
23. ROYAL CANIN ADULT>15 0.4
24. ROYAL CANIN INDOOR+7 0.4

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']

W Warszawie mam do oddania kołdrę, 2 poduszki używane, może dla zwierzaków się komuś przydadzą?[/QUOTE]

Ja chętnie się zaopiekuję kołdrą i poduszkami, jeśli nie są pierzaste (bo już raz sprzątałam z trawy i fajnie nie było ;)). No i oczywiście mogę się podzielić, jeśli jeszcze ktoś się zgłosi :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się skromnie zapytam czy ma ktoś do wyrzucenia garnek taki minimum 5 litrów, aby nie był dziurawy. Nie mogę teraz wydać żadnej sumy na taki garnek bo zimą mamy koszmar ogrzewania domu, a zresztą szkoda mówić. Garnek potrzebuję do gotowania żarełka zwierzaczkom bo jeden posiłek dziennie mają gotowany. Ten, któy mamy kiepsko już wygląda i boję się, że zaraz się rozpadnie do końca.
Tak sobie pomyślałam, że zapytam :oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Muszę zmierzyć pewien garnek w domu. Jeśli spełni parametry - dam znać! ;)[/QUOTE]
To i mi daj znać, bo jak nie spełni to ja też mam gar :)
I będę miała dla Ciebie psie ręczniki takie 150x70 tylko upiorę, bo leżały w szafie długo i jeszcze mam koc Kelbiego, fajny, bo szybko schnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mam ogromną prośbę, jako bdt - zbieram na karmę dla mojej tymczasowiczki Tiki i zrobilam bazarek, proszę, podbijcie czasem, zajrzyjcie.....

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219017-G%C5%82%C3%B3wka-do-czesania-dla-dziewczynek-paski-gra-FARMER-na-karm%C4%99-dla-Tiki-do-15.12.?p=18147180#post18147180"]http://www.dogomania.pl/threads/2190...0#post18147180[/URL]

z góry dziękuję.........[/QUOTE]

Lecę chociaż podnieść :)


[quote name='mmd']
ataK potrzebuje na pewno, tylko jeszcze nie załapala, że jest ;-)

[/QUOTE]

Załapała, ale inni też przecież potrzebują, to co się będzie pchać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Jeżeli ktoś ma zbędne kocyki, chętnie przyjmę - ostatnie kilka legowisk cudownie zamieniło się w strzępy, na razie nie ma sensu kupować nowego... Znowu dojdzie do tajemniczej przemiany ;)[/QUOTE]

ja już też zrezygnowałam z ciągłych zakupów legowisk i ich późniejszego wyrzucania.... u mnie staruszki wprawdzie na strzępy nie drą, ale..... zasikują :( chyba "przeciekają" podczas snu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Chciałabym przelać 30zł jednorazowej... Nutusiu, Ellig?!

Aha, i jeszcze jedno - mam do oddania kilka płyt styropianowych - można nimi ocieplić np. budę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197311-P%C5%82yty-Styropianowe-Oddam-Warszawa"]http://www.dogomania.pl/threads/197311-P%C5%82yty-Styropianowe-Oddam-Warszawa[/URL][/QUOTE]
serdecznie dziekujemy:)
[B]mmd[/B], mozesz wyslac do [B]AniaGucio[/B] nr konta, z gory dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nutusia, bywasz w Warszawie, na Żoliborzu? Rzeczy są u mojej siostry do odbioru od zaraz każdego popołudnia. Ona nie ma samochodu i nie bardzo ma jak gdzieś podwieźć.........[/QUOTE]
Nutusia przejezdza przez Żoliborz wracajac do domu, codziennie okolo 17, ul.Potocką.
Przepraszam a w ktorym miejscu mieszka Twoja Siostra na Zol.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']serdecznie dziekujemy:)
[B]mmd[/B], mozesz wyslac do [B]AniaGucio[/B] nr konta, z gory dziekuje:)[/QUOTE]
Właśnie wysłałam, zapomniałam w tym dzisiejszym chaosie. Najpierw miałam paczki i rozliczenia bazarkowe, później przyszło pismo z banku, że nam wlepią karę, bo nie mają karty pojazdu. Gdzie karta? - chłopaki nie wiedzą, okazało się, że leży w Wydz. Komunikacji, a Młody jeździ z tymczasowym dowodem rej. dwa miesiące. Później mój grat nie chciał ruszyć, bo hamulec przymarzł czy przykleił się. Jak się siłowo udało go oderwać, to miałam kwadrans wycierania szyb, bo nawiew mam taki, że chyba koło Zgierza bym coś zobaczyła dopiero... A później na poczcie spędziłam godzinę ze zgrają wkurzonych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']...

Aha, i jeszcze jedno - mam do oddania kilka płyt styropianowych - można nimi ocieplić np. budę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197311-P%C5%82yty-Styropianowe-Oddam-Warszawa[/url][/QUOTE]

Czy to jeszcze aktualne? Mogę jutro zabrać. U nas nic się nie zmarnuje..... :-D
TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Mam wode toaletowa Bvlgari 100 ml Rose Essentielle tester 2 x psikniety, jesli ktoras z kolezanek wystawilaby bazarek to chetnie przekaze,
nie umiem wystawiac bazarkow i sie juz nie naucze;-)
Moze mi ktos pomoze? Zrobie fotki " w naturze" i potem wysle ode mnie, byle tylko bazarku nie robic;-)
[URL="http://www.douglas.de/douglas/D%25C3%25BCfte-Damend%25C3%25BCfte-D%25C3%25BCfte-Bvlgari-Rose-Essentielle_productbrand_2010007312.html"]http://www.douglas.de/douglas/D%25C3%25BCfte-Damend%25C3%25BCfte-D%25C3%25BCfte-Bvlgari-Rose-Essentielle_productbrand_2010007312.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Dopisałam ofertę do mojej długaśniej rozpiski :)
Poprosiłam Igiełkę, żeby zajrzała.

Co do tej karmy - przekopiowuję poniżej spis tego, co jest, tylko dodam numerację poszczególnych pozycji.
[B]Pamiętajmy o tych, którzy tu nie zaglądali ostatnio i nie wiedzą o sprawie, a sa w potrzebie! [/B]

1. CHAPPI WOŁOWINA, WARZYWA[B] 3[/B] (<<< to jest chyba waga w kg)
2. FROLIC COMPLETE DRÓB 0.5
3. WHISKAS WĄTRÓBKA I WOŁOWINA 1.5
4. KITEKAT WOŁOWINA, WARZYWA 0.4
5. CHAPPI DRÓB I WARZYWA 3
6. KITEKAT WOŁOWINA, WARZYWA 2
7. KITEKAT KURCZAK, WARZYWA 1.8
8. KITEKAT WOŁOWINA, WARZYWA 1
9. PEDIGREE WOŁOWINA, WARZYWA PSY>25KG 3
10. WHISKAS KURCZAK, WARZYWA 1
11. CHAPPI WOŁOWINA 0.5
12. PEDIGREE MARKIES
13. PUSZKA PEDIGREE WOŁOWINA W GALARECIE 1.2
14. CHAPPI WOŁOWINA I DRÓB 0.4
15. CHAPPI WOŁOWINA I DRÓB 1.2
16. PEDIGREE DRÓB I WARZYWA, RYŻ 3
17. PEDIGREE DRÓB I WARZYWA 3.6
18. PEDIGREE WOŁOWINA I DRÓB 3.5
19. CHAPPI WOŁOWINA I DRÓB 10
20. FRISKIES PURINA ACTIVE 12
21. FRISKIES PURINA BALANCE 12
22. ROYAL CANIN ADULT>15 0.4
23. ROYAL CANIN ADULT>15 0.4
24. ROYAL CANIN INDOOR+7 0.4[/QUOTE]

Karma już jest w moim posiadaniu.
Czy już jakieś postanowienia zostały podjęte? Jak nie będzie chętnych to u nas chętni do zjedzenia się znajdą. :-D

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Mam wode toaletowa Bvlgari 100 ml Rose Essentielle tester 2 x psikniety, jesli ktoras z kolezanek wystawilaby bazarek to chetnie przekaze,
nie umiem wystawiac bazarkow i sie juz nie naucze;-)
Moze mi ktos pomoze? Zrobie fotki " w naturze" i potem wysle ode mnie, byle tylko bazarku nie robic;-)[/QUOTE]
proszę uprzejmie, instrukcja

[COLOR=magenta][B]jak zrobic bazarek?[/B][/COLOR] - instrukcja dla blondynki
1. wybierz fanty z domu, które mogą zostać przekazane na cel wyższy
2. jeśli jest ich mało, albo nie masz, ogołoć sąsiadów, koleżanki, rodzinę, obcych (bez użycia przemocy)
3. obejrzyj dokładnie czy nie uszkodzone, zanadto zużyte, poplamione, inne wady
4. znajdź sobie miejsce w domu, najlepiej z oświetleniem naturalnym i dobrym podłożem, do robienia zdjęć
5. weź dobry aparat, żeby zdjęcia były lepszej jakości, a wiec zachęcające
6. opstrycz fanty solo lub zespołowo, w zależności od tego co to jest (rób po kilka ujęć)
7. zrzuć zdjęcia na kompa w jakiś folder i pogrupuj je w podfolderach tematycznie
8. wybierz najlepsze zdjęcia, dla niektórych mogą być dwa różne ujęcia
9. załóż konto np. w imageshack (quota praktycznie nieograniczona)
10. skopiuj tematycznie wybrane zdjęcia do albumu, najlepiej w formacie dla pól wiadomości 640x480

ważne:
- zanim utworzysz bazarek piszesz do bazarkowego moda o zgodę na użycie konta prywatnego do przyjmowania wpłat i wysyłania zebranych pieniędzy do beneficjentów
- zanim utworzysz bazarek uzgodnij z osoba zakładająca wątek zwierzaka, na jakie konto wysłać pieniądze i kto będzie potwierdzał wpływ tych pieniędzy

11. załóż temat na dogo w zakładce bazarki, koniecznie napisz zastrzeżenie "proszę nie wpisywać się"
12. w #1 wpisujesz dla kogo robisz bazarek, do kiedy trwa, zasady sprzedaży i wysyłki, kosztów opakowania (możesz podpatrzyć u mnie jak zrobić na kilka psów)
13. w #2 zostawiasz miejsce na rozliczenia i inne informacje związane z licytacją, kupnem, płatnościami, wysyłką
14. w następnych postach wklejasz zdjęcia (nie więcej niż 5 w poście):
a/ wybierasz miejsce w poście
b/ klikasz na ikonkę obrazka (7 od lewej nad otwartym okienkiem postu)
c/ kopiujesz link bezpośredni/direct w okienko "tutaj proszę wkleić link do obrazka"
d/ naciskasz "ok"
e/ po wklejeniu wszystkich fantów musisz je ponumerować
15. zdjęcia nie mogą się sklejać, więc powinna być między nimi co najmniej 1 spacja lub opisy
16. opisujesz fant przynajmniej wstępnie (wymiary można podawać później, ale orientacyjna wielkość powinna być podana na poczatku), opisy książek powinny mieć podana stronę internetową, z której opis został skopiowany.
17. wyceniasz realnie, biorąc pod uwagę, że: jest to zabawa w celu szczytnym i nikt nie musi kupować, dojdą koszty przesyłki i opakowania
18. otwierając bazarek musisz zmienić temat tak, żeby było jasne, że to bazarek, na kogo i do kiedy, jeśli będzie miejsce to główne atrakcje atrakcje
19. w reklamie bazarków otwierasz nowy post w którym wpisujesz reklamę swojego bazarku (różne osoby różnie to robią)
20. możesz codziennie wpisywać taką reklamę, ale kasować lub czyścić poprzednią, żeby nie zawalać serwera
21. ogłaszasz otwarcie i modlisz się o klientelę
22. spamowanie jest zabronione, jednak wśród znajomych osób zazwyczaj nie robi się problemu z wrzucenia informacji na wątku bazarkowym, pw, profilu, pożądana jest pomoc w reklamowaniu i podnoszeniu
23. nie spamuje się w wątkach, gdzie sytuacja jest dramatyczna i szukają pieniędzy na ratowanie zwierząt
24. każde życzenie musi zostać odnotowane lub skomentowane, jeśli nie jest precyzyjnie fant zamówiony
25. zgodnie z regulaminem nie powinnaś przyjmować zamówień typu "przebijam o 1 zł", musi zostać sprecyzowana cena w określonej kwocie albo "niebieską bluzkę poproszę" - po to numerowałaś, żeby podawać konkretny numer, może być z opisem
26. za każda deklaracje zakupu należy podziękować i poinformować, że wpis został dokonany
27. jeśli ustalasz godzinę zakończenia bazarku na 20-tą, to ostatni ważny wpis licytacyjny liczy się z godz. 19.59 (regulamin)
30. w czasie trwania bazarku kombinujesz różnego rodzaju opakowania, nie muszą być nowe, bo to niepotrzebne koszty, ale czasem trzeba, szczególnie w przypadku kopert
31. po zakończeniu robisz podliczenia, które publikujesz w #2
32. wysyłasz na pw do kupujących podliczenie łącznie z kosztami opakowań i poczty, a do tego musisz mieć wagę
33. wysyłasz fanty dopiero po otrzymaniu pieniędzy, a info o wysłaniu zamieszczasz obok podliczenia
34. gdy otrzymasz wszystkie wpłaty publikujesz info o faktycznym dochodzie (w tym nadpłaty)
35. przesyłasz na wskazane konto uzbierane pieniądze o czym informujesz na wątku bazarkowym i obdarowywanego pieska
36. osoba zobligowana do potwierdzenia wpływu pieniędzy musi potwierdzić wpływ pieniędzy zarówno na wątku zwierzaka jak i w bazarku
37. po zakończeniu bazarku i rozliczeniu się piszesz do moda o zamkniecie bazarku i przeniesienie do archiwum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...