Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

A co to, a jak to? I dlaczego ZNOWU dostajemy kasę? :crazyeye: Mi się z tego dostatku pomiesza w głowie :diabloti:
Już zaraz wyślę konto, zanim się nie okaże, że tylko mi się wydawało ;)


A skarbnik czasem ma prozaiczne czynności na głowie, jak prasowanie chłopu koszul :evil_lol: Jutro ma wieczór autorski i musiałam się przyłożyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']W takim razie mnie się wszystko otwiera. Przy okazji zapisałam do poczytania :)

Ostatnia strona i wszystkie inne też.[/QUOTE]

cholera.... no to ja nie wiem :/ chyba muszę do moda napisać....


edit:

pozdrowienia od Bubki (mojego tymczasa) z okazji Mikołaja ;)


[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1579/dsc02711w.jpg[/IMG]

[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3376/dsc02714jn.jpg[/IMG]

[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5206/dsc02727ex.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Ciotki, znacie BUDRYSEK? To jest dopiero baloniara... Wszystko co chore wyciąga i do domu zabiera, a długi w lecznicy to ma takie, że szok... Komornik jej grozi.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210000-Splacamy-mega-dlug-za-pszczynski******...BUDRYSEK-sama-nie-da-rady...pomozmy[/url][/QUOTE]

Niestety z komornikiem to już nie są żarty. (szkoda, ze rozliczenia na tamtym wątku nie są aktualizowane)
Ulvdehinn teź groził gdy w lutym gdy miała ponad 5300zł długu u weta, ale dzięki mobilizacji na dogo w 5 miesięcy dług został spłacony.
Na Budrysek też od czerwca są zbiórki. Ale chyba ciągle za mało.

Link to comment
Share on other sites

Tylko że ja nie ogarniam tych wątków. Gdzie są te psiaki? Czy Budrysek ma BDT?
Mam wrażenie, że na tym pomocowym wątku jest straszny chaos i nic nie jest zaktualizowane. Iwoniam dawno wysyłała tam dużą pakę rzeczy na bazarek, linku nie znalazłam do bazarku. Dla Was pewnie wszystko jasne, ale ja nic nie kleję z tego.

Jeśli wyślemy karmę albo nawet jakiś grosz to kto to potwierdzi i gdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tylko że ja nie ogarniam tych wątków. Gdzie są te psiaki? Czy Budrysek ma BDT?
Mam wrażenie, że na tym pomocowym wątku jest straszny chaos i nic nie jest zaktualizowane. Iwoniam dawno wysyłała tam dużą pakę rzeczy na bazarek, linku nie znalazłam do bazarku. Dla Was pewnie wszystko jasne, ale ja nic nie kleję z tego.

Jeśli wyślemy karmę albo nawet jakiś grosz to kto to potwierdzi i gdzie?[/QUOTE]

W takiej sytuacji myślę, że warto się na razie wstrzymać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']W takiej sytuacji myślę, że warto się na razie wstrzymać...[/QUOTE]
Żeby było jasne: nie mam nic przeciwko. Tylko nie miałam dotąd styczności z Budrysek, dlatego nie ogarniam jej spraw, jej wątków i tej całej bidy. Jeśli jest wątek psiaka, który jest na BDT i są jakieś rozliczenia prowadzone to nie odmówimy. Mamy zasadę, że wspieramy BDT i psiaki mające wątki.

Oczywiście każdy, kto nie ma u nas deklaracji, musi zwrócić 25% - o tym też warto pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tylko że ja nie ogarniam tych wątków. Gdzie są te psiaki? Czy Budrysek ma BDT?
Mam wrażenie, że [B]na tym pomocowym wątku jest straszny chaos [/B]i nic nie jest zaktualizowane. Iwoniam dawno wysyłała tam dużą pakę rzeczy na bazarek, linku nie znalazłam do bazarku. Dla Was pewnie wszystko jasne, ale ja nic nie kleję z tego.
[/QUOTE]też nie ogarniam....

Link to comment
Share on other sites

hm, nie będę mówić złych słów o Budrysek na tym forum.. ale poczytałam tu na dogo conieco o niej. Tzn jest to smutne i przykre. Ale prawdziwe. Ludzie to ludzie.
No cóż.
Poza tym, ja wiem, że macie dobre serca, każda z nas, ale myślmy trzeźwo.

oraz widzę, że miałyśmy dziś hojnego mikołaja :D oby tak dalej! :loveu:
Mamy mi się nie schodzić poniżej 200 zł ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy ja jestem bdt, bo rozliczam zwrot kosztów różnych.
Wet, jedzenie, zniszczony dywan (przyznaję się, ale pytałam moda i dostałam zgodę, bo zniszczony został dywan za ponad 800 zł, a odkupiłam za 140), zjedzone nowe klapki. Mam 10-ke zwierząt w domu z czego tylko czwórka jest moja, a z tego dwa od miesiąca. Na pozostałe staram się zarobić bazarkami, ale strasznie cienko stoją dziewczyny z kaską.
Jeśli uważacie, że kwalifikuję się do Was, to proszę o wpisanie mnie
Obecnie mam w domu trzy psy i trzy koty na tymczasie w tym jedna kocica z pewnością nieadopcyjna ze wzgledu na nerki.
Promuję Fugę, której stary pan idzie do domu opieki, Maleńczuk czeka w Wildze, niestety dziczejąc. Jest na ulicy Przesmyk sunia, którą trzeba wyhaczyć i duży pies na Instalatorów, ale na razie nie daję rady więcej mieć w domu.

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie tak.
Każdy ma swoją definicję BDT, moim zdaniem BDT (nawet bez tych dodatkowych literek) to taki, który nie bierze 300 czy 500 za m-c. Jeden ma na to, żeby sponsorować psa ze swoich środków, inny nie.

Przeczytaj początkowe posty, zasady i zrób zgłoszenie w punktach wg wzoru:
[B]1[/B] Nick, woj- rodzaj Domu Tymczasu( dane i tel przesłane do mnie na pw)
[B]2[/B] Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje( tutaj wymieniamy jedną potrzebę a na bieżąco będe uaktualniać)
[B]3[/B] Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu ( zasada każdy może dać coś od siebie)
[B]4 [/B]wątek podopiecznego lub ogólny
[B]5 [/B]nowe pomysły dotyczące Klubu

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chdzi Budrysek to tutaj jest wątek jej zwierzaków który mi się kiedyś nawinął:
(ale czy on jest aktulany?)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200831-Gadziorki-w-moim-bdt-szukają-ds..prosimy-o-ogłoszenia-żwirek-karmę[/url]

A jeżeli chodzi o te długi to to są to za psy albo znalezione albo ze schroniska bo np.

[B]Pawełek 536,28 - 15 = 521,28
Piotruś 524,27 - 80 = 444,27[/B]

to ich wątek i nie przebywają u niej.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209129-Jamniczek-z-Kumplem-2-KOSCIOTRUPKI...obaj-juz-bezpieczni-[/url])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Żeby było jasne: nie mam nic przeciwko. Tylko nie miałam dotąd styczności z Budrysek, dlatego nie ogarniam jej spraw, jej wątków i tej całej bidy. Jeśli jest wątek psiaka, który jest na BDT i są jakieś rozliczenia prowadzone to nie odmówimy. Mamy zasadę, że wspieramy BDT i psiaki mające wątki.

Oczywiście każdy, kto nie ma u nas deklaracji, musi zwrócić 25% - o tym też warto pamiętać.[/QUOTE]
Dokladnie tak, sa deklaracje, bazarki, przekazujemy rzeczy na bazarki, zbieramy pieniadze nie po to ,zeby je tylko rozdawac a le po to ,zeby pomagac prawdziwym BDT, a prawdziwy BDT nie prosi o zwrot pieniedzy za srodki czystosci, proszki do prania, zniszczone meble, poslani, itd, BDT, nie bierze tez pieniedzy za opieke nad zwierzakiem, za to ,ze zmienia jemu opatrunki, sprzata po nim, karmi, wychodzi na spacery itp. nie musze tego pisac bo "Baloniary" wiedza o co chodzi.
I jeszcze jedno naszym celem jest rowniez swiadoma sterylizacja i walka ze "zbieractwem".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...