Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='ataK']A ja zapraszam na bazarek, żebym nie musiała żebrać o karmę ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219278-Oriflame-na-%C5%BCare%C5%82ko-dla-moich-wczasowicz%C3%B3w-%29-do-19-grudnia-do-godziny-21.00[/url][/QUOTE]
[B]ataK[/B] no co Ty piszesz? Co to znaczy zebrac, tu nikt nie zebrze tylko wzajemnie sobie pomagamy. Ja dokarmiam 10 kotow i tez mam klopoty z karma, jak nie bede mogla juz nic kupic to tez poprosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]ataK[/B] no co Ty piszesz? Co to znaczy zebrac, tu nikt nie zebrze tylko wzajemnie sobie pomagamy. Ja dokarmiam 10 kotow i tez mam klopoty z karma, jak nie bede mogla juz nic kupic to tez poprosze o pomoc.[/QUOTE]

No wiem, wiem... Ale jednak fajnie z bazarków uzbierać ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Baloniary :lol::loveu:
Jestem i biorę się do roboty :)

[quote name='mmd']A tu jak zwykle ruch na całego :)
Martwię się o Igiełkę, znowu jej nie było od 3 dni... [/QUOTE]

Cioteczko miałam kilka spraw do załatwienia- Znajomi do mnie przychodzą o pomoc udało się w miarę szybko to wszystko pogodzić i mogę być teraz już z Wami :multi::multi:

edit: w poście 8 są ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja chętnie się zaopiekuję kołdrą i poduszkami, jeśli nie są pierzaste (bo już raz sprzątałam z trawy i fajnie nie było ;)). No i oczywiście mogę się podzielić, jeśli jeszcze ktoś się zgłosi :)[/QUOTE]
Nieaktualne- wcześniej o tych rzeczach pisałam w dziale "oddam" i wczoraj zgłosiła się do mojej siostry wolontariuszka z Konstancina i zabrała rzeczy...... Przepraszam, tak długo czekały, aż się doczekały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Witajcie Baloniary :lol::loveu:
Jestem i biorę się do roboty :)



Cioteczko miałam kilka spraw do załatwienia- Znajomi do mnie przychodzą o pomoc udało się w miarę szybko to wszystko pogodzić i mogę być teraz już z Wami :multi::multi:

edit: w poście 8 są ogłoszenia :)[/QUOTE]

przeklejam by było widoczne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tak się rozwijamy, że postów zabraknie :evil_lol:

Dobrze, że już jesteś :) Zakładając ten wątek, chyna się nie spodziewałaś, że taki ruch będzie :razz:[/QUOTE]

hehe :evil_lol: co tam posty ważne że Jesteśmy :eviltong:
Bardzo cieszę się że już mogę uczestniczyć w Klubowych sprawach:) cichutko gdzieś tam czułam że wątek nabierze rozpędu i nie myliłam się :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja bylam od poczatku ale " na obserwatorze":-)
Moze sie powtarzam w tej chwili ale tyle razy sie juz przewiozlam na dogo ze raczej traktowalam sprawe za hmmmm dziwna, nawet nie przypuszczalam, ze jest jeszcze tyle BDT.
No to troche poobserwowalam i mi wyszlo, ze jest dobrze;-)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam ogromną prośbę do Baloniar. Sunia wygrywa tylko dwoma głosami, w każdej chwili może spaść... Dziewczyny nie mają gdzie jej umieścić po sterylce aborcyjnej, bo nie zgadza się z innymi psami... Głos nic nie kosztuje.

[INDENT] [CENTER][B][SIZE=3][U][COLOR=red]bardzo, bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!!

chodzi TYLKO o oddanie swojego głosu[/COLOR][/U]

bezimienna sunia z Szydłowca może wygrać w konkursie na niebieskim forum karmę wartości TYSIĄCA złotych

Proszę rejestrujcie się i oddajcie głos na nią ... [COLOR=red]ona nie ma nic, nawet imienia [/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=167212#p167212"]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic....167212#p167212[/URL]

[B]Założenie konta to dosłownie 2 minutki
później wystarczy oddać głos na bezimienną z Szydłowca i napisać post
na jakiego psiaka się głosowało i z jakiego forum się "przybyło" + nick z forum

czyli

głos na bezimienną sunię z Szydłowca - nick z (np) dogo [/B][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Zrobiłam kolejny bazarek, z przepisami na Świeta, zapraszam, mozna tani kupić

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219356-Moje-przepisy-kulinarne-na-Boze-Narodzenie-i-nie-tylko-do-20.12.11-na-Tik%C4%99?p=18184333#post18184333[/URL][/QUOTE]

Byłam, kupiłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']A ja mam ogromną prośbę do Baloniar. Sunia wygrywa tylko dwoma głosami, w każdej chwili może spaść... Dziewczyny nie mają gdzie jej umieścić po sterylce aborcyjnej, bo nie zgadza się z innymi psami... Głos nic nie kosztuje.

[INDENT] [CENTER][B][SIZE=3][U][COLOR=red]bardzo, bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!!

chodzi TYLKO o oddanie swojego głosu[/COLOR][/U]

bezimienna sunia z Szydłowca może wygrać w konkursie na niebieskim forum karmę wartości TYSIĄCA złotych

Proszę rejestrujcie się i oddajcie głos na nią ... [COLOR=red]ona nie ma nic, nawet imienia [/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=167212#p167212"]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic....167212#p167212[/URL]

[B]Założenie konta to dosłownie 2 minutki
później wystarczy oddać głos na bezimienną z Szydłowca i napisać post
na jakiego psiaka się głosowało i z jakiego forum się "przybyło" + nick z forum

czyli

głos na bezimienną sunię z Szydłowca - nick z (np) dogo [/B][/CENTER]
[/INDENT][/QUOTE]

Zrobione :) Prowadzi 10 głosami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Zrobione :) Prowadzi 10 głosami :)[/QUOTE]

Widziałam, tylko niestety nie wszystkie są ważne... Każda osoba, która zagłosuje musi KONIECZNIE wpisać na tym wątku na jakiego psa głosowała i jeśli dopiero zarejestrowała się na niebieskim forum musi napisać swój nick i z jakiego forum przybyła - w tym wypadku dogomania. Inaczej głos jest nie ważny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...