Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

inga.mm,
dzieki ale nie da rady;-)
I nie pytaj, dlaczego, nie motywuj mnie, ze wierzysz, ze potrafie:evil_lol:
JESTEM DEBILEM TECHNICZNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od czytania tej instrukcji zrobilo mi sie slabo wiec porzucilam:-)
Ale gdyby ktoras kolezanka zechciala ...
Ja zawsze wysylam komus fanty:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']inga.mm,
dzieki ale nie da rady;-)
I nie pytaj, dlaczego, nie motywuj mnie, ze wierzysz, ze potrafie:evil_lol:
JESTEM DEBILEM TECHNICZNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od czytania tej instrukcji zrobilo mi sie slabo wiec porzucilam:-)
Ale gdyby ktoras kolezanka zechciala ...
Ja zawsze wysylam komus fanty:oops:[/QUOTE]

Mogę zrobic bazarek, ale podasz mi cenę i zdjęcia dobra??? resztę załatwię a dziewczyny pomoga z rozsyłaniem i zapraszaniem...tak myślę:cool3:
Ja mam dług i wobec Ciebie i Baloniarek,to chociaż tak się moge zrewanzować:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']inga.mm,
dzieki ale nie da rady;-)
I nie pytaj, dlaczego, nie motywuj mnie, ze wierzysz, ze potrafie:evil_lol:
JESTEM DEBILEM TECHNICZNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od czytania tej instrukcji zrobilo mi sie slabo wiec porzucilam:-)
Ale gdyby ktoras kolezanka zechciala ...
Ja zawsze wysylam komus fanty:oops:[/QUOTE]
oczywiście, że Ci nie wierzę!
Bierz się do roboty!
Zdjęcia potrafisz zrobić bez instrukcji.
Wkleić też potrafisz.
Pójść na mój bazarek - chyba trafisz?
Przeczytać I post z zasadami bazarku - umiesz.
Zrozumieć też - w to nie wątpię.
I już lecisz.
Najgorsze jest opisywanie fantów i wycena, tak aby była to zachęcająca okazja, a jednocześnie zarobić na psy, no i potem pakowanie i wysyłka.
Wysyłanie zaproszeń jest uciążliwe czasowo.
Zobacz bazarek Noemi (choinka) - pierwszy, ściągnięty ode mnie i hula, aż miło.

Link to comment
Share on other sites

kaja69,
po pierwsze, nie masz wobec mnie zadnego dlugu, absolutnie wypraszam sobie;-)
No a po drugie, dziekuje za pomoc, jutro obfoce buteleczke i wysle Ci fotki:-)
Cene ustalmy wspolnie, duza buteleczka kosztuje ok. 90 euro, mysle, ze 150 zlotych bedzie okej, zaplace za wysylke, to bedzie jeszcze atrakcyjniej.A moze za duzo chce? 150 na KT a wyjdzmy od 80 czy cus?
Poniewaz wygrana bedzie na Baloniarki prosze kolezanki o zabranie glosu w dyskusji celem ustalenia ceny;-)

Link to comment
Share on other sites

wiesz moze warto ustalic jedynie cene wywolawcza.
Gdy ja wystawialam dosc glosny bazarek tutaj (niestety bylo to naturalene futro, ktore dostalam z drugiej reki, wiec pomyslalam ze chociaz przyda sie jakims psiakom) dalismy cene zkasumi od 60 zł chyba a skonczylo sie na ponad 400 zł wiec moze warto nie ograniczac sie w opcji KT ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']kaja69,
po pierwsze, nie masz wobec mnie zadnego dlugu, absolutnie wypraszam sobie;-)
No a po drugie, dziekuje za pomoc, jutro obfoce buteleczke i wysle Ci fotki:-)
Cene ustalmy wspolnie, duza buteleczka kosztuje ok. 90 euro, mysle, ze 150 zlotych bedzie okej, zaplace za wysylke, to bedzie jeszcze atrakcyjniej.A moze za duzo chce? 150 na KT a wyjdzmy od 80 czy cus?
Poniewaz wygrana bedzie na Baloniarki prosze kolezanki o zabranie glosu w dyskusji celem ustalenia ceny;-)[/QUOTE]

Dobra,Krecik ma:evil_lol: powiedział,ze jak tylko stanie na nogi zaoferuje Ci swoje usługi w ogródku:evil_lol: wykopki,przekopki itp

Na wycenianiu absolutnie sie nie znam,co juz nie raz dowiodłam,więc głosu w tej sprawie nie zabieram:lol: ja zrobie bazarek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informację na temat tej firmy wysyłkowej; prawdopodobnie z tego skorzystam, a jak nie to pozostaje PP. Cennik chyba jest w necie..

Fajnie, że tu tak sobie wszyscy pomagają - jak dobrze, że TU ludzie chcą pomóc sobie i zwierzętom, a nie popisać się tylko jacy są wspaniali i wielcy.
Przysłowiowy SZACUN dla Was Baloniary ;-)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Chciałabym przelać 30zł jednorazowej... Nutusiu, Ellig?!

Aha, i jeszcze jedno - mam do oddania kilka płyt styropianowych - można nimi ocieplić np. budę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197311-P%C5%82yty-Styropianowe-Oddam-Warszawa[/url][/QUOTE]


Nadają się (jeśli nie do remontu) świetnie do wyłożenia budek dla kotków. Potrzebne pudełko tekturowe, czarna folia, styropian, nóż do cięcia i dobre chęci :-)
Mam w ogrodzie i na działkach sąsiadów już sporo takich "domków"

Jakby ktoś w okolicy Krakowa potrzebował trochę styropianu i pudelek to mam jeszcze ze 20. Przynoszę z pracy pudła - wszyscy się ze mnie śmieją.. :( ale koty tam śpią ! :)

Link to comment
Share on other sites

Tak koszmar widzialam pare dni wczesniej na FCB, na szczescie wszystkie psy sa pod opieka Fundacji......

A teraz przedstawiam nowa , kolejna tymczasowiczke Nutusi:)Wlasnie jedzie z Bialegostoku....Zostala wyrzucona w ciazy i blakala sie, nie mogla zostac w domku, ktory dal jej tymczasowe DT.

[img]http://images8.fotosik.pl/2915/cc5a48206b913a0egen.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

To ja się zgłaszam jako ta, co ma coś do oddania ;)

Mamy do oddania ze zbiórek kilka kołder (w stanie nienajgorszym, dla psów się nadadzą), jakieś prześcieradła, dwa owalne niewielkie dywaniki, jakieś materace. Będziemy mieć też do oddania karmę dla psów, niestety marketówki (Chappi, Pedigree, Puffi itp.). Jak komuś się coś przyda, to krzyczeć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']To ja się zgłaszam jako ta, co ma coś do oddania ;)

Mamy do oddania ze zbiórek kilka kołder (w stanie nienajgorszym, dla psów się nadadzą), jakieś prześcieradła, dwa owalne niewielkie dywaniki, jakieś materace. Będziemy mieć też do oddania karmę dla psów, niestety marketówki (Chappi, Pedigree, Puffi itp.). Jak komuś się coś przyda, to krzyczeć ;)[/QUOTE]
To ja krzycze w imieniu [B]Nutusi[/B]:Jezeli mozna to poprosze dywaniki, takie, ktore mozna prac w pralce albo w wannie , koldre, przescieradla, nie duzy materac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']To ja krzycze w imieniu [B]Nutusi[/B]:Jezeli mozna to poprosze dywaniki, takie, ktore mozna prac w pralce albo w wannie , koldre, przescieradla, nie duzy materac:)[/QUOTE]

Materace nie są duże, są w kształcie kostki ;) Myśmy to wszystko dostali, więc na pewno będzie to trzeba doprowadzić trochę do porządku (wytrzepać, niektóre rzeczy wyprać itp.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Materace nie są duże, są w kształcie kostki ;) Myśmy to wszystko dostali, więc na pewno będzie to trzeba doprowadzić trochę do porządku (wytrzepać, niektóre rzeczy wyprać itp.)[/QUOTE]
To na pewno bardzo sie przydadza bo wszystkie jakie miala Nutusia musiala juz wyrzucic.Tylko nie wiem jak z transportem.
teraz nie moze wejsc na dogo bo wlasnie dojechali z nowa sunia do domu.Mysle,ze jutro zajrzy.Bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']To ja się zgłaszam jako ta, co ma coś do oddania ;)

Mamy do oddania ze zbiórek kilka kołder (w stanie nienajgorszym, dla psów się nadadzą), jakieś prześcieradła, dwa owalne niewielkie dywaniki, jakieś materace. Będziemy mieć też do oddania karmę dla psów, niestety marketówki (Chappi, Pedigree, Puffi itp.). Jak komuś się coś przyda, to krzyczeć ;)[/QUOTE]

Karma... Jakakolwiek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']W okolice Wawy wybieram się teoretycznie dopiero w lutym, ale może się to jeszcze zmienić. Najwyżej będziemy szukać, kto się tam wybiera i mógłby podrzucić, a jak nie to zostaje kurier.[/QUOTE]
Ok, to Nutusia zdecyduje ja tylko w jej imieniu prosze o rezerwacje tych rzeczy:)Serdecznie dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

A tu jak zwykle ruch na całego :)
Martwię się o Igiełkę, znowu jej nie było od 3 dni...


ataK, napisz może PW do mestudio, tamtą karmę też trzeba podzielić, a nikt się jakoś nie pcha
tylko malagos napisała, że któraś z małymi granulkami i chyba cisza zapadła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...