Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Pomoc dla Sheldana na wniosek sylwija i NikaEla  w wysokości 400 zł na operację, leczenie do rozliczenia przyznana. Dużo zdrowia chlopaku.
Sylwija napisz proszę info do Macia i podaj swój numer konta. Najlepiej jest pisać na priv, na FB.

 

 

dziękuję, pieniazki wpłynęły

Sheldona operacja kolejna w przyszłym tygodniu, wtedy poproszę o rozlicznie z Kliniki

 

edit:

ale nie mogę znaleźć takiej grafiki do wstawienia, że zwierzak otrzymał pomoc z Klubu

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę Mestudio i Macię o podjęcie decyzji na co mamy przelać pieniądze dla tej suni. Ja nie chciałabym podejmować decyzji, żeby uniknąć ironicznych tekstów o „Pani Prezes” na wątku suni.  Podpiszę się pod Waszą decyzją.

 

Przelałam już pieniądze. Formalnie bazarek wystawiłam ja i tak wpisałam w tytule przelewu, ale to nasza wspólna praca bazarkowa z Ellig i wspólne decyzje, dlatego ta wpłata jest od nas dwóch:)

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcia dla naszych psiaków:)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję, pieniazki wpłynęły
Sheldona operacja kolejna w przyszłym tygodniu, wtedy poproszę o rozlicznie z Kliniki
 
edit:
ale nie mogę znaleźć takiej grafiki do wstawienia, że zwierzak otrzymał pomoc z Klubu

Banerek, jest zamieszczony w 1 poście.
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja na wątku psiej rodziny wygląda tak, że w sprawie sterylki mają się zgłosić na wątek sterylkowy, a suczka ma być sterylizowana u Nutusi. Podobno DoPi przyjeżdża do Nutusi z Krakowa w celach towarzyskich co wg mnie oznacza iż sama płaci za paliwo i pieniądze zebrane na wątku posłużą innym celom. Na wątku finansowo pomaga dużo osób,zrobiono kilka udanych bazarków i przelano nie wpisane jeszcze do rozliczenia pieniądze. Jeśli po całkowitym uzupełnieniu rozliczenia - wpływy - okaże się, że brakuje na szczepienia to możemy je sfinansować jednak za potwierdzeniem przez fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim  magicznych Świąt, dużo zdrowia w nadchodzącym roku, radości płynącej z drobiazgów, uśmiechu każdego dnia, naszym przyjaciołom życzę wspaniałych właścicieli, zawsze pełnej miski i przyjaźni ludzko-zwierzęcej,a wszystkim bezdomnym pieskom życzę, by wreszcie ktoś je pokochał i zdecydował się zabrać do swego domu.Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2016 Roku!

 

b6a2a9ba09fb10a6gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 14.01.2016o23:29, sleepingbyday napisał:

mari, spytam jedna koleżankę ode mnie z pracy, niby chce dorosłego ale trują jej dupę, że dorosły to ryzyko i widze wahanie w jej oczach.

mały ma domek :)

że też jeszcze są takie cudowne domki i tacy wspaniali młodzi ludzie.... cudnie kruszyneczka trafiła :)

Link to comment
Share on other sites

to super!

A mamy awarię, dziś odebraliśmy skrajnie wychudzone trzy psiaczki - malizny, tzn dorosłe, ale malusie. Mamy mega zobowiązania finansowe i zupełnie nie mamy gdzie tych psiaków umieścić. Ale ich stan groził śmiercią, z zimna i z głodu, to szkieleciki - musieliśmy. Pokrywamy koszty utrzymania, ale potrzebujemy dac im miejsce. są malutkie! nawet tytuł wątku zmieniłam, bo masakra, nie wiemy, co z nimi zrobimy, no ok, dziś lecznica - ale jutro?  Pomóżcie!

Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/topic/334460-dzikuska-wieczna-rodzicielka/

rozmawiałam z założycielką wątku na fb, jest zdeterminowana, ale znikąd pomocy

a dzwoniła, pisała do wielu organizacji

chodzi o odłowienie suni, która rodzi co cieczka, to woj. łódzkie

może ktoś jest z okolicy? może coś wspólnymi siłami się uda?

Agata mieszka 300 km od miejsca pobytu suni, ale nie chce odpuścić

Link to comment
Share on other sites

O 2.02.2016o13:55, sleepingbyday napisał:

co tak cicho u baloniarek??

dzieje się wciąż, wciąż czasu brak

ja borykam się wciąż z 'pokrakiem' Sheldonem, a nie wiem, dlaczego w sumie, biorę sobie na głowę nowego podopiecznego

 

nie wiem, jak dam radę z kolejnym zwierzakiem, ale to jakiś przymus jest, siła wyższa. Myślę, że nie jestem zbieraczką, czekam, pytam, czy nie ma ofert pomocy, jakichkolwiek, cokolwiek.. ja to ostateczność, ale jednocześnie nie mogę przestać myśleć - jakie uśpienie, jaka agresja, czy na pewno, czy nie można inaczej..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...