Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Czy moge nieśmiało poprosić o pomoc? Od jakiegos czasu niestety musiałam się wycofac z deklaracji- mam zupełnie koszmarną sytuację finansową, jak tylko sie poprawi, to zaraz znowu zrobie zlecenie :(

 

W tej chwili jest... tragicznie; nie dość, że dopadły mnie własne kłopoty to  najpierw Bella ['] z nowotworem głowy - ok 500 zł "w plecy" (m.in. tomografia), potem Silver ['] z FIPem, teraz kociaki, które okazały się skrajnie zarobaczone a na dokładkę wykluła się panleukopenia- dwa już nie zyją, jeden walczy, do tej pory koszt leczenia to ok 700 zł. Nóżkin dwa dni temu złamał noge- leczenie to niemal 400 zł. Buba, mikro chora kocinka z działek, dzisiaj tylko badania- 57 zł.

A moja własne Kra ma poważnie uszkodzoną łapę, od przyszłego tygodnia musi zacząć terapię, co z tego, jak "jej" pieniądze wpakowałam w koty :(

 

 

A żeby było zupełnie wesoło, to dałam sie kolejny raz zrobić i zamiast mieć auto na chodzie, mam do zapłacenia jakieś 1,5 tysia, a bez auta jestem kompletnie ugotowana :( 

Ulvhedinn, poniewaz nie płacisz deklaracji to ja wystąpie o pomoc dla Twoich zwierzaków, ale musisz podac konkretnie jaka to ma być pomoc i dla którego zwierzaka oraz wkleić link do wątku gdzie są prowadzone rozliczenia.
 

Link to comment
Share on other sites

Ten biedny psiak potrzebuje pomocy na operację! Sylwija płaci regularnie składki, czy zgadzacie sie pomoć? Pomoc w maksymalnej wysokosci 200 zł?

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/page-5

 

tak, niestety, Sheldona czekają dwie operacje, obie skomplikowane bardzo i kosztowne, w sumie powinny zamknąć się w 3,5 tys :( ale to szansa na chodzenie i życie bez bólu.

proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Też przymierzałam się się do tej prośby (jako płacąca składki) :)

 

Też przymierzałam się się do tej prośby (jako płacąca składki) :)

 

 

tak, niestety, Sheldona czekają dwie operacje, obie skomplikowane bardzo i kosztowne, w sumie powinny zamknąć się w 3,5 tys :( ale to szansa na chodzenie i życie bez bólu.

proszę o pomoc

Ja oczywiście zgadzam sie na pomoc :)W wyjątkowych wypadkach wg regulaminu mozna poprosić o wiekszą pomoc, ponieważ te operacje mają być bardzo drogie to myślę,ze Wszyscy zgodzą się na pomoc w wysokosci 400 zł.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za troskę o Sheldona :)

 

mam jeszcze pytanie, jeśli ktoś jest z łódzkiego:

napisała do mnie dziewczyna, która w ogóle jest z Chełma, tylkoma rodzinę w okolicy, i jak u nich była, to zapoznała się ze sprawą

 

we wsi Władysławów, gm. Żelechlinek, i tak - jest m suczka 'suczki, która już prawie 2 lata 'mieszka' w malej wsi w woj. łódzkim. Nie ma właściciela, ktoś czasem zostawi jej coś do jedzenia, nikt jednak nie dał jej domu. Gmina, w skład której wchodzi rzeczona wieś ma umowę ze schroniskiem w Wojtyszkach. Oby suczka nigdy tam nie trafiła.'

'Już raz było blisko- ludzie ze schroniska przyjechali, suczka uciekła, ale zabrali jej niespełna 2 tyg szczeniaki.'
'Tą ucieczka uratowała swoje życie. Szczeniąt na pewno nie.'
'Musiało stać jej się coś bardzo złego, ponieważ jest płochliwa,wciąż ucieka. Dwie osoby (w tym jedna okazjonalnie) czasem dają jej jedzenie, ale ona pojawia się przy nim tylko wtedy, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Poza tym nie wiem jak sobie radzi. Z tego co wiem znów ma młode (o ile jeszcze nikt ich nie zlikwidował, bo to tej pory tak to się kończyło-jak nie schronisko to kto ze wsi).'
'Suczka jest średniego wzrostu- do kolan rudawa,'
i dziewczyna już wysłała do wielu organizacji, fundacji, ale albo brak odpowiedzi, albo odpowiedzieli, ze nie mogą pomoc
a suka tam rodzi co chwile
 
ja napisałam do Ani, którą poznałam, jak brałam na dt haszczaki ze schroniska z Tomaszowa Maz. bo to chyba niedaleko, ale może ktoś ma pomysł, jest w pobliżu tej miejscowości?
Link to comment
Share on other sites

Pomoc dla Sheldana na wniosek sylwija i NikaEla  w wysokości 400 zł na operację, leczenie do rozliczenia przyznana. Dużo zdrowia chlopaku.
Sylwija napisz proszę info do Macia i podaj swój numer konta. Najlepiej jest pisać na priv, na FB.

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie proszę o rozważenie udzielenia pomocy DoPi, która wzięła na BDT sunię z dwoma szczeniakami. Potrzebne wsparcie na szczepienia dla maluchów i utrzymanie gromadki. Mamy nadzieję, że sterylkowa skarbonka wspomoże w udźwignięciu kosztów sterylizacji suni.

 

Ponieważ ani ja ani DoPi nie jesteśmy deklarowiczami KWB, zobowiązuję się do zwrotu 25% kwoty udzielonej pomocy zgodnie z regulaminem, czyli w ciągu 6 tygodni od przyznania pomocy.

 

Wątek psiej rodzinki: http://www.dogomania.com/forum/topic/333912-przera%C5%BCona-sunia-i-jej-maluchyprosz%C4%85-o-karm%C4%99-szczepienia-pomo%C5%BCecie/

 

Dziękuję i pozdrawiam Koleżanki Baloniarki 

Link to comment
Share on other sites

Czy moge nieśmiało poprosić o pomoc? Od jakiegos czasu niestety musiałam się wycofac z deklaracji- mam zupełnie koszmarną sytuację finansową, jak tylko sie poprawi, to zaraz znowu zrobie zlecenie :(

 

W tej chwili jest... tragicznie; nie dość, że dopadły mnie własne kłopoty to  najpierw Bella ['] z nowotworem głowy - ok 500 zł "w plecy" (m.in. tomografia), potem Silver ['] z FIPem, teraz kociaki, które okazały się skrajnie zarobaczone a na dokładkę wykluła się panleukopenia- dwa już nie zyją, jeden walczy, do tej pory koszt leczenia to ok 700 zł. Nóżkin dwa dni temu złamał noge- leczenie to niemal 400 zł. Buba, mikro chora kocinka z działek, dzisiaj tylko badania- 57 zł.

A moja własne Kra ma poważnie uszkodzoną łapę, od przyszłego tygodnia musi zacząć terapię, co z tego, jak "jej" pieniądze wpakowałam w koty :(

 

 

A żeby było zupełnie wesoło, to dałam sie kolejny raz zrobić i zamiast mieć auto na chodzie, mam do zapłacenia jakieś 1,5 tysia, a bez auta jestem kompletnie ugotowana :( 

Bardzo proszę o podanie linku do wątku zwierzaka oraz określenie  na co i jaką kwotą Klub miałby go wesprzeć?

 

Ulvhedinn, poniewaz nie płacisz deklaracji to ja wystąpie o pomoc dla Twoich zwierzaków, ale musisz podac konkretnie jaka to ma być pomoc i dla którego zwierzaka oraz wkleić link do wątku gdzie są prowadzone rozliczenia.
 

 

 

Uprzejmie proszę o rozważenie udzielenia pomocy DoPi, która wzięła na BDT sunię z dwoma szczeniakami. Potrzebne wsparcie na szczepienia dla maluchów i utrzymanie gromadki. Mamy nadzieję, że sterylkowa skarbonka wspomoże w udźwignięciu kosztów sterylizacji suni.

 

Ponieważ ani ja ani DoPi nie jesteśmy deklarowiczami KWB, zobowiązuję się do zwrotu 25% kwoty udzielonej pomocy zgodnie z regulaminem, czyli w ciągu 6 tygodni od przyznania pomocy.

 

Wątek psiej rodzinki: http://www.dogomania.com/forum/topic/333912-przera%C5%BCona-sunia-i-jej-maluchyprosz%C4%85-o-karm%C4%99-szczepienia-pomo%C5%BCecie/

 

Dziękuję i pozdrawiam Koleżanki Baloniarki 

Na wątku brakuje informacji na co konkretnie i w jakiej kwocie miałaby być przeznaczona pomoc z Klubu WB.

Prosimy o podanie tej informacji.

Link to comment
Share on other sites

A wątek rozliczeniowy musi być na dogo, czy na FB wystarczy? Bo jutro wrzuce tam pełne rozliczenie kociaków, one mnie ostatnio najlepiej trzasnęły...... (moge załozyć wątek n adogo kotom, ale też jutro, cierpię na ostry niedobór czasu i sił)


Wszystko musi być na dogomanii, nic w tym temacie się nie zmieniło.
Link to comment
Share on other sites

A wątek rozliczeniowy musi być na dogo, czy na FB wystarczy? Bo jutro wrzuce tam pełne rozliczenie kociaków, one mnie ostatnio najlepiej trzasnęły...... (moge załozyć wątek n adogo kotom, ale też jutro, cierpię na ostry niedobór czasu i sił)

 

 

Wszystko musi być na dogomanii, nic w tym temacie się nie zmieniło.

Pomoc jest przyznawana na konkretny cel i potrzeby, które dopiero będą relizowane, potem tak jak jest zapisane w regulaminie trzeba tę pomoc dokładnie rozliczyć, wkleić skan paragonów lub faktur po otrzymaniu pieniędzy z Klubu, ale  nie z przed kilku miesięcy czy tygodni.
Tak , wątek zwierzaka musi być założony na Dogomani i muszą być prowadzone na tym wątku dokładne rozliczenia wpływów i wydatków.

Np. musiasz zaszepić koty, nie masz na ten cel pieniędzy, prosisz o pomoc, dostajesz pieniądze , szczepisz koty, bierzesz potwierdzenie zaplaty/ paragon, faktura/ wklejasz tu skan- rozliczenie itd.

Link to comment
Share on other sites

odchorowałam  śmierć tej biednej suni - chyba nie tylko nigdy się nie przyzwyczaję, ale wręcz przeciwnie - coraz gorzej sobie radzę w takich sytuacjach :(

Ponieważ dotarła pomoc od KWB w kwocie 200,-zł, wkleję skan faktury - właśnie za leczenie bernardynki Bony... leczenie zakończone niestety Tęczowym Mostem (nawet  dosłownie, bo została pochowana na psim cmentarzu "Tęczowy Most" w Szymanowie

 

niestety skan nie chce się tu wkleić, może spróbuję później, chyba serwer przeciążony :(

Wklejam skan faktury przysłany przez mari23.

http://zapodaj.net/a03a5fd6de9ff.jpg.html

Link to comment
Share on other sites

Na wątku brakuje informacji na co konkretnie i w jakiej kwocie miałaby być przeznaczona pomoc z Klubu WB.

Prosimy o podanie tej informacji.

 

Informacja została uzupełniona (http://www.dogomania.com/forum/topic/333912-przera%C5%BCona-sunia-i-jej-maluchyprosz%C4%85-o-karm%C4%99-szczepienia-pomo%C5%BCecie/page-13):

 

Koszty przyszłe:

Szczepienie na wściekliznę suni przed świętami 30 zł.

Maluchy drugie wirusówki 2 x 25= 50 zł po Nowym Roku.

Sterylka 200 zł+30 zł fartuszek=230 zł , po szczepieniu na wściekliznę.

Dwa wyjazdy do weta - 42 zł,

Podsumowując przed nami 352 zł wydatków.

 

Ponawiam zatem prośbę o wsparcie BDT u DoPi. Cel i kwotę pozostawiam do decyzji zarządu. Oczywiście zobowiązuję się do zwrotu 25% przyznanej pomocy w regulaminowym terminie i do dopilnowania, by na wątku pojawił się baloniarski banerek.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę Mestudio i Macię o podjęcie decyzji na co mamy przelać pieniądze dla tej suni. Ja nie chciałabym podejmować decyzji, żeby uniknąć ironicznych tekstów o „Pani Prezes” na wątku suni.  Podpiszę się pod Waszą decyzją.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę Mestudio i Macię o podjęcie decyzji na co mamy przelać pieniądze dla tej suni. Ja nie chciałabym podejmować decyzji, żeby uniknąć ironicznych tekstów o „Pani Prezes” na wątku suni.  Podpiszę się pod Waszą decyzją.


No przykre to jest Elu. Zerknę na wątek dziś pod wieczór choć najlogiczniej jest zasądzić 200 zł na sterylizację o ile będzie faktura - paragon. Wieczorem się odezwę.

Dziękujemy za bazarkowe pieniążki - serdeczności dla Ciebie i Ewy.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...