Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

czy wiecie może o jakimś DT domowym, hotelu domowym naprawdę dobrym, polecanym, najchętniej okolice Torunia?

a może ktoś może się zaopiekować? Psiak w typie terriera, pod opieką Fundacji

 

na fb: https://www.facebook.com/events/1005405599490812/  12074982_923039191101690_462087483407766

 

i jeszcze pytanie z innej beczki, , może ktoś poradzi.. nie przychodzą mi maile na [email protected]. zdaje się, ze byly jakies zmiany, ja przegapilam info, czegos nie zrobilam i teraz mam duzy problem. całkiem nie-zwierzęce pytanie, choć też dotyczy, bo nie mam kontaktu :(

Link to comment
Share on other sites

sylwija, rita60 lubi teriery i pomaga psom tych ras, warto i do niej się odezwać.

 

jeśli chodzi o hotelik, ja zawsze polecam Ania+Milva i Ulver. Pracuje z psami, ma genialne wyniki, adopcje. ma formalnie hotelik. brodnica, niecałe 100km od torunia.

 

dzięki, odezwę się do nich, i przekażę dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Po odwyku od forum nadrabiam zaległosci i pozdrowienia zostawiam.

 

Ps. zaginione watki czasem sa w lubianej zawartości. I w "moja zawartość" i tylko te do kilku lat wstecz. I później w "zobacz nową zawartość". Powiadomienia przestają przychodzić, jak rok nic nie napisze user na wątku. Łaaaaaaa zginęlibyśmy bez rewolucji i ulepszeń forum...

Link to comment
Share on other sites

biedne psiaki, ech...  będzie sprawa na policji?

pewnie tak, to interwencja stowarzyszenia z Bielawy, ja tylko info dostałam, bo.... wiadomo - BDT pilnie potrzebne.

A ja dzisiaj "zakwaterowałam" biedaka w bardzo złym stanie zdrowia, po 1,5 rocznej tułaczce wreszcie bezpieczny, może uda się go podleczyć

Link to comment
Share on other sites

Witam, poproszę o wsparcie Klubu w wysokości 140 zł na sczepienia dla Łatki i Miśka, psiaków, które są w BDT pod moją i Ewa Marta opieką.
 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333698-m%C5%82odziutka-%C5%82atka-i-staruszek-misiek-czekaj%C4%85-na-wsparcie-i-domki/#entry16617017

Wyrażam zgodę i czekam na decyzję jeszcze jednej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Witam, poproszę o wsparcie Klubu w wysokości 140 zł na sczepienia dla Łatki i Miśka, psiaków, które są w BDT pod moją i Ewa Marta opieką.
 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333698-m%C5%82odziutka-%C5%82atka-i-staruszek-misiek-czekaj%C4%85-na-wsparcie-i-domki/#entry16617017

 

 

Wyrażam zgodę i czekam na decyzję jeszcze jednej osoby.

Dziękuję i czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Okazało się, że za szczepienia trzeba zapłacić 145 złotych.
Dlatego proszę o pomoc w wysokości 145 zł.

 

 

 

W końcu mi się udało dotrzeć na dogo. Musiałam ostatecznie hasło zmienić, uwielbiam to forum... Zgadzam się na pomoc.

Wieczorem pojawi się nowe rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

pewnie tak, to interwencja stowarzyszenia z Bielawy, ja tylko info dostałam, bo.... wiadomo - BDT pilnie potrzebne.

A ja dzisiaj "zakwaterowałam" biedaka w bardzo złym stanie zdrowia, po 1,5 rocznej tułaczce wreszcie bezpieczny, może uda się go podleczyć

no to się "pochwalę".... szkielet bernadrynki tym razem....[attachment=18702:Zdjęcie2865.jpg]

i razem.... piętnaście psów :( :( :( a adopcje stanęły, jak zaklęte :(

Link to comment
Share on other sites

I dlatego poproszę o wsparcie BDT u mari23 kwotą 100 zł.

Przy 15 (!) psach na utrzymaniu to kropla w morzu potrzeb, ale niestety z większej kwoty nie będę w stanie zwrócić 25%.

Marysia płaciła deklaracje, na 100% do lipca, a moze i dłużej, więc należy się Jej pomoc tym bardziej, maksymalnie 200 zł, ja osobiscie jestem za udzieleniem pomocy w wysokosci 200 zł na pomoc weterynaryjną dla zwierzaków pod opieką mari23.

Link to comment
Share on other sites

Czyli Klubowicz ze stałą składką może ubiegać się o wsparcie 2 razy w miesiącu? (sugerowałam się sformułowniem "a także" w punkcie regulaminu wytłuszczonym na kolor fioletowy)

1. zwraca  25% uzyskanego wsparcia po 6 tygodniach

2. bez zwrotu 25%

Jeżeli źle zrozumiałam proszę o krótkie wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...