Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

se sama se pokaż ten jęzor :~ .Nie piszę, że nie zostałam zaproszona, tylko, że nie zostałam :-). byłam, ale nie zostałam, na bazarku w sensie... ;-).

 

swoją drogą, jeśli robicie bazarki i informujecie na wątku, na którym jestem, to na pewno wlezę zobaczyć, czy czegoś nie potrzebuję, albo czy by ktoś z rodziny,znajomych mógł by być zainteresowany. jak chcecie przyoszczędzić czas, pw  z zaproszeniem do mnie można nie słać. Ale można i słać, co wam wygodniej  :-)

Link to comment
Share on other sites

10% dochodu z bazarku FilmOvo 22.00 zł w drodze

po zaksięgowaniu proszę o potwierdzenie na wątku

http://www.dogomania.com/forum/topic/147461-rozliczam-filmovo-bazarek-do-407-godz-2000/

Pozdrawiam :)

 

 

Z mojego bazarku PACHNIDEŁKA plus jest dla KWB 97zł. :cool1:

 

Przelew puściłam do Maci dziś, a właściwie wczoraj.

Proszę o potwierdzenie wpłaty po dotarciu - link powyżej. :)

Bardzo dziękujemy ! :)

 

 

współczuję, mój Lemi w czerwcu [*]

[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dzisiaj dzwoniła Pani w sprawie Felka, który jest trudnym psem

 

a Państwo nie maja doświadczenia z psami, maja dwa koty -roczne koty przygarnie (sterylizacja/kastracja załatwione)

potrzebują szczeniaka, ew/młodego NIEWIELKIEGO psa , ZRÓWNOWAŻONEGO, CO dogada SIE Z KOTAMI

domek z ogródkiem, Ząbki

fajnie jakby w typie labka ktoś miał, bo dzieci zachwycine labkami, ale Felix foxtrrier.. wiec chyba chodzi o ujmujący wyglad

ktos coś?

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj dzwoniła Pani w sprawie Felka, który jest trudnym psem

 

a Państwo nie maja doświadczenia z psami, maja dwa koty -roczne koty przygarnie (sterylizacja/kastracja załatwione)

potrzebują szczeniaka, ew/młodego NIEWIELKIEGO psa , ZRÓWNOWAŻONEGO, CO dogada SIE Z KOTAMI

domek z ogródkiem, Ząbki

fajnie jakby w typie labka ktoś miał, bo dzieci zachwycine labkami, ale Felix foxtrrier.. wiec chyba chodzi o ujmujący wyglad

ktos coś?

 

Może "mój" Rudzik miałby szansę, jest sprawdzony na koty: http://olx.pl/oferta/wyjatkowy-pies-ciagle-bezdomny-CID103-ID8ENMZ.html#8f01bec789

(wątek na dogo: http://www.dogomania.com/forum/topic/145022-rudzik-m%C5%82odzik-spod-balkonu-uczy-si%C4%99-by%C4%87-psem-domowym-i-szuka-ds/)

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanka ma sunię Blankę, która w którymś z poprzednich pokoleń stała gdzieś obok labka ;) Tylko nie wiem czy ona sprawdzona na koty...

Moja Szyszka z kolei nadałaby się do kotów, ale jest raczej owczarkiem długowłosym na... króciutkich łapkach :)

Link to comment
Share on other sites

WAŻNE !

 

Karetka weterynaryjna:

Gorzowska karetka dla zwierząt działa pod numerem telefonu: 888 925 999.
Podobne ambulanse jeżdżą w:
- Katowicach (SmartVet: 32 760 56 18);
- Opolu (VetAmbulans DoggyDream: 691 855 548);
- Radomiu (Zielony Szpitalik: 533-390-393);
- Szczecinie (wypadki należy zgłaszać pod nr straży miejskiej: 986; telefon do wezwań prywatnych: 507 97 99 98; pogotowie od 18:00 do 8:00: 91 350 72 02);
- Warszawie (Vets: 22 622-55-22).
Trójmiejskie Pogotowie Weterynaryjne 600-464-777

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...