Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie :)

 

Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych :) Z góry dziękuję :)

 

Oto ono:

 

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater

Zrobione! :)

Link to comment
Share on other sites

Macia, dziekujemy, jezeli mozesz to wstaw w 1 poście info, w ktorym jest aktualne rozlicznie :)

 

W pierwszym poście jest zaznaczone na czerwono ;)

 

Ania zrezygnowała całkiem z dogo jakieś 2-3 lata temu, dlatego nie płaci deklaracji.
Dalej prowadzi duży bzapsiony dt ale na FB tylko jest aktywna

 

Ja tego nie pisałam z wyrzutem ;). Po prostu łatwiej mi ogarnąć po przeniesieniu osób, które nie płacą deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Mnóstwa miłości i radości
wszystkim co dom mają.

Ciepłych domów i miłości
dla tych, które wciąż czekają.

Tym sponiewieranym- ludzi z cierpliwością
serca dla tych "najbrzydszych",
i młodych i starych
kalekich i smutnych- nigdy nie kochanych.

Sylwestra w nocnej ciszy kotom z myszką, psiakom z zabawkami,
 myszkom i świnkom z siankiem, ziarenkami.

Wytrwałości zaś ludziom, którzy pomagają,
niosą dary braciszkom co niewiele mają...

Link to comment
Share on other sites

Kochani !!!!post-27552-0,71179000-1419492252_thumb.g

Na te piękne święta i na wszystkie zwykłe dni, które po nich nadejdą życzę sercem całym:

bezdomnym - domów,  chorym - zdrowia,  smutnym - pociechy i radości,  zatroskanym - szczęśliwego rozwiązania problemów.

Wszystkiego, co niesie dobro, pokój i radośc życzę Wam !!!

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłabym poprosić o pomoc w częściowym pokryciu kosztów operacji 11 letniej Dusi? Dusia i jej córka Tusia trafiły do mnie po interwencji. Danie im domu tymczasowego było warunkiem przeprowadzenia interwencji. Ich wątek to http://www.dogomania.com/forum/topic/100714-dwie-suczki-z-koszmaru-uratowane-ale-bardzo-schorowane-i-stare-prosz%C4%85-o-pomoc/

Dusia przeszła operację, która kosztowała 455zł. Dzięki dogomanii został dług znacznie pomniejszony czyli 175zł. Założyłam te pieniądze płacąc doktorowi. Na wątku 2 suczek jest faktura i potwierdzenie przelewu. Mam dużo tymczasowiczów bez większych szans na adopcję, dlatego zwracam się o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłabym poprosić o pomoc w częściowym pokryciu kosztów operacji 11 letniej Dusi? Dusia i jej córka Tusia trafiły do mnie po interwencji. Danie im domu tymczasowego było warunkiem przeprowadzenia interwencji. Ich wątek to http://www.dogomania.com/forum/topic/100714-dwie-suczki-z-koszmaru-uratowane-ale-bardzo-schorowane-i-stare-prosz%C4%85-o-pomoc/

Dusia przeszła operację, która kosztowała 455zł. Dzięki dogomanii został dług znacznie pomniejszony czyli 175zł. Założyłam te pieniądze płacąc doktorowi. Na wątku 2 suczek jest faktura i potwierdzenie przelewu. Mam dużo tymczasowiczów bez większych szans na adopcję, dlatego zwracam się o pomoc.

Jezeli Zarząd wyrazi zgodę mozemy udzielić pomocy w wysokosci 150 zł, na warunkach:

- Osoby nie będące Klubowiczami, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia.

 

Jestem na tak.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli Zarząd wyrazi zgodę mozemy udzielić pomocy w wysokosci 150 zł, na warunkach:

- Osoby nie będące Klubowiczami, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia.

 

Jestem na tak.

Jeszcze jeden warunek to wklejenie w I poscie watku psiakow , ktore otrzymaja pomoc banerka  Klubu.

Link to comment
Share on other sites

a ja w ostatnim dniu roku - Wszystkiego Najlepszego.

Oby ten Nowy Rok był lepszy..

 

 

i zaproszę na dwa bazarki, może coś dla siebie znajdziecie, albo dla swojego podopiecznego:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144750-perfumy-pr%C3%B3bki-kosmetyk%C3%B3w-katolicki-audiobook-modlitewnik-na-fundacj%C4%99-znajdki-i-bdt-u-sylwiji-1301/

 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144737-ciep%C5%82e-ubranka-dla-psiak%C3%B3w-na-karm%C4%99-dla-ninki-do-0401-do-godz-2000/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...