Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Nie usypialam psa, ale odebralam psa martwego(przy sterylizacji odeszla, chyba za duzo srodkow uspakajajacych). Lekarz zawinal ja w przyniesiony przeze mnie kocyk i odniosl do samochodu. Pochowalam ja w ogrodzie, gdzie rosna piekne roze. A srodek uspakajajacy dostala w mojej obecnosci, aby zasnela spokojnie . Niestety, nigdy sie juz nie wybudzila,. Zastrzyk dostala jak zwykle przy szczepieniu. Potem pare minut czekalam z nia na kolanach, az zasnie. Byla bardzo spokojna. Mozna za dodatkowa oplata zostawic psa u weterynarza do utylizacji. Ale nie chcialabym, aby pies byl rzucany jak smiec. W obecnosci naszych przyjaciol razem zlozylismy ja do wykopanego grobu. Wspolczuje tobie, ale smierc nalezy do zycia i twoi rodzice postapili wspaniale, ze zaoszczedzili jej cierpien na ostatnie chwili a zwloki jej zabrali do ogrodu, gdzie moze dalej z wami przebywac. Masz pelnych empati rodzicow. Moja Rada, rozgladnij sie za nowym psiakiem, tysiace czekaja na wlasnego "ludzia" w schroniskach. Nowy pies nie zastapi starego, ale pozwoli cieszyc sie dalszym zyciem.
  2. Cioteczki, ja tylko prosze o Konto, poniewaz do tej pory nie dostalam danych do przelewu, a poza tym podwyzszam do 40 miesiecznie
  3. Napisany 25 styczeń 2015 - 14:33 Ja z zaproszenia. Tez wymieklam. Mam na utrzymaniu 8 psow(moje 2 wlasne utrzymuje Pan Maz), ale zaoferuje pomoc miesieczna w wysokosci 30 zl. Jesli ktorys z podopiecznych zostanie wyadoptowany, wtedy pomyslimy o dodatkowej pomocy A KONTO?
  4. Ja z zaproszenia. Tez wymieklam. Mam na utrzymaniu 8 psow(moje 2 wlasne utrzymuje Pan Maz), ale zaoferuje pomoc miesieczna w wysokosci 30 zl. Jesli ktorys z podopiecznych zostanie wyadoptowany, wtedy pomyslimy o dodatkowej pomocy.
  5. Jego ostatnie zdjęcie to celowe wolanie o pomoc, pomyślę....
  6. Notuje sobie watek. Malutka jest sliczna, pomysle o pomocy przy sterylce "€"
  7. Napisany 27 listopad 2014 - 12:29 Czy nic sie nie dzialo u Nexta przez caly miesiac? Jak oplaty za hotelik? Poszla stala na grudzien Zaznaczam, ze od miesiaca wrzesnia wplacam 50 zl miesiecznie na chlopaka
  8. Jesli dojdzie do sterylizacji, to postaram sie dolozyc. Najwazniejsze, aby wlasciciel sie zgodzil! Rozmawialas juz o takiej ewentualnosci?
  9. Tatuaz z biegiem lat rozmywa sie i jest nieczytelny, a czip jest zawsze aktualny. Tylko nie zapomniec zajerestrowac!
  10. Swietne zdjecia, czy ciocie oglaszaja to cudo? To grzech, ze siedzi bez wlasnego "ludzia", a zycie mija
  11. Co sie dzieje na tym watku. Jesli nikt nic nie napisze, jak sie ma Next, to zawieszam moje wplaty na jego utrzymanie!!! Oczywiscie, stala za styczen poszla
  12. Stala na styczen juz "popelniona". Zycze dziewczynce w tym roku wlasnej rodziny, czas najwyzszy !!
  13. Fakt, baaardzo cicho u chlopakow, a moja stala za styczen wraz z ogromna porcja glaskow w drodze.
  14. Stala za styczen w drodze wraz z glaskami dla dzielnego seniora
  15. Wyslalam pare groszy - polowe przelewu na Kaje i Masze.Tak sobie wykombinowalam na chlopski rozum, ze Maja one wspolne Konto. Chyba, ze popelnilam omylke.
  16. Poszlo pare groszy na potrzeby Maszenki i Kaji. Tak sobie wykombinowalam, ze to te samo Konto. Chyba, ze jest inaczej. Prosze skorygowac
  17. Moj Boby odpuscil sobie latanie za suczkami i obszczekiwanie samcow dopiero po roku od kastracji. Trzeba przeczekac ten okres i przekupywac go smaczkami.
  18. Juz przeczytalam caly watek. Taka sama smutna historia jak z dropiatka. Biedne stare sunie, ktore nikomu nie sa potrzebne.
  19. Z ta operacja nie bedzie tak zle. Moj Boby mial 12 lat jak zrobiono mu dwie operacje na tyleczku z powodu kieszonek a przy okazji oczyszczono mu zabki i wykastrowano, bo mial za duza prostate. Oczywiscie, byl dobrze odzywiony, a nie tak wycienczony jak sunieczka. Caly czas jestem przekonana, ze to Papilion(nie ma zdjecia z ogonem, ta rasa ma wspanialy puszysty ogonek)
  20. A ja dalej upieram sie, ze wyglada jak moj papilion Boby i dlatego poprosze o konto
  21. Wyglada na podrobke papiliona. Bede obserwowac watek.
×
×
  • Create New...