Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Już sierpień, stała dla Stiviego poszła
  2. Dla Szafraneczka poszła stała na sierpień. Gdzie jest domek dla ciebie, mój kochany?
  3. A może to już ostatnia stała wplata na potrzeby Kamy? Oby tak było!!! Sierpień już puka do drzwi!
  4. U mnie już zawitał sierpień , stała przelana na pięknego siersciuszka.
  5. Ciocie, padła propozycja od cioci andzia69 o przeniesieniu psa do Bialogonkow. To jak będzie dalej z psem? Kto jest odpowiedzialny za staruszka?
  6. Czy Bajeczce smakowały ciasteczka cioci kejciu?
  7. Ten link adopcje -bassety, w nim piszą, ze w tej chwili nie maja do adopcji żadnych psów rasy basset. Całkiem na górze strony
  8. I co, i co? Cos się ruszyło?
  9. Ojjojoj, to dopiero wplata za maj? Cieniutko! Postaram się przy następnym przelewie trochę więcej wpłacić. Cioteczki, może ktoś da zrzutke jednorazowa dla Kamuni?
  10. [quote name='Nutusia']O matko, do bezdechu dołączyło kołatanie serca...[/QUOTE] Tylko niech cioteczka nie padnie. Ciocia jest jeszcze baaadzo potrzebna...
  11. Ciocie, mam 5-letni laptop we Wrocławiu do oddania na bazarek na wytypowanego przez was psa lub dla potrzebującej osoby działającej na Dogo. Jeśli ktoś zainteresowany-pw.
  12. To co, w Fundacji nie dba sie o psy i nie dotrzymuje sie terminow spotkan? A Stivi nie wyglada na zapasionego psa.
  13. Cos z halabajowka jest nie tak. Mortens chciala odebrac swoja Dupke z hoteliku, a hotelik powiadomil, ze nie ma czasu wydac psa, mimo, ze byl uprzedzony i kierowca wraz z samochodem byl oplacony.Wygladalo na to, ze psy byly same w domu wiele godzin. Na tej stronie tez nie funkcjonuje hotelik. Moze problemy rodzinne lub zdrowotne. Ale przeciez mozna cos napisac....
  14. Moja stala dla Heniutka na lipiec zostala przelana. Miziaczki....
  15. Stala dla Misiula za lipiec poszla z glaskami. Moze znajdzie sie jeszcze jakas starsza pani, ktora przygarnie stesknionego psiaka
  16. Moja stala dla Szafranka poszla za lipiec.
  17. Tym razem definitywnie ostatnia wplata na potrzeby Dropsika. Czaruje, aby juz na pewno znalazl sie we wlasnym domku. Troche nadplaty tez jest, nie moze przeciez kawaler zostawic po sobie dlugow w domu tymczasowym
  18. Stala poszla na staruszka Urgusia -wyglaskac prosze od cioci i zyczyc dobrego samopoczucia
  19. Poszla stala za lipiec z glaskami. Czy znajdzie sie jeszcze domek dla Nexta?
  20. Poszla stala za lipiec. Co nowego u Kamy? Zdrowieje, pieknieje?
  21. Stala za lipiec juz poszla. Od tego miesiaca bede wplaca ociupinke wiecej. A ciasteczka od cioci kejciu pewnia Bajeczka nie chce, bo nie dostalam adresu wysylkowego
  22. Lipiec - stala dla Stivusia z glaskami poszla. Czy ktos pyta sie o tego nieboraka?
  23. Od 30 czerwca jestesmy bez nowych informacji o stanie zdrowia suni. Chcecie, aby czytajace padly na zawal serca? Zlitowac sie i napisac cos o suni. W ten sposob nie znajdzie sie sponsorow na placenie rachunkow
×
×
  • Create New...