Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Piękne zdjęcia jak i modele. Czas najwyższy aby własny domek zameldował się. Taki odkarmiony, zadbany pies i nie ma własnego "ludzia", cos nie tak z ogłoszeniami! Czy w ogóle jest ogłaszany?
  2. [quote name='Shilomaniak']Co słychać? przecież niemożliwe, żeby tylko smutek zagościł?[/QUOTE] Bez pieniedzy, to i smutno!
  3. Jakie tabletki i na co? No i jaka wage ma teraz Stivi
  4. Dla mnie tez Konto na wszelki wypadek!
  5. Zapisze sobie watek, może znajdę parę groszy na jej potrzeby, sterylka jest bardzo ważna.
  6. O, wygląda o niebo lepiej! Jeszcze będą z niej psy!
  7. Ja tez wysłałam parę groszy na jej potrzeby
  8. Wiadomości o psie nie ma, mimo, ze jest chory. Cos tu nie gra. Wysłałam stała na wrzesień pod warunkiem, ze będą bieżące wiadomości. Jeśli nie, w przyszłym miesiącu zawieszam moje płatności na psa
  9. Dla Misiaczka z glaskami(których nie lubi) stała na wrzesień poszła
  10. Dla Bajeczki stała na wrzesień już poszła
  11. Dla Nesti wysłałam parę groszy na leczenie
  12. Dla zjawiskowego Henia stała na wrzesień poszła.
  13. Dla Szafraneczka stała na wrzesień poszła z glaskami.
  14. A tu już wrzesień i stała poszła dla Nexta. Kiedy chłopaku znajdziesz swój własny domek?
  15. Co nowego u staruszka? Poszła stała za wrzesień.
  16. Minął cały miesiąc i nikt nic nie napisał o Kami. Żyje w ogóle psica? Poszła stała na wrzesień z obiecana repeta. Może nowa foteczka? A może już znalazła swojego człowieka?
  17. A jak z tarczyca? Może tez być niedobór witaminy B lub folsoure.
  18. A może już ma imię?
  19. Coraz mniej cioteczek działających na dogo
  20. Może zagubiła się jakiemuś myśliwemu? Wygląda fajnie, poproszę o konto, podeśle pare groszy
  21. Tarczyca powinna być przy normalnym badaniu krwi. To standard
  22. A jak wyglądają wyniki krwi - tarczyca? Przy chorej tarczycy są tez problemy alergiczne.
  23. U nas psy do niczego się nie zmusza. Np. na początku nasza duża psica bala się samochodu. Miała niemile wspomnienia. A ze do długich spacerów musimy wyjeżdżać za miasteczko, pokazałam jej, ze wejście do samochodu jest równoznaczne ze spacerem bez smyczy w polu. Teraz gonią do samochodu na wyścigi, bo to oznacza wolność i zabawę. Oczywiście, ze psy nie rozumieją całego tekstu przemowy, ale sam uspakajający ton głosu czyni cuda. Cieszą się, ze człowiek ma czas dla nich. Jak są w ogrodzie, informują mnie, ze obce psy przechodzą pod ogrodzeniem(50 cm), chwale ich za czujność i nie szczekają więcej. Psy zawsze chcą cos człowiekowi przekazać i dlatego trzeba je tez wysłuchać. To są stworzenia na poziomie 3/4letniego dziecka i trzeba mieć cierpliwość. Wiem cos na ten temat, bo właśnie grasuje w domu 3 letnia wnuczka.
×
×
  • Create New...