Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Ech, ciociu, wzruszyłaś mnie. Cieszę się, ze wypełniłaś ostatnia wole kochanego Gucia. Flipa tez będzie czekała na twoje pieszczoty, jak wrócisz do domu, a w międzyczasie wypoczywała po ciężkich chwilach, jakie ma za sobą.
  2. A ja czekam z utęsknieniem na nowa fotke mojego najpiękniejszego Szafranka
  3. ...i ja tez, Henio jest przecież piękny i potrzebuje swojego człowieka do kochania
  4. http://www.otwarteklatki.pl/karski#.VD1puhZkJ2p ciocie, dołączcie si do protestów, brakuje podpisow
  5. http://www.otwarteklatki.pl/karski#.VD1puhZkJ2p ciocie, protestujemy w sprawie lisow!
  6. Myślę, ze nowe otoczenie dobrze zrobi Misiowi. Przecież nie jest taki stary....
  7. Usiłuje po x raz wyrazić zgodę na spłatę długów Urgusia, ale dogo nie chce funkcjonować!!!
  8. Niestety, nie wszyscy są na fb. Ja nie mam konta i jestem uzależniona od dogomani. Musze dodać, ze nie zamierzam tez założyć tam konta.
  9. Tak, to prawda, ze psów w Polsce nie da się ogarnąć. Pseudohodowcy zapychają targi swoim towarem. A i wiele ludzi jest tak bogobojnych, ze nie wysterylizują suk i nie wykastrują psów, bo to nie po bożemu. I produkcja rośnie. Ale, jak się tu oprzeć błagającym ślepiom? Pomaga się.... Dlatego proszę o adres do wysyłki(zamówię u cioci kejciu ciasteczka dla psów) i namiary na bank(pełne konto) . Podeśle parę groszy na najważniejsze wydatki.
  10. Dla mojego Szafranka stała na październik poszła. Wygłaskać proszę!!!
  11. Październik - stała deklaracja dla Kami przelana. Co nowego u "malucha"?
  12. Misiowa stała za październik poszła
  13. Od października stała dla Bajeczki 40
  14. Poszła stała na październik
  15. Poszła stała za październik plus mały bonusik
  16. Ja rezygnuje z placenia na Stiviego. Nie mam pewności, ze pies zyje i dostaje moje pieniazki na zycie. A tak wogole, to jestem nowa szata graficzna dogomani rozczarowana. Mam dosyć szukania watkow!
  17. Przynajmniej powinniście okazać szacunek ludziom wspomagającym psa i podać parę nowości. Ech, odechciewa się pomagać na dogomani.
  18. Nic nowego o psie. Czy to była tylko #podpucha# ?
  19. A ja dalej z uporem maniaka twierdze, ze pieniądze Stiviego nie są rozliczone na wątku
  20. Wysłałam parę groszy na Żabcie, ratunku, nie mogę się odnaleźć na nowym dogo. Chyba się załamie i wycofam z dzalalnosci.
  21. Myślę, ze wszystko inne jest lepsze od kojca dla starego psa. Będę dalej płacić, pies musi godnie żyć w otoczeniu człowieka, a nie sam cala dobę zamknięty w kojcu.
  22. Czy doszły pieniążki? Co nowego u Nesti?
  23. Zwracam uwagę, ze w ostatnich miesiącach nie było robione rozliczenie za psa.
×
×
  • Create New...