Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Content Count

  917
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,872 profile views
 1. Kupujemy na targu albo jak mąż mojej koleżanki kupuje dla swoich gołębi większą ilość to i dla mnie bierze.
 2. Oj tak, w lato karmiłam trzy dzikie gołębie, każdy miał po jednej łapie uszkodzonej a teraz przylatuje ponad 40 dzikich gołębi i też kupuje dla nich pszenicę.
 3. Bardzo dziękuję. Kotów jest teraz tyle dochodzacych że zastanawiam się skąd te koty, wcześniej ich nie było widać a większość jest już dorosła.
 4. W zeszłym tygodniu byłam u wetki z kotami, z moją domową kocią i z kotem który jest na wpół dziki,moja domowa koteczka miała katar i nie mam pojęcia skąd bo nie wychodzi na dwór, podejrzewam że zaraziła się od taty, on był przeziębiony a Kicia uwielbia spędzać czas u niego na kolanach. Na szczęście to nic poważnego i dostaje Wit c i veto mune no i jej przechodzi. Dzikusek miał jakieś drozdzaki w uszach i dostał maść. Teraz mam zajęcie bo kot drapie i gryzie a maść trzeba wpuszczać. Psiaki odpukać zdrowe. Biorą witaminy na odporność veto mune i witaminę C oraz Pimpus dostaje synomax. Teraz obkupiłam ich w kapsułki veto mune. Trochę drogo wychodzi bo 50 zł opakowanie ale najważniejsze jest ich zdrowie. Ale musze prosić o zakup karmy suchej dla kotów najlepiej jakby to była SMILA i jakieś puszki dla kotów. Puszki to już obojętnie jakie,mogą też być saszetki. Dla psów mam suchą karmę i jeszcze kilka puszek gorzej z kotami. Teraz są takie wygłodniałe.A przychodzi ich kilka, przychodzi też czyjś kot, chociaż teraz to nie wiem czy nadal ma właściciela, ale na sto procent miał bo chodził w obroży którą mu zdjęła i wyrzuciłam. Właściciel tego kota był tak rozgarniety że założył mu obroże jak był maleńki i nie zdjął a obroża już zaczynała mu wrzynac się w skórę. Miał ranę na szyj. Jak to zobaczyłam to aż mną zatrzęsło, kto zakłada kotu wychodzącemu obroże na dodatek nie reaguje jak kto już praktycznie dusi się w niej bo jest za mała. Chore ludzi.
 5. Klateczka od p.Bakusiowa i była jeszcze karma 10 kg smilla dla kotów.Dziękuje.
 6. OK. Dzięki spróbuję bo od dłuższego czasu nie wstawiam żadnych zdjęć bo nie mogę.
 7. asz26

  zdjęcia

  Czy ktoś może mi napisać dlaczego do tej pory mogłam wstawiac zdjecia a teraz za każdym razem wyskakuje mi że wystąpił błąd podczas przesyłania zdjęcia?
 8. Czy ktoś miał problemy ze wstawianiem zdjeć? Ja od dłuższego czasu nie moge nic wstawiać bo wyskakuje że wystąpił błąd a z nikąd nie można uzyskać pomocy.
 9. Wpłata 100zł P. Bakusiowa. Dziękuję.
 10. Dziękuję i też życzę Szczęśliwego Nowego Roku dla was Kochani i waszych kochanych zwierzaków.
 11. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wstawiać zdjęcia?Od dłuższego czasu nie mogę wstawić żadnego zdjęcia.
×
×
 • Create New...