Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,395 profile views
 1. wpłata od p.Jolanty Cz 88,17zł.Dziękuje. zrzutka.pl 380zł
 2. Karma od p. Bakusiowa i p.Kasia sekret.Dziękuje.
 3. Jedna i druga,chociaż suchej więcej idzie niż mokrej.Mokrą daje jak widzę kota a sucha stoi cały czas na zewnątrz żeby miały co zjeść jak przyjdą.
 4. Wpłata od p.Bakusiowa 100zł.Bardzo dziękuje.Na koncie pozostało 38zł
 5. Faktury za Czike i Żabe.
 6. Karmy od p.Bakusiowa i p.Ewy N.Dziękuje.Psy na jakiś czas mają karme gorzej z kotami,mają 4 kg więc na długo nie wystarczy.Może ktoś mógłby kupić dla kotów karme?
 7. Jak pani może to bardzo proszę o jakąś karmę dla kotów bo ogólnie z karmą też jest kiepsko,dla psów też się kończy ale dla psów to też jest drobna potrzebna coś takiego jak briantos mini.Mam normalną karmę dla psów ale przychodzą psy staruszki nie wiem skąd i nie chcą jeść tej normalnej karmy.Dzisiaj też było na fb że znaleziono kolejnego szczeniaka ktoś się pozbył albo jakaś bezdomna sunia urodziła bo wcześniej ktoś znalazł identycznego szczeniaka tylko że suczke a dzisiaj był to piesek,chory i nie wiadomo czy przeżyję.
 8. Na dzień wczorajszy były tylko te dwa,jeden oczywiście ja robiłam ten ze zbiórki na zrzutka.pl.
 9. Zrzutka.pl 307zł ,E.Czamara 100zł na koncie jest 148zł.
 10. Żabcia musi dostać trocoxil 4 lutego ale muszę wcześniej powiedzieć wetce żeby zamówiła.To będą dwie tabletki na luty i marzec.
 11. Problem ze zbiórką na zrzutka.pl został rozwiązany dzięki fundacji 4 DogS,pieniądze które tam miałam już zostały przelane na konto fundacji i zostanie opłacona faktura na 320zł.Niestety zabrakło na fakturę 80zł i na trocoxil 120zł.Sterylizacja Cziki jest odsunieta,mała musi wyzdrowieć a to jej idzie opornie.
 12. W tej chwili mam na minusie 259zł za faktury które wstawiłam powyżej ale dojdzie jeszcze jedna faktura której nie odebrałam na 80zł.Oprócz tego jeszcze muszę kupić trocoxil a to jest 120 zł . Na ten moment Czika nie może być wysterylizowana bo jest na antybiotyku.Kolejny raz zachorowała na gardło.Miała kaszel,katar i gorączke właśnie za to bedzie ostatnia faktura na 80zł.
 13. Faktury za leczenie Cziki.
 14. Muszę wstawić faktury ale dzisiaj już jestem padnieta,byłam wolontariuszką wośp cały dzień na zewnątrz na deszczu i zimnie ale trochę zebrałam może nie dużo bo 860 zł ale każda złotówka jest ważna.Mojej siostry synek żyje dzięki sprzetowi z wośp.
×