Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

asz26

Members
 • Content count

  673
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. 100zł od Bakusiowa.Dziękuję.
 2. Wpłata 60zł Ireneusz B i pieniądze ze zbiórki na zrzutka.pl 615zł.
 3. Leczenie Azy 260zł.W tej chwili nie mam faktury muszę odebrać od wetki.Jak tylko odbiore to wstawię.
 4. Karma dla psiaków i dla kotki od p.Kasi.Dziękuję.Jeżeli ktoś by jeszcze chciał pomóc w zakupieniu karmy to byłabym bardzo wdzięczna potrzebna jest sucha karma dla psów i sucha karma dla kotki z pęknięta łapką która jest w trakcie leczenia.Można też wpłacić grosik dla zwierzaków na udostępnione konto fundacji 4DogS.Każda pomoc jest potrzebna i ważna i za każdą pomoc bardzo dziękuję.
 5. Nie wiem czy już są jeszcze Wetka nic nie mówiła o kleszczach ale jest ciepło więc mogą być i u nas.
 6. Żeby nie było za wesoło to teraz dla odmiany problem z kotami,Kiciucha ma nadal chorą łapke w sobote bedzie miała robione rtg łapki a w piątek rano Fruzia jedzie na badania bedzie miała robione usg i badanie moczu bo jej łapki łysieją.Z kodą odpukać jest dobrze po tych zastrzykach zaczeła normalnie jeść i normalnie się zachowuje.Na działce moje kochane psiaki też zdrowe obawiam się kleszczy bo zimy wcale nie było więc bedzie ich bardzo dużo.
 7. Troszkę ma startą,miała wyrwaną sierść i pełno dziurek,nie wiem czy koty ją tak pogryzły czy złapała się w jakieś sidła.Druga kotka też wcześniej miała z całej tylnej łapki zerwaną sierść tak jakby miała ogoloną łapkę ale bez innych śladów.Ta to miała spuchnietą łapkę.Byłam z nią u wetki dostała tabletki maść i zastrzyk no i oczywiście advocat na swierzba obie dostały.
 8. Z taką łapką wróciła Kiciucha :-(
 9. W sobotę dostała drugi zastrzyk,po nich jest dużo lepiej ale z jedzeniem różnie bywa,podejrzewam że to bardziej przez zęby ale i tak je więcej niż do tej pory i chętnie przychodzi do jedzenia.
 10. Dostała zastrzyki jeden co 5 dni i po pierwszym już się lepiej czuje,na zęby dostała metronidazol zaczęła jeść i nawet bawić się zaczęła po tym zastrzyku no ale koszt tych zastrzykow duży 335 zł,najważniejsze że jej pomagają.Nie mam dostępu do komputera i nie mam jak wstawić zdjęcia telefonem nie chce mi wstawić są za duże.Jak tylko będę miała komputer na chodzie to wszystko uzupełnię.
 11. Nigdy nie czekam aż samo przejdzie,jak tylko widzę że coś jest nie tak z Kodą czy z którymś psem z działki od razu ściągam koleżankę i jedziemy do weterynarza.Nie ważne czy to święta czy niedziela dzwonię do wetki i ściągam ją do gabinetu.Kodusia dostała na razie metronidazol jak nie pomoże to z powrotem do wetki i coś trzeba robić.Boję się ją usypiać ona ma już prawie 12 lat,ma padaczkę i jest duże ryzyko że może się nie wybudzić ale wiem jedno nie zostawię jej bez pomocy to też dotyczy psiaków z działki.
 12. Koda dostaje makaron z ugotowanym kurczakiem i gotowanymi warzywami więc jest miękkie.Ale w tym momencie to nawet to sprawia jej problem.
×