Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Content Count

  1001
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Excellent

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2184 profile views
 1. Bardzo dziękuję za puszki i saszetki pani Kasi i pani Bakusiowej. Wcześniej nie pisałam bo nie byłam wstanie, dopadła mnie migrena i przez trzy dni nie nadawałam się do niczego.
 2. Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok 42a 03-772 Warszawa Nr konta: 47 2030 0045 1110 0000 0255 4530 z dopiskiem : psy Ani
 3. Jest na samym początku podany w głównym opisie.
 4. Sprawdzę, może mają też suchą karmę simpsons to bym miała wszystko razem.
 5. https://pomagam.pl/9feahbgf Pieniądze są przelewane na konto fundacji 4 DogS, nie zbieram na prywatne konto.
 6. Dziękuję. Pani zawsze pomaga od początku i pani Kasia. U mnie przez to że jedna z koteczek chorowała na koci katar zostały pustki na koncie fundacyjnym. Nawet tydzień przed wyjazdem też byłam z nią u wetki z biegunką. Ale jestem dobrej myśli bo nie z takich długów wychodziłam. Przy Kodusi to były długi w tys i dałam radę więc teraz też dam radę bo muszę dać. W przyszłym miesiącu kupię karmę dla kotów i właśnie mam pytanie jaki sklep oprócz zooplusa ma jakieś fajne promocje na kocią karmę?
 7. Na początek dobre wieści, koteczki które przyprowadziła kocica dzięki pomocy Magdzi Olszewskiej z 4 DogS trafiły pod opiekę PRZYTUL KOTA-PRZYTULISKO W JADOWIE i po tyg znalazły dom, wspólny dom dla obydwóch koteczek. I na tym koniec dobrych wiadomości, zostały złe wiadomości, kleszcze już atakują i na dniach przyjdą obroże dla psów. Tak jak co roku obroże zamawia mi Ewa Ludwiniak z 4 DogS i płace za nie pieniędzmi które są na koncie fundacyjnym ale tym razem już jestem ok 150 zł na minusie a za obroże jest ponad 400 zł, zrobiłam zbiórkę na pomagam.pl ale stoi w miejscu nikt nie wpłacił. Przyda
 8. Byłam dzisiaj z koteczką u weterynarza, miała biegunkę ze śladami krwi. Albo coś zjadła albo robale. Wzięłam tabletki dla niej i reszty kotów no i od razu dla Cziki bo cały czas ma kontakt z kotami. Dzisiejsza wizyta 121 zł więc będzie dużo na minusie prawie 150 zł ale nie mogłam czekać musiałam ją zabrać do weterynarza.
 9. Sucha karma dla kociaków jeszcze jest,dzisiaj kupiłam puszki w biedronce kitty więc mają co jesć.Jedynie z czym czekam to ze zrobieniem testów paskowych bo taki test 65zł a musiałaby zrobić cztery.
 10. Wpłata od pani Ewy N 100zł .Na koncie jest mały dług minus 22 zł.
 11. Karmy dla kotów i psów.Jeżeli coś pominęłam to przepraszam. Bardzo dziękuje za pomoc szczególne podziękowania dla pani Bakusiowej,pani Kasi i pani Ewy za karmy wsparcie finansowe.
 12. Zbiór faktur .Wcześniej nie mogłam nic wrzucić bo wiecznie wejść nie mogłam .
 13. Karma wczoraj przyszła, dziękuję. Kociaki mają co jeść.
×
×
 • Create New...