Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Posts

  1079
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2617 profile views

asz26's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

44

Reputation

 1. Też znam trocoxil.Koda była na nim.Moja wetka każe robić badania co jakiś czas i sprawdza czy nie ma skutków ubocznych.Minimum co pół roku trzeba robić badania. To było najlepszym rozwiązaniem dla niego.Wczoraj dostał pierwszą tabletkę za dwa tyg drugą i później co 30 dni.
 2. Dziękuję.Doszedł dzisiaj.Przepraszam że nie zaglądałam ale miałam trochę problemów z Rambusiem.Coraz bardziej dokuczają mu stawy.Dzisiaj zaczął leczenie trocoxilem.Koda to brała i jej pomagało,zobaczymy jak u niego zadziała.Jak nie zadziała to będziemy szukać dalej leków które będą działać i dawać efekty.
 3. Cygan mały rozrabiaka.Też już jest długo u nas.On uwielbia zabawy z piłką.
 4. Tak,Koda też zaczynała od pyralginy a jak przestała działać to szukała jej innych leków.Rambo jest po udarze. W zeszłym roku przeszedł udar i przy okazji okazało się że ma chorą tarczycę i trzustkę.Cały czas dostaje leki na tarczycę i jest na diecie. Ale teraz coraz bardziej dokuczają mu stawy.
 5. Rambuś mój kochany psiunio tu go bolały stawy.Najgorzej jest przed zmianą pogody jak ma padać.Dostaje pyralginę ale trzeba będzie coś innego poszukać.
 6. Wieczorem wstawię jego zdjęcie,mam na komputerze.On jest największy z psów ok 35 kg ale też już staruszek.U mnie jest już ok 10 lat albo dłużej.Wetka określiła go na jakieś 13 lat.
 7. Przepraszam że nic nie pisałam ale miałam trochę problemów z Rambem.Rambo jest po udarze,ma chorą tarczycę i trzustkę a teraz jeszcze zaczęły się problemy ze stawami. W tej chwili jest na pyraginie ale będzie trzeba wprowadzić coś mocniejszego na stawy.Weterynarza płaciłam sama ale teraz muszę prosić o karmę dla kotów.Może być Whiskas bo jest w dużych workach i chyba najtaniej wychodzi.A jakby ktoś mógł jeszcze kupić mokrą Felixa to już by było super.
 8. Porównujcie sobie ceny bo jak ktoś zamawia na zooplusie to tam ceny zmieniają się z dnia na dzień.Wczoraj patrzyłam cenę karmy dla Cziki i kosztowała 209 zł a dzisiaj już 229 zł. Zamówiłam na bitiba za 209 zł.
 9. Już jest problem, ludzie nie mogą kupić mleka dla dzieci czy pieluch bo są wykupowane dla Ukraińców. Ja rozumiem pomoc bo naprawdę szkoda tych ludzi ale żeby i nasi mieli dla swoich dzieci. U nas w sklepach makaronów, cukru, mąki, pieluch, mleka dla dzieci itp rzeczy brak. Nie wiem co nasz rząd myśli, może nasze Polskie dzieci mają żyć powietrzem bo przecież jeszcze tu wojny nie ma więc nie potrzebują pomocy.
 10. Dziękuję i przepraszam że od razu nie odpisałam ale ta wojna na Ukrainie tak mnie rozwaliła że wpadłam w takie nerwy i panikę aż musiałam brać leki na uspokojenie bo nie mogłam sobie poradzić z atakami paniki. W życiu tak się nie bałam jak teraz.
 11. Tak cały czas jest potrzebna i sucha też. Tak jak pisałam najlepiej jedzą felixa i whiskas suchą ale może być też inna tylko w galaretce. Dla psów też by się przydała mokra albo pół wilgotna. Kiedyś kupiłam taką primal spirit była po 99 zł za worek 12 kg albo 10 kg ale teraz podejrzewam że jest dużo droższa tak jak wszystko.
 12. Uważajcie na kleszcze, już są aktywne. Siostra wczoraj była ze swoim psiakiem u weta, jest chory od kleszczy.
 13. Zamówiłam worek suchej karmy whiskas i miałam zamówić mokrą takie były plany, niestety plany muszę zmienić. Mama choruje na serce, dzisiaj była u lekarza ponieważ od kilku dni bardzo źle się czuję, ma bardzo przyspieszone serce. W czasie spoczynku ma ponad 100 uderzeń na minutę. Powinna dostać skierowanie do szpitala ale teraz leczą tylko na covida. Lekarz kazała jej iść do kardiologa i zrobić echo serca . Oczywiście na szybko to tylko prywatnie. Ale musi iść bo w każdej chwili serce może się zatrzymać. Jeżeli ktoś mógłby kupić jakąś mokrą karmę dla kotów obojętnie felix, whiskas, coś żeby było w galarecie obojętnie jaka karma. Nie wiem teraz która jest najtańsza. Będę bardzo wdzięczna za każdą karmę.
×
×
 • Create New...