Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Content Count

  965
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,052 profile views
 1. Wpłaty od Sonia R 40zł i Ewa N 100zł.Dziękuje.
 2. Karmy od p.Bakusiowa jeszcze jest karma od p.Kasi ale zapomniała zrobić zdjecie.Od pani Kasi jest dwa pudełka mokrych saszetek Felixa.Dziękuje.
 3. Już nie trzeba go ogłaszać,fundacja 4 DogS pomogła kolejny raz i Bambo ma nowy dom.
 4. Miałam go tylko na rękach wtedy jak przyszedł poparzony a przeżyłam to tak jakby to był mój kot, wczoraj cały dzień przepłakałam tak mi go szkoda.
 5. Nie, on nie chorował był cudownym opiekuńczym kocurkiem tam w fundacji. Zachorował z dnia na dzień miał mieć wyszywaną cewkę moczową ale nie udało się. Serduszko mu stanęło.
 6. https://www.facebook.com/931401613546138/posts/3312862182066724/ To był cudowny kocurek któremu ratowałam życie z pomocą Fundacji RUNA. Kiciuś przyszedł do mnie poparzony w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, przeraźliwie miauczał i mimo tego że to był kot zupełnie dziki szedł prosto do mnie żebym mu pomogła. Zadzwoniłam wtedy do Runy i od razu przyjechała. Kocurek był w tragicznym stanie ale przeżył. Niestety dzisiaj jego serduszko się zatrzymało. A ja mimo tego że on nie był u mnie nie mogę się pozbierać, siedzę a łzy same płyną z oczu. Koteczku zawsze będziesz w mojej pamięci ...
 7. Może być, ona taką tackę ma na 2 razy. Najważniejsze żeby była z rybą ewentualnie kaczka. Ja na ogół kupuje karmy z rybą wtedy wiem że nic jej nie będzie.
 8. https://miskakarmy.pl/produkt/brit-care-mini-grain-free-sensitive/?attribute_pa_opakowanie=2-kg&utm_source=PLA&utm_campaign=Google ads&utm_medium=cpc&utm_term=18915&gclid=Cj0KCQjwrIf3BRD1ARIsAMuugNtUYdB7NoIA8VQP_8iHJZ09SGYXeZOIfcJgyPPGYoPczIAqh_HClJIaAlfmEALw_wcB&gclsrc=aw.ds https://allegro.pl/oferta/alpha-spirit-karma-wild-fish-10x200g-polmiekka-8936528009?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=MjAyNjcyMzUtNDNiYS00YTc1LThhMWYtZjgzZGYzMTgwYTdiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0392f30a-fad3-4b37-ab0f-6c0c8b8f2534 https://allegro.pl/oferta/simpsons-hypoalergiczna-karma-dla-psow-z-lososiem-9095941450?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_supermarket_artykuły_dla_zwierząt_supermarket_animals&ev_adgr=Artykuły+dla+zwierząt+-+Dla+psów&gclid=Cj0KCQjwrIf3BRD1ARIsAMuugNtmiobg8JJtFMDgkSnFyZLVBnH4qENAWFx4zUjZieIm-Mim5tVN7cQaAgJ-EALw_wcB To jest trzy karmy które ona dostaje.Dałam linki do małych opakowań ,ja jej w lipcu kupie duży worek ,teraz ma jeszcze troche simpsona z łososiem .Brita daje jej dziczyzne z ziemniakami lub z łososiem a inne to z rybami.Na ryby nie ma alergii .
 9. Głupio jest mi prosić o karmę dla Cziki, ale przez leczenie Fionki uszów które nadal trwa, jeszcze jedno ucho jest w kiepskim stanie chociaż już jest o wiele lepiej niż było ale nadal wpuszczam jej maść, nie wyrobiłam się z kasą i zabrakło mi na karmę dla Cziki. Nie chcę dużego worka wystarczy nawet 3 kg, w lipcu jej kupię duży worek tak jak zawsze. Ona je Simpsona premium z rybą, brit care sensitive dziczyzna i ziemniaki albo łosoś i ziemniaki albo może być alpha spirit z rybą kilka tacek bo jedna tacka wystarcza jej na dwa dni. Pytałam u wetki o karmę brit care sensitive ale w tej chwili nie ma a w zoologicznym obawiam się kupić, mają karmy na wagę i teoretycznie są to karmy typu np brit care itp ale tak naprawdę nie wiem czy na sto procent są to te karmy. Jeżeli ktoś może mi pomóc i kupić dla niej którąś z tych karm tylko proszę o małą karmę bo te karmy są drogie i dla kotów karmę suchą i mokrą szczególnie to mokrej brakuje, też staram się kupować najczęściej w netto puszki chociaż wiem że to kiepska karma ale lepsza taka niż żadna.Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
 10. Jak będę na działce to zrobię mu zdjęcia.
 11. Nie oddam go w pierwsze lepsze ręce, chyba będę musiała poprosić dziewczyny z fundacji żeby się zajęły jego ogłaszaniem. Szkoda mi go ale przy takiej ilości psów to on nie ma biedny jak swobodnie chodzić. Moje psy nie znają kotów. Nawet Czika podgryza koty mimo że wychowała się z Kicuchą. Tylko że one są w domu więc mogę reagować jak za bardzo ją podgryza a tam nie jestem wstanie reagować na dodatek Ci sąsiedzi są nienormalni szczególnie ta sąsiadka.
 12. Bambo już może biegać, dzisiaj był na kontroli i wszystko jest dobrze tylko została faktura do opłacenia. Chciałabym znaleźć dom dla niego to taki fajny kiciuś, łagodny rozmruczany nawet jak dzisiaj dostawał zastrzyk to mruczał. Cudowny koteczek.
×
×
 • Create New...