Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Content Count

  867
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,464 profile views
 1. Puszki od p.Kasi.Dziekuje
 2. Tak, tylko jeszcze uszy muszę mu ogarnąć bo dostaje cały czas maść do uszu. Czika za to ma chore łapy i powinna być operowana ale to jest bardzo inwazyjna operacja skracanie kość tej od kolana w dół i łączenie na jakieś blaszki. Ma też ruchome rzepki. Teraz jak pójdę na zdjęcie szwów bo jest po sterylce to dopytam dokładnie o wszystko.
 3. Tak, mają chore gardło, chyba za zimne jedzenie dostali i to żeby non stop zimne dostawały a zaledwie raz dostały jedzenie z lodówki i efekt jest. Jeszcze żebym im dała dużo a każdy dostał po kawałku kiełbasy. Może dlatego że to są dwa najstarsze psy bo już sama nie wiem co mam myśleć. Żeby pies zachorował na gardło od kawałka kiełbasy. A moja kruszynka dzisiaj nie ma już biegunki, zjadła troszkę puszki, dostała syropek przeciwbólowy i leki na żołądek jutro na kontrol.
 4. Ale żeby tego było mało to jeszcze Rambo i Żabka są przeziębieni i też brałam dla nich leki :-(
 5. Karma dotarła wrzucę fotki jak trochę mi przejdzie, dopadł mnie jakiś wirus przeziębienia i jak na razie walczę z gorączka :(
 6. Bardzo dziękuję w tej chwili puszki są na wagę złota, Rambunio musi dojść do siebie i idzie mu całkiem dobrze i oby tak zostało. Jak nic się nie zmieni to w środę Czikusia idzie na sterylke. Trzymajcie kciuki za moje kochane słoneczko.
 7. Nie wiem ile może mieć lat ale tak ok 8-10 chyba już będzie miał. Zaczyna też już mieć problemy z łapami więc tak ok 8 lat na pewno ma.
 8. Bardzo dziękuję za pieniądze. Operacja już jest opłacona zrobiłam zrzutke na pomagam.pl i udało mi się uzbierać nawet troszkę więcej niż było napisane.Opisze wszystko później.
 9. Najpierw było podejrzenie prostnicy że się wysunęła i był zakładany kapturek ale okazało się że to nic nie dało i trzeba go operować drugi raz. Drugi raz do operacji przyjeżdżał inny weterynarz. Koszt tych dwóch operacji to 850zł. Ale dochodzi jeszcze leczenie po operacji i trzecia faktura jest na 178zł. Dzisiaj powtarzałam mu badania kału ale sama już za nie płaciłam, za leki z apteki też sama płaciłam i też wyszło mi ok 200zł.Rambo teraz jest na diecie, gotuję mu makaron z mięsem lub z puszkami. Wetka powiedziała że dopóki będą się pokazywać plamki krwi to ma siedzieć w domu, dostawać leki i mam to przemywać. Przez to Cziki sterylka znowu się przesunęła.
 10. Dziękuję, już w tej chwili koszt leczenia razem z operacjami jest ponad tyś zł. Dzisiaj jadę na kontrol z Rambusiem. To taki kochany psiak, grzeczny, cierpliwy, pozwala wszystko przy sobie zrobić ale tylko mi.
 11. Faktury za operacje Ramba,bedzie jeszcze jedna na ponad 160zł.Nie wiem z czego opłace i jeszcze Czika musi mieć zrobioną sterylke.Jeżeli ktoś może mi pomóc i wpłacić parę groszy będę bardzo wdzięczna,bez pomocy nie dam rady opłacić faktur :-(
 12. Muszę kupić karmę dla Cziki i mam problem, nie wiem którą czy polecaną przez wetke TROVET DZICZYZNA Z ZIEMNIAKAMI czy BRIT DZICZYZNA Z ZIEMNIAKAMI. Czy ktoś dawał tę karmy swojemu psu i ma porównanie? Przypomnę że Czika ma alergie pokarmową na kurczaka i zboża.
 13. Żabka ma już kupiony trocoxil na dwa miesiące,Rambo leczy uszy,z nim jest problem nie daje sobie wpuścić maści do uszu i dostawał antybiotyk i encorton po tym mam mu spróbować wpuścić maść ale ciężko będzie.Nie wiem co ten pies przeszedł ale zapewne nic dobrego bo już jest u mnie parę lat i nadal nie ufa nikomu.Mają kupione obroże kiltix.Czika teraz jest w trakcie cieczki,po niej mam zamiar ją wysterylizować.Wcześniej nie mogłam tego zrobić bo ciągle była przeziębiona.Reszta psiaków zdrowa i oby tak zostało.
 14. Jedna i druga,chociaż suchej więcej idzie niż mokrej.Mokrą daje jak widzę kota a sucha stoi cały czas na zewnątrz żeby miały co zjeść jak przyjdą.
×