Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Content Count

  978
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2094 profile views
 1. Karmy dzisiaj doszły. Bardzo dziękuję.
 2. Bardzo Wam dziękuję. A ja chyba będę musiała zrobić budkę dla jednego kotka który praktycznie cały czas już przebywa na podwórku. Nie może biedny marznąć.
 3. Kolejny raz bardzo proszę o karme dla kotów mokrą i suchą,oraz dla psów mokrą.Ja ostatnio kupiłam w biedronce karme kitty ale na długo nie wystarczy.
 4. Karma dla kiciusiów od p.Bakusiowa.Dziękuje.
 5. Bardzo dziękuję. Kiciuś gdzieś poszedł, gryzie go drugi kot, który jest tu już prawie 3 lata tylko że jest dziki i nie daje się dotknąć. Ten to taka przylepa, za człowiekiem chodzi jak pies i non stop dopomina się pieszczot. Fajny Kiciuś czarny z białym i chyba ma ok 6 miesięcy albo więcej ale maks tak do roku.
 6. Warka, mazowieckie. Tu nie ma nikogo w pobliżu kto by mógł się tymi kotami zająć.
 7. Jak nikt się nie znajdzie to będę musiała go zabrać do weterynarza, nie może przebywać z początkiem kk z innymi kotami, moja koteczka wychodzi na dwór na smyczy ale są inne koty które dokarmiam i nikt się nimi nie zajmie jak zachorują tym bardziej że to dzikie koty. Mi to już ręce opadają, teraz zamiast psiej suchej karmy idzie kocia karma i to dużo bo kotów jest dużo. Ciągle brakuje, dokupuje ile mogę. Już nawet psiom karmę jedzą jak nie ma kociej wiem że nie powinny ale co mam zrobić jak jest ich dużo a prosić non stop o pomoc to już się wstydzę. Nasza gmina ma gdzieś bezpańskie psy i koty.
 8. Runa nie ma miejsca więcej kocich fundacji nie znam a kot musi być jak najszybciej zabezpieczony bo zginie pod samochodem.
 9. Szukam pilnie na już kogoś kto zabierze ode mnie kota. Kot przebywa na podwórku, ktoś go podrzucił wczoraj rano a ja nie mam gdzie go zabezpieczyć. Biedny ma chyba początki kociego kataru, leci mu z nosa woda, oczy ropieją i ma swierzb w uszach tak mi się wydaje. Jeżeli nie znajdzie się nikt żeby go zabezpieczyć to zginie pod kołami samochodu. Kociak ciągle leży pod samochodami sąsiadów i nie zwraca uwagi nawet jak ktoś podejdzie do tego samochodu. Wczoraj pisałam wszędzie gdzie mogłam ale nikt nie chce pomóc go zabezpieczyć.
 10. Wpłaty od Sonia R 40zł i Ewa N 100zł.Dziękuje.
 11. Karmy od p.Bakusiowa jeszcze jest karma od p.Kasi ale zapomniała zrobić zdjecie.Od pani Kasi jest dwa pudełka mokrych saszetek Felixa.Dziękuje.
×
×
 • Create New...