Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Przy naszych psach zachowujemy wieczna mlodosc. Nie ma zmiluj sie, pada czy nie pada trzeba wyjsc na spacer. I to dobrze robi....na wszystko!
  2. Od Maja bedzie wpadalo do skarbonki Grafisiowej 40 zl. Juz przelano
  3. Ja tez nie. Nie wiadomo, ile sie bedzie jeszcze zylo. Nie widomo tez, ile Bleki bedzie zyl. Moze byc, ze pan przezyje go. Jesli pan nadal jest zdecydowany, pojechalabym z Blekusiem na zapoznanie. Dobre domki nie rosna na drzewach !
  4. Moa sunia tez po schronisku. Najbardziej smakuje jej woda z kaluzy, oczka wodnego, rzeki, snieg. W ogrodzie stoi stale duza miska salatkowa, w ktorej stoi woda tygodniami. Dolewam i dalej stoi. Ta smakuje jej najlepiej, mimo, ze w domu stoja trzy rozne miseczki z woda. Mysle, ze gotowany pokarm pokrywa zapotrzebowanie na napoje, bo tez nie jest duzym "pijakiem"
  5. Sliczny chlopak, oby szybko znalazl wlasnego "glaskacza"
  6. Robic szybko bazarek kilometrowy, ja dorzuce, a co tam! Blekus musi miec najpiekniejszy domek. A czy ten domek zostal juz sprawdzony?
  7. Trzeba jednak sprawdzic cukier u psa lub Prostata.Pies 7-letni to pies w srednim wieku, moj potrafi (14) w nocy miedzy 2-3 zameldowac, ze chce siku. Jak nie otworze drzwi na Taras, to mam podlane drzwi w kuchni. Krotka pilka!
  8. Dobrze ciociu zrozumialas, jak ma sie juz Konto, to moze cos tam wpadnie. Na razie nie deklaruje sie
  9. Jak trzeba bedzie, to dorzuce do transportu. Blekus musi szybko fajny domek znalezc z kochajacymi ludzmi
  10. Notuje watek. Policze kase, moze jeszcze jeden nakarmi sie z mojej emerytkowej kuchni. Na wszelki wypadek - Konto nie zaszkodzi
  11. Moje serce i moj portfel otworzyly sie na widok malenkiej. Jakie imie? Jakie Konto? Mysle, ze na dobry poczatek dam 30 miesiecznie
  12. Maj - pieniazki przelane na jego potrzeby. Jak wygladaja jego finanse? Czy jest oglaszany? Sa jakies sensowne telefony?
  13. Stala na maj dla Misiaka poszla z zyczeniami szybkiego znalezienia wlasnych "glaskaczy"
  14. Jeszcze zadzwonia ! A tymczasem stala na maj poszla dla Blekiego
  15. Stala dla Bajuni na maj poszla
  16. O rany, prosze mnie uszczypnac, ze to nie sen. Kamunia ma wlasny domek! Hurrrra!!!!!
  17. Ja tam juz zadowolona. Czasami trzeba poprostu wierzyc, ze jest dobrze. Ludzie usmiechnieci, zainteresowani psem. Zaczynam wierzyc, ze dobrze trafila nasza "bida".
  18. Tez chcialabym zatrzymac proces starzenia sie mojego Boby`ego. Jak widze moje fureko toczace sie po alejkach lasku, to az sciska w "dolku", ze moze go nie byc(rak watroby). My tez kiedys odejdziemy.
  19. Jestem jedna z darczyn. Myslalam, ze pies potrzebuje porzadnej diagnozy lekarskiej, lepszego jedzenia. Wyszlo, ze pies szybko zostal wydany ze schroniska w nieznane rece. Myslalam, ze jest pod ochrona dogomaniakow a zatem obowiazuje kontrola domku. Poszla psina (mam nadzieje) w lepsze warunki, niz byla. Z reszty pieniedzy bedzie trudno sie rozliczyc, bo przeciez wszedzie sa potrzebujace psy. Wiem, ze sa schroniska, gdzie ich zarzadzajacy staraja sie nie okradac zwierzat z tego, co dostaja od gminy. W przyszlosci bede omijac tego rodzaju akcje, schronisko musi sobie samo poradzic ze szczegolnymi przypadkami.
  20. U mnie byla taka sama sytuacja, ale to nowy pies byl zazdrosny o "glaski". Jedyna rada, rownoczesnie obydwa psy glaskac.
×
×
  • Create New...