-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
Nico (ex-Kłapouszek) ze stałym meldunkiem w Sosnowcu
teresaa118 replied to monique&chris's topic in Już w nowym domu
Ech, jeszcze jeden szczesliwy pies dolaczyl do dogomaniakow. Witaj i znowu cos o sobie napisz Klapouszku- 29 replies
-
- nico
- kłapouszek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kastracja!
-
Jest udowodnione, ze suka po pierwszym oszczenieniu sie ma mozliwosc zachorowania z powodu guzow na listwie lub ropomacicze 25 % a kazda nastepna ciaza powoduje wzrost o nawet 50 % mozliwosci zachorowan. Tego nikt nie wie na codzien. Najwazniejsze, malutkie szczeniaczki, a co z nich bedzie w nastepnych latach, to "male piwo". Jesli suczka przebywa sama w nieogrodzonym ogrodzie, to jest zaproszenie do "walca". I jeszcze mozna zapobiec urodzeniu szczeniakow. Tak jak mowia moje przedmowczynie, nasze problemy zaczynaja sie, jak nowi wlasciciele szczeniaczkow wyzucaja z domu, bo pogryzl fajne buty, bo ciagle jest glodny, bo trzeba wyjsc z nim na spacer, a tu leci film w TV. Dlatego jestem oburzona, gdy slysze, ze znowu sa szczeniaki do oddania.Codziennie ludzie z dogo i innych organizacji placa na porzucone psy setki zlotych, aby te dalej zyly w godnych warunkach. A co z tymi, ktore latami zyja na obrzezach wiosek, w lasach i szukaja zywnosci?
- 9 replies
-
- szczeniaki
- szczeniak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wyglada na to, ze poprzedni wlasciciele trzymali psa w domu 24 godz. na dobe i tylko krotkie wyjscia na sio i ko. To gdzie mial sie nauczyc reakcji na ludzi, rowery, samochody. Fascynacja szczeniaczkiem minela i zaczely sie klopoty. Nawet w malym mieszkaniu pies znajdzie swoj kacik, jesli wlasciciel chce go zatrzymac.W poprzednim domu byl uwazany za przedmiot. Nie nawiazali kontaktu z psem i dlatego jest tak spanikowany Dodam tylko, ze dobrze by bylo robic spacerki najpierw w odludnych miejscach i stopniowo przenosic sie do bardziej zaludnonych. Zadnych kolczatek!Wyzej opisana metoda oswojenia psa poprzez kielbaske lub szyneczke jest dobra. Troche cierpliwosci i bedziesz mial wspanialego towarzysza w swoim zyciu.
-
Pozatym to nie musi byc cos strasznego. U mojej suni wyczulam guza na ogonie, pokazalam wetowi a ten powiedzial, ze mozna ta cyste osuszyc wyciagajac plyn. Zrobil to i od roku nie ma problemow.
-
A nic nie piszesz, ze chcesz wysterylizowac kochana, strozujaca i przyjacielska sunie. Ile jeszcze wyprodukujesz szczeniakow?
- 9 replies
-
- 1
-
-
- szczeniaki
- szczeniak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mnie podobaja sie twoje rymowanki. Wlozylas cale swoje serce opisujac swoja kochana psice. A ze chory.... Mam tez chorego psiaka(rak wtroby) mimo to cieszymy sie kazdym przezytym dniem. Najwazniejsze, ze nasze psy sa jeszcze z nami!
-
Nie szkodzi. Zawsze ktos wpadnie i pooglada zdjecia bez dodania komentarza. Jestesmy szczesliwi, ze jeszcze jeden pies ma wspaniale zycie. Zdjecia robisz wspaniale. A te wstrzasajace...ech, samo zycie i dlatego powstala dogomania, aby zapobiec takim zdjeciom. Efekt... sama widzisz. Praca dla zwierzat bez konca.... Ja mam marzenie, ze dozyje czasow, kiedy to ludzie beda stac w kolejce po psa, aby go adoptowac
-
Zgodnie z istrukcja przelalam stala na sierpien.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A ja dalej z uporem wplacam na moje kochanie Szafranka. Sierpien za pasem! -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Z rozpedu wplacilam na sierpien, ale moja cierpliwosc wyczerpala sie. Przerywam wspomaganie psa. -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Stala na sierpien poszla -
Pewnie chlopak zrozumial, ze ma juz na stale prywatnego "glaskacza" i uspokoil sie. To sa tez moje pobozne zyczenia!
-
Całe życie w betonowym boksie - Sonia ma dom:)
teresaa118 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Napisany Wczoraj, 13:19 Słuchajcie, stał się chyba cud!!! Pani spod Wrocławia chce adoptować naszą Sonię/Amali! W skrócie - pani znalazła w necie ogłoszenie molosowatego Goliata z naszego schronu (wrzucałam go na wątek zamojski), zadzwoniła w jego sprawie, wysłuchała opowieści o Soni/Amali , popłakała sobie i chce tez zabrać sunię. Pani ma 400 m dom, duży ogród, prowadzi hipoterapię, kocha zwierzęta. Przyjeżdża do Zamościa w niedzielę i tutaj zaczynają się schody - trzeba zorganizować wizytę w miejscowości Jelcz Laskowice, a ja mam w sobote wesele syna i dosłownie wykradam te minuty na dogo… Kto może mi pomóc w zorganizowaniu wizyty (można zaproponować zwrot kosztów przejazdu – może z tych obiecanych deklaracji?) Błagam o pomoc, wizyta musi być do niedzieli Adres do wizyty wyślę sms mój nr tel 609160440 -
Całe życie w betonowym boksie - Sonia ma dom:)
teresaa118 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Moze poprosic Poker, ona z Wroclawia, to i wie, co i jak -
Kupic listonoszowi pare smaczkow z przeznaczeniem tylko dla twojego psa. Moj piesek cieszy sie niesamowicie, jak zobaczy rower i listonosza podchodzacego pod dom. Nawet, jak ten nic nie da. Nie wszyscy maja smaczki dla psow.
-
Badanie kalu, moze miec tasiemca. On przy normalnym odrobaczeniu sam nie wyjdzie
- 9 replies
-
- szczeniak
- nowa karma
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czekamy i oglaszamy. Na pewno ktos sie znajdzie, pies jest wyleczony, odpchlony itd. Lepiej niz szczeniak
-
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Niko jest latwe do przywolania psa. Poza tym ma duze mozliwosci zdrobniania. -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Chyba trzeba znowu zrobic nacisk. Ciocie, prosimy o odpowiedz, gdzie ten piekny pies jest oglaszany. Jak nie dostane odpowiedzi do konca lipca, z moja stala na nastepne miesiace - nici. Prosze tez poinformowac, jak stoja rozliczenia z domkiem Nexta Acha, ostatnie zdjecia psiaka sa tak wspaniale, ze proponuje umiescic je w ogloszeniach. Moze przyciagna wreszcie wlasnych "glaskaczy" -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ja glosuje na Niko 10 zl, przeleje ze stala wkrotce. Moj Bankier jest na urlopie Acha, stala 35 zl -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
teresaa118 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zapisuje watek. Moze pomoge ze stala miesieczna. Zobacze, jak sie rozwija pomoc dla maluszka