Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. MOJ PAPILION MA 6 KG A MIESZANKA MA 26 KG I CZASAMI OBAWIAM SIE O BEZPIECZENSTWO MALEGO. Wprawdzie nie bawia sie razem, ale jak pedza razem do drzwi, to czasami zdarzy sie, ze sunia potraci go. Prosilam syna, aby przywiozl mi sunie do 8 kg, ale jak na zlosc zakochal sie w tej suni i taka wyladawala u mnie na dywanie. Jak zobaczylam, to oczywiscie nie oddalam bym za zadne pieniadze. Jest taka kochana i wdzieczn(na zdjeciu)
  2. Jak bedzie "TEN" domek, to mozna dolozyc do transportu. Najwazniejsze, ze pies bedzie mial nareszcie swojego czlowieka
  3. http://przylasek.eschronisko.pl/strona/menu/29 od roku dziala na granicy Lubania schronisko dla zwierzat, moze tam zadzwonic?
  4. Ciocia Dominika nie zameldowala sie u mnie, a wiec....nici.
  5. Wizyta nie wchodzi w rachube. Naprawde jest za daleko. A domek z dwoma " piernikami" jest marzeniem. Koty mielismy zawsze. Moje dzieci tez kociarze, ragdol, polpers i zwykly pregowany dachowiec, ale wszystkie kochane. Polpers ma juz 16-ke.
  6. A ja ciocie jestem smutna. Wypatrzylam na stronie Schroniska wroclawskiego kocurka Frania. Chcialam mu dac dom na reszte zycia, ale ciocia Dominika obawia sie, ze za daleko mieszkam. Szkoda...
  7. U mojego Bobiego(14) sa juz conajmiej 4 guzki. Ponoc tak u starych psow jest. Wet kazal obserwowac, jesli powieksza sie, to trzeba bedzie wycinac. A one nie powiekszaja sie, tylko rozmnazaja sie. Bede w nastepnym tygodniu na zastrzyku z heparyny, to zapytam o guzki. Dam znac, co i jak.
  8. Tez dolaczam slowa wspolczucia z powodu smierci twojego psa, ciociu. Wiem, jak boli i to dlugo. Mysle, ze drugi pies pomaga w ukojeniu bolu.
  9. http://www.dogomania.com/forum/topic/333432-bazarek-ogłoszeniowy-na-dług-cezara-do-1010-godz-2100/ tutaj jest bazarek
  10. Ech, ciocie. Pare wypowiedzi wyzej dalam powiadomienie. Wazne, ze dotarly i smakowaly
  11. Stala dla Grafisia poszla na pazdziernik. Co z tym domkiem? Ktos zaczarowal?
  12. I znowu podeslalam dla Agatki pare groszy. Takie nieporadne malizny trzymaja moje serce i kieszen w gotowosci do pelnienia dobrych czynow
  13. Stala dla Szafraneczka w drodze! Czy ciasteczka juz doszly?
  14. Tyczunia ma zapewnione pieniazki na pazdziernik odemnie. I dla p. Kaminskiej 30 zl na jej potrzeby
  15. Poszlo na potrzeby Rozyczki pare groszy
  16. Stala na pazdziernik, tym razem na prawidlowe konto. Poprzednio automatycznie wyswietlilo sie konto, to i przelalam nie sprawdzajac. Nauczylam sie sama siebie kontrolowac!
  17. Inne ciocie systematycznie podczytuja watek no i wyslalam stala na pazdziernik, co by nie umarl z glodu z cala mase glaskow dla dzielnego bezjajecznego
  18. Niektore ciocie sa upierdliwe i moga byc odbierane niezgodnie z ich zamierzeniami. Ja widze Tifani grubiutka, rozbrykana, dajaca sie przytulac i glaskac. To jest ogromna roznica do pierwszych zdjec Tifani, gdzie siedziala na krotkim lancuchu w blocie i nie miala nic do jedzenia od miesiecy. Zmienilo sie na dobre i nie nalezy zapeszac. Dajcie sobie ciocie spokoj albo odwiedzcie osobiscie Tifani w domku (jak wlasciciela pozwola). Wizyta poadopcyjna!
  19. http://www.dogomania.com/forum/topic/333372-psie-ciasteczka-wątróbkowe-najlepsze-na-dogo-domowej-roboty-na-naszych-podopiecznych-do-wyczerpania-zapasów/ tutaj pieka ciocie ciasteczka dla Szafranka, jesli Szafranek podzieli sie ciasteczkami z kumplami, bedzie tez dobrze
  20. Moj starszy piesek (14 lat) podchodzi do lozka i drapie lapa dotad, az sie obudze. Jak nie, jeziorko! Ale psy sa u nas w pokoju i moga sie komunikowac. Ostatni raz wychodza na siusianie ok.23, tyle, tylko,ze na ogrodek,
  21. Poszla stala jeszcze na wrzesien z zyczeniami szybkiego znalezienia wlasnego czlowieka
  22. A ja prosze o konto dla przecudnego psiaka. Cos w moim typie!
×
×
  • Create New...