Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Jak juz napisalam, moje serce nalezy juz do Zuzi po wyadoptowaniu Jogisia no i moja kieszen tez.To znaczy, ze nie 30 a 50 stalej
  2. Psy moga do 3 dni nie zalatwiac sie. Nic nie bedzie. Bol i srodki p.bolowe oszalamiaja je. Tak bylo z moim psem. Sam wiedzial, kiedy jest czas wyjsc do ogrodu. Mozna wyniesc i czekac, az sie zalatwi. Jak nie, to nie. Nie uczyc na mate
  3. Moj Boby ma juz 14 lat. Ostatnie trzy lata sama gotuje dla obydwu psow. I to jest najlepsze. W poprzednich latach podawalam najlepsze puszeczki i jadl co drugi dzien a i czesto mial rozwolnienia. Sucha Karma wogole nie wchodzila mu do ryjka. Teraz gotuje na pare dni , porcjonuje i zamrazam. Na pierwszy rzut wrzucam indycze udka, ozorki swinskie 2 szt, dwa opakowania zoladkow kurzych, kawalek serca swinskiego lub wolowego-gotuje, potem dodaje jeszcze serca kurze i krotko obgotowywuje. Miekkie mieso wyjmuje do rozdrobnienia, ale nie az tak. Wsypuje ryz, podgotuje, w miedzyczasie pociete kawalki miesa z powrotem wedruja do garnka i na koniec dodaje marchew wraz z cukinia poszatkowana na buraczanej tarce. Ta calosc zagotowywuje sie i odstawiam do wystudzenia. Juz na miseczkach psy dostaja dod. smazona watrobke kurza (do zapachu) wraz z malutkimi kawalkami jakies szyneczki indyczej. To tak dla zapachu. Od kiedy moj papilionczyk tak je, nie mam problemu z ob....tyleczkiem i trzyma swoja wage 6,200 kg. Czasami znajdzie sobie czerstwa(musi byc dobrze wysuszona) bulke do ostrzenia zabkow. Jak byl mlodszy zjadal ogorka, owoce. Teraz jada np.maliny nasza wieksza psica
  4. Moim zdaniem nalezy zabrac Zulke do hoteliku, a jak bezplatny hotelik bedzie dalej aktualny, to mozna rozwazyc ta mozliwosc. Miesiac w zyciu psa to duzo.
  5. Kwiaciarenka na swoim blogu napisala 1 lipca, ze ma juz pralke, a slaby kociaczek zmarl. Od tej pory nic sie nie dzieje.A szkoda
  6. Kazdy pies potrzebuje czasu do przestawienia sie. Bedzie dobrze, bo nowa pani nie daje za wygrana.On przeciez wie, ze to juz na zawsze
  7. Ciesze sie z Jogisiowego domku. Aby tak szybko inne psy znajdowaly swoich "glaskaczy". http://www.dogomania.com/forum/topic/147672-prześliczna-zjawiskowa-wystraszona-zulka-prosi-o-wsparcie-na-hotelik/ a ja juz sercem przy innym, zjawiskowym psiaku. Czy nie jest cudna?
  8. Moj pudel tez tak z nami chodzil. Ustawiala sie dziewczynka miedzy nami i nawet nie trzeba bylo uzywac smyczy. Wedrowala z nami krok w krok
  9. Dokladam sie do sterylizacji, nawet aborcyjnej. Wystarczy niekochanych psow!!!! Co tylko zagladne na jakas strone schroniska 300-400 psow do adopcji. Kiedy bedziemy w Polsce sciagac psy do adopcji np. Z Turcji lub Kanarow, bo w schroniskach nic nie bedzie....
  10. Dzisiaj juz lipiec i poszla stala dla Nexta. Co z jego domkiem?
  11. Stala na lipiec poszla dla Grafisia i czekam na "ten" domek
  12. I ja tez ciesze sie niezmiernie, ze ta sliczna sunia dostala swoich glaskaczy
  13. Ale nikt jeszcze nie powiedzial mi, czy ciasteczka smakowaly Szafrankowi
  14. http://www.dogomania.com/forum/topic/144446-agatka-z-bielska-stareńka-i-obolała-mała-i-szara-wygląda-jak-zniszczony-pluszowy-miś-na-dodatek-jest-poważnie-chora-na-zespół-końskiego-ogona/page-36#entry16277219 moze ta reszte przekazemy na Agatke, to tylko moja sugestia, moze ciocie Maja juz inne cele
  15. Jestem za kastracja.Tym bardziej, ze mamy na to pieniadze. Czesto sie dzieje, ze ludzie obiecuja a potem ze wzgledow finansowych nie kastruja. Mamy czas. Po drodze bedziemy wiecej wiedziec o rodzinie.
  16. Wyglada na to, ze Misiaczek znalazl swoja Pania. Przenosze jego deklaracje na Jogusia.Przypomina mi on mojego pierwszego psa(suczke) rodzinnego. Dozyla u rodzicow po naszej wyprowadzce do 16 lat. Konto prosze.
×
×
  • Create New...