-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
Psy moga do 3 dni nie zalatwiac sie. Nic nie bedzie. Bol i srodki p.bolowe oszalamiaja je. Tak bylo z moim psem. Sam wiedzial, kiedy jest czas wyjsc do ogrodu. Mozna wyniesc i czekac, az sie zalatwi. Jak nie, to nie. Nie uczyc na mate
-
Moj Boby ma juz 14 lat. Ostatnie trzy lata sama gotuje dla obydwu psow. I to jest najlepsze. W poprzednich latach podawalam najlepsze puszeczki i jadl co drugi dzien a i czesto mial rozwolnienia. Sucha Karma wogole nie wchodzila mu do ryjka. Teraz gotuje na pare dni , porcjonuje i zamrazam. Na pierwszy rzut wrzucam indycze udka, ozorki swinskie 2 szt, dwa opakowania zoladkow kurzych, kawalek serca swinskiego lub wolowego-gotuje, potem dodaje jeszcze serca kurze i krotko obgotowywuje. Miekkie mieso wyjmuje do rozdrobnienia, ale nie az tak. Wsypuje ryz, podgotuje, w miedzyczasie pociete kawalki miesa z powrotem wedruja do garnka i na koniec dodaje marchew wraz z cukinia poszatkowana na buraczanej tarce. Ta calosc zagotowywuje sie i odstawiam do wystudzenia. Juz na miseczkach psy dostaja dod. smazona watrobke kurza (do zapachu) wraz z malutkimi kawalkami jakies szyneczki indyczej. To tak dla zapachu. Od kiedy moj papilionczyk tak je, nie mam problemu z ob....tyleczkiem i trzyma swoja wage 6,200 kg. Czasami znajdzie sobie czerstwa(musi byc dobrze wysuszona) bulke do ostrzenia zabkow. Jak byl mlodszy zjadal ogorka, owoce. Teraz jada np.maliny nasza wieksza psica
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Kwiaciarenka na swoim blogu napisala 1 lipca, ze ma juz pralke, a slaby kociaczek zmarl. Od tej pory nic sie nie dzieje.A szkoda -
Kazdy pies potrzebuje czasu do przestawienia sie. Bedzie dobrze, bo nowa pani nie daje za wygrana.On przeciez wie, ze to juz na zawsze
-
Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!
teresaa118 replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie z Jogisiowego domku. Aby tak szybko inne psy znajdowaly swoich "glaskaczy". http://www.dogomania.com/forum/topic/147672-prześliczna-zjawiskowa-wystraszona-zulka-prosi-o-wsparcie-na-hotelik/ a ja juz sercem przy innym, zjawiskowym psiaku. Czy nie jest cudna? -
Moj pudel tez tak z nami chodzil. Ustawiala sie dziewczynka miedzy nami i nawet nie trzeba bylo uzywac smyczy. Wedrowala z nami krok w krok
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zgadzam sie na Witusia -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj juz lipiec i poszla stala dla Nexta. Co z jego domkiem? -
Stala na lipiec poszla dla Grafisia i czekam na "ten" domek
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Stala na lipiec dla Szafranka poszla -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
I ja tez ciesze sie niezmiernie, ze ta sliczna sunia dostala swoich glaskaczy -
Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!
teresaa118 replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
Pierwsza stala poszla na Jogisia -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Tak, tak czaruja telefony. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ale nikt jeszcze nie powiedzial mi, czy ciasteczka smakowaly Szafrankowi -
http://www.dogomania.com/forum/topic/144446-agatka-z-bielska-stareńka-i-obolała-mała-i-szara-wygląda-jak-zniszczony-pluszowy-miś-na-dodatek-jest-poważnie-chora-na-zespół-końskiego-ogona/page-36#entry16277219 moze ta reszte przekazemy na Agatke, to tylko moja sugestia, moze ciocie Maja juz inne cele
-
Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!
teresaa118 replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
Jestem za kastracja.Tym bardziej, ze mamy na to pieniadze. Czesto sie dzieje, ze ludzie obiecuja a potem ze wzgledow finansowych nie kastruja. Mamy czas. Po drodze bedziemy wiecej wiedziec o rodzinie. -
Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!
teresaa118 replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
Wyglada na to, ze Misiaczek znalazl swoja Pania. Przenosze jego deklaracje na Jogusia.Przypomina mi on mojego pierwszego psa(suczke) rodzinnego. Dozyla u rodzicow po naszej wyprowadzce do 16 lat. Konto prosze.