-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
a jednak :) czekamy z niecierpliwoscia na wynik wizyty jutro :)
-
Reja dostala ropomacicze /miala wyciek ropny / stad operacja krew moze robili przed operacja,ale nie znam wynikow,zaraz na stol
-
napisalas: ,,Ze schroniska wzięliśmy go niecałe cztery lata temu. Początkowo nie było kłopotów z żywieniem ani załatwianiem. Niestety to się zmieniło. " tak z ciekawosci, czy wiadomo co jadl w schronisku...? pytanie pewnie retoryczne moja sunia, starsza, owczarkowata ,zabrana z ulicy rowniez zalatwiala sie przez sen. badanie usg - wszystko ok,a okazalo sie dopiero przy operacji na stole po otwarciu , ze miala guza wielkosci pomaranczy na macicy ,ktory to widocznie uciskal i powodowal rowniez i to zalatwianie sie, bo po operacji juz ten problem sie skonczyl.
-
trzymam kciuki! byloby wspaniale gdyby ktorys z Nich mial dom staly :)
-
trzymaj sie Cezarku jak najdluzej! zdrówka !
-
tez ciagle mysle o tych 2 suniach...
-
tez dostalam odp. ,,Przede wszystkim olx bo z tego portalu jest pewnie z 90 procent adopcji. Mozna tez na morusek, gumtree, lento czy alegratka. Moze tez udostepnic na facebooku na grupach adopcyjnych" czyli pokrywa sie z tym co napisala powyzej Tyś(ka) :)
-
malutki,mlodziutki,fajniutki :) napisze do jednej dogomaniaczki, sprobuje sie dowiedziec gdzie oglasza psy...
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
beataczl replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
moze zglosi sie jakas Osoba na watku, ktora jest deklarowiczem Akcji Sterylizacja i uda sie sunie ,,podpiac" pod ta akcje jako wyvciagnieta ze schroniska czyli bezdomna... za mala wplata czy tez to jest darmowo teraz,wie Ktoś? doczytalam z regulaminu: ,,jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, w innych przypadkach zwrot jest 50% " -
smutna wiadomosc Berciku [*] :(
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
beataczl replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
bardzo smutna wiadomosc :( Nexiu [*] -
ladnie wyglada:) nawet grubiutki troszku wyglada,moze to na zdjeciu no i zawsze z nieodlaczne -zabawka,pileczka :)
-
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
beataczl replied to auraa's topic in Już w nowym domu
zagladam do Nutki przed wyjazdem alez Ona jest fajniusia :) jak wroce za miesiac to pewnie juz zobacze zdjecia z ds.. -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
beataczl replied to auraa's topic in Już w nowym domu
co to są kokcydia?