zagladam i trzymam kciuki, za domki, za Bajeczke..dobrze,ze nie jest gorzej Bajeczce
wybierz ,prosze 2 psy na m -ne wyroznienie Tysiu,zaplace,nie ma co czekac, duzo psow do adopcji a nastepne w kolejce,nie konczca sie opowiesc :(
moze wiosna sie cos ruszy