Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. dokladnie przykro bardzo :(
  2. zagladam do Misia,ale az ciezko cos pisac...:( siedze jak na szpilkach co do FB mam podobne odczucia jak dwbem, chociaz przyznaje ,ze tam rowniez ludzie pomagaja zwierzetom rownie skutecznie
  3. tak,moj pies tez chcial na dwor ...lezal pod krzaczkiem i patrzyl, jakby Mu bylo tam lepiej ale za pare godz w domu juz mi na rekach odszedl... moze Twoj piesek zasnie sam...oby sie tylko nie meczyl:(
  4. zgadza sie ,juz to tez przechodzilam....niestety
  5. :( bardzo smutne wiesci..
  6. no nieeee, takie smutne wiesci...oby steryd pomogl bardzo szkoda Misiaczka
  7. super.bede kibicowac Tygryskowi :) no,ale mamusia bedzie wysterylizowana? jest zgoda?
  8. wspaniale wiesci! wierze,ze Tela bedzie w domku najlepszym z mozliwych do wyboru:) sie Tysiu nie pytaj,tylko podmieniaj prosze wyroznienie na ktorego psa uwazasz,bo Ty wiesz najlepiej ktory nastepny w najwiekszej potrzebie Bajeczka super trafila!!podusia jak dla krolewny ,troskliwa Rodzina :) widac,ze Bajeczka czuje sie tu wspaniale a Jej mama... zostala tam czy co z Nia?
  9. dobra wiadomosc! moze faktycznie to tylko zab... :)
  10. trzymam kciuki za Lupo...szkoda psa marnieje oby byl odzew Tysiu przesle na 3 psy wyroznienie na m-c ,szczeniorke i Tele i Tytusa,zaraz przelewam Kruszynka slodka :) edit poszlo 53 zl przelewem internetem
  11. napewno Bajka ma zle doswiadczenia,:( cisze sie,ze troszke zdrowsza czas i jeszcze raz czas ...na gojenie przyslowiowych ran dobrze,dzis wplacam-na ta szczeniorke /obejrzalam zdjecia sliczna,ile ma miesiecy?/ i Tele..Tela chyba ,,groznie" wyglada taka dobermanowata jest? moze stad nie ma zainteresowania..nie wiem prosze wyroznij na mc te 2 psiaki
  12. alez wspaniala wiadomosc , Pralinka sie super wkomponowala w towarzystwo :)
  13. zagladam i trzymam kciuki, za domki, za Bajeczke..dobrze,ze nie jest gorzej Bajeczce wybierz ,prosze 2 psy na m -ne wyroznienie Tysiu,zaplace,nie ma co czekac, duzo psow do adopcji a nastepne w kolejce,nie konczca sie opowiesc :( moze wiosna sie cos ruszy
  14. i to jest dobra wiadomosc:) tez mam nadzieje ze bedzie wkrotce cieplej i wiecej sie Henio bedzie ruszal na dworze ..bo wczesniej to cieniutko bylo ,ech teraz Henio odżywa
  15. sliczne te psiaczki,jaka siersc blyszczaca! trzymam kciuki za odzew z ogloszen Szogunka ...oby domek sie odezwal czy wyroznienia sie juz skonczyly dla Teli i Tytusa? to jeszcze zaplace ale na mczne wyroznienia, bo jeszcze wywozke zrobia:( a Puchatek...taki smutny
  16. naprawde mial farta...szczescie w calym nieszczesciu,ze sie dzeiwczyny akurat tam znalazly...jest w dt czy juz w ds? no, nie do poznania psiak :) sliczny, slodki no,nieladnie sie Pan zachowuje...
×
×
  • Create New...