Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. lubie jak sa 2 psy w domu...kochane,zadbane, bawiace sie ze soba,super!
  2. trzymam kciuki zeby dobry dom sie odezwal...na pewno Ktos pokocha wesolego,lagodnego psiaczka :) dzieki Tobie ma teraz ,,jak w niebie" a rzeczywiscie mial duzo szczescia!
  3. no tak czas biegnie do przodu...trzyma sie jeszcze dzielnie, duzo zdrowia :)
  4. oj, jaka jestem szczesliwa!! wreszcie sie udalo:) bardzo dziekuje za podpowiedzi :):)
  5. Tola u Ciebie banerek nie przekierowuje do watku. Ja bym chetnie wziela tez ten banerek ale nie wiem jak podlinkowac:( na dodatek mam jakas ramke w sygnaturze ktora nie moge usunac a pokazuje sie cale pole puste -tyle miejsca zajmuje...
  6. u mojej Rejci bylo tak samo siku kontrolowane a koo nie jedynie podklady pod psa dac- te jak dla starszych osob na przescieradlo dajemy
  7. dopisalabym jaki stosunek do kotow albo do dzieci-jesli wiadomo oczywiscie.. a tak jest ok,bardzo fajne ogloszenie i fotki :) chociaz moze cos podmienic na fatke z innym psem albo ludziem zeby bylo widac jaki to malutek jest,bo troche monotematycznie na tym lozeczku;)
  8. ciesze sie ze powstal watek tak mysle,ze jednak powinien ograniczac sie do zamojszczakow tych z dlugim stazem w schronie bo zwyczajnie nie damy rady pomoc wszystkim :( chyba,ze ma byc tylko taki pokazowy i potem odnosniki-linki do psa,ktoremu pomagamy ,a ktore czekaja na pomoc... deklarowalam 20 zl na zamojskim /stala/, ale z mysla bardziej konkretnie na psa wyciagnietego ze schronu niz na skarbonke choc jak taka by byla to tez postaram sie w miare mozliwosci o wspieranie,ale sa juz przeciez skarbonki na ONki, staruszki, kundelkowa ,sterylizacyjna itp. Ale wszystko do przemyslenia oczywiscie...
  9. mialam wlasnie pisac co u Misia slychac a tu sa dobre wiesci :)
  10. dzieje sie duzo dobrego u Czesterka :) wplacilam dzis 15 zl na transport
  11. podaj link :) to kontakt tel na Murke jest pewnie
  12. melduje sie na watku kudlaczka jak bedzie konto od razu wplace na transport
  13. brawa:) teraz jest dla Misia nadzieja
  14. bardzo współczuje :( Pucuś [*]
  15. doczytalam jeszcze ,ze na Gratce mozna dodac filmik a Siszarp ma przeciez /to zwieksza ogladalnosc/ a na Olx dopisac ze na maila mozna przeslac /no i najczesciej dziewczyny wyrozniaja ogloszenia to za dodatkowa doplata/ a bylo wogole jakies zapyt.o Niego?
  16. piekna sunia i taka w moim typie...
  17. tez doloze sie do transportu - 15 zl.
×
×
  • Create New...