-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
trzymam kciuki zeby dobry dom sie odezwal...na pewno Ktos pokocha wesolego,lagodnego psiaczka :) dzieki Tobie ma teraz ,,jak w niebie" a rzeczywiscie mial duzo szczescia!
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
beataczl replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no tak czas biegnie do przodu...trzyma sie jeszcze dzielnie, duzo zdrowia :) -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
beataczl replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
a wieku po Nim nie widac :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
beataczl replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
wow! alez cudna modelka :) -
u mojej Rejci bylo tak samo siku kontrolowane a koo nie jedynie podklady pod psa dac- te jak dla starszych osob na przescieradlo dajemy
-
dopisalabym jaki stosunek do kotow albo do dzieci-jesli wiadomo oczywiscie.. a tak jest ok,bardzo fajne ogloszenie i fotki :) chociaz moze cos podmienic na fatke z innym psem albo ludziem zeby bylo widac jaki to malutek jest,bo troche monotematycznie na tym lozeczku;)
-
ciesze sie ze powstal watek tak mysle,ze jednak powinien ograniczac sie do zamojszczakow tych z dlugim stazem w schronie bo zwyczajnie nie damy rady pomoc wszystkim :( chyba,ze ma byc tylko taki pokazowy i potem odnosniki-linki do psa,ktoremu pomagamy ,a ktore czekaja na pomoc... deklarowalam 20 zl na zamojskim /stala/, ale z mysla bardziej konkretnie na psa wyciagnietego ze schronu niz na skarbonke choc jak taka by byla to tez postaram sie w miare mozliwosci o wspieranie,ale sa juz przeciez skarbonki na ONki, staruszki, kundelkowa ,sterylizacyjna itp. Ale wszystko do przemyslenia oczywiscie...
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
mialam wlasnie pisac co u Misia slychac a tu sa dobre wiesci :) -
podaj link :) to kontakt tel na Murke jest pewnie
-
brawa:) teraz jest dla Misia nadzieja
-
bardzo współczuje :( Pucuś [*]
-
doczytalam jeszcze ,ze na Gratce mozna dodac filmik a Siszarp ma przeciez /to zwieksza ogladalnosc/ a na Olx dopisac ze na maila mozna przeslac /no i najczesciej dziewczyny wyrozniaja ogloszenia to za dodatkowa doplata/ a bylo wogole jakies zapyt.o Niego?
-
piekna sunia i taka w moim typie...
-
tez doloze sie do transportu - 15 zl.