wyjezdzam do Niemiec za 9 dni ,nie podejme sie tam nie mam neta,a czas biegnie
prosze moze Ktos sprobuje zalozyc ja dam 20 zl stalej
zobaczymy co dalej trzeba tylko zaczac
dobrze wiedziec...
z tego co wiem jeszcze Skate bedzie mial robione badania na tarczyce podejrzewaja niedoczynnosc...mial ogonek wylysiany ,co prawda leczenie mascia poskutkowalo potem wrocilo teraz jest ok. Skate jest u mojej corki takze tylkow tej chwili telefonicznie sie dowiaduje co nie co nie widze Go...ma juz 11 lat skonczone
jak widzi co ludzie jedza w domu tez chcialby ale nic nie dostaje ,,naszego"
no to wspaniale :)
a czy ta karma to jest dla alergikow cyt. /Wracam wiec do orijenu drobiowego/?
pies corki ma ponoc alergie pokarmowa wyszlo z badan ...a kupili rojala na alergie...
zupelnie inne objawy jak Twoj,bo Skate jest radosny,ma apetyt,dobrze sie wyprozniaa,natomiast mial ciagle nawracajace zapalenie gruczolow okoloodbytowych i teraz przyplatalo sie zapalenie uszu
to teraz przed nami ten problem:(
:( moze spróbujmy jednak cos zrobic, zalozyc watek ,prosic o dekl. ,ogloszenia ,a zobaczymy co z tego wyjdzie...jak myslicie?
moze to ,,ostatni dzwonek" dla ktorejs z tych starszych suń,przed nimi nastepna zima :(
przybiegam jak tylko zobaczylam tytul - jakie wspaniale wiesci !:)
gratuluje wszystkim na watku tej adopcji a Kapselkowi duzo lat milosci we wlasnym domku,tak sie ciesze ,ze sie doczekal tak fajnej Rodzinki!! :) :)
super!!!!!