Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. nastepny grudzien zawital i tak leca lata dla Horynki i 2 suni [*]
  2. bardzo sie wzruszylam patrzac na te fotki i relacje...naprawde super adopcja a Misia taka szczesliwa!:)
  3. zajrzalam z niepewnoscia,czy wszystko ok z Puszkiem.. niech sie trzyma jak najdluzej i Mileczka tez coz poradzic:(
  4. juz jest lepiej to widac :)
  5. ale jest pocieszna :) biedna, ciagle jeszcze nie najedzona...
  6. mam nadzieje,ze w nocy chociaz jest cicho? oj,bedzie trudno o dom jak sie Nutka w garsc nie wezmie ;) ,,okropiczny" rozrabiak:)
  7. wspaniale! bardzo sie cieszymy Jego szczesciem :):)
  8. tez potrzebuje, kiedys kupilam pasowal,ladnie i porzadnie odszyty
  9. moze to wina lekow, ze siusia ,,jak leci..."
  10. jak piesuncio sie czuje, wszystko jest ok?
  11. no wlasnie, ...czekamy na jakies wiesci
  12. dobrze,ze jest mlody-mlody kastrowany moze sie uspokoic-powinien ,ale starszy juz i kastrowany /tak z mojego doswiadczena/to nic nie pomoglo...
  13. wyjezdzam do Niemiec za 9 dni ,nie podejme sie tam nie mam neta,a czas biegnie prosze moze Ktos sprobuje zalozyc ja dam 20 zl stalej zobaczymy co dalej trzeba tylko zaczac
  14. dobrze wiedziec... z tego co wiem jeszcze Skate bedzie mial robione badania na tarczyce podejrzewaja niedoczynnosc...mial ogonek wylysiany ,co prawda leczenie mascia poskutkowalo potem wrocilo teraz jest ok. Skate jest u mojej corki takze tylkow tej chwili telefonicznie sie dowiaduje co nie co nie widze Go...ma juz 11 lat skonczone jak widzi co ludzie jedza w domu tez chcialby ale nic nie dostaje ,,naszego"
  15. rozumiem...byc moze Skate tez powinien miec inna karme tzn. na pewno ,ale nie koniecznie dla alergikow..
  16. byc moze komus tak pasuje,ze jest tak a nie inaczej..
  17. no to wspaniale :) a czy ta karma to jest dla alergikow cyt. /Wracam wiec do orijenu drobiowego/? pies corki ma ponoc alergie pokarmowa wyszlo z badan ...a kupili rojala na alergie... zupelnie inne objawy jak Twoj,bo Skate jest radosny,ma apetyt,dobrze sie wyprozniaa,natomiast mial ciagle nawracajace zapalenie gruczolow okoloodbytowych i teraz przyplatalo sie zapalenie uszu to teraz przed nami ten problem:(
  18. :( moze spróbujmy jednak cos zrobic, zalozyc watek ,prosic o dekl. ,ogloszenia ,a zobaczymy co z tego wyjdzie...jak myslicie? moze to ,,ostatni dzwonek" dla ktorejs z tych starszych suń,przed nimi nastepna zima :(
  19. przybiegam jak tylko zobaczylam tytul - jakie wspaniale wiesci !:) gratuluje wszystkim na watku tej adopcji a Kapselkowi duzo lat milosci we wlasnym domku,tak sie ciesze ,ze sie doczekal tak fajnej Rodzinki!! :) :) super!!!!!
  20. znalazla sie Osoba do wizyty? mocno trzymam kciuki za szczeniorki:)
  21. tak,tak! ciagle trzymamy kciuki za ta fajna sunie zdjecia sliczne do ogloszen
×
×
  • Create New...