Fundacja Ostatnia Przystań
18 października o 05:09 ·
Rufcio (fot. Ludwika Jóźwiak Fotografia) - nasz najstarszy starowinek w Przystani prosi o datek na utrzymanie Domu Seniora. Dom ten, w kompletnej ruinie, kupiła na kredyt i wyremontowała wolontariuszka, która z własnych środków go spłaca. Fundacja bezpłatnie użytkuje cały obiekt - obecnie sprawujemy opiekę nad 16 psami i koszty utrzymania oraz bieżących napraw troszkę już nas przerastają. Jeżeli zechcesz dorzucić grosik dla Seniorów, możesz zrobić to tutaj (jest opcja SMS): https://www.ratujemyzwierzaki.pl/domsenioraprzystan
ratujemyzwierzaki.pl
Zbieramy na utrzymanie naszego Domu Seniora
Więcej informacji
przenosze sie ze starego wątku- tutaj
myslalam,ze On jest u Zosi na tymczasie, a Watson juz w hoteliku
nie zrozumialam
tez zaprotestuje-jak dla mnie sliczny psiak-byc moze nie zbyt adopcyjny bo duzy,starszy no ale ma w sobie to ,,coś"
UROCZY :)
trzymam kciuki za domek Azuni! biedna Ona na tym tymczasie byla:(
Alee ladna sumka zostala dla Watsona- supeeer :0
dobrze Zosiu,ze wzielas dziadzia... /juz widac,ze ,,odzył" / do siebie :) :)