u nas podobnie ja i syn juz wszystko bralismy na katar
najlepiej teraz podzialala woda morska w sprayu do nosa i inhalacja lyzka soli, lyzeczka sody,4 krople olejku herbacianego i 4 kr. olejku tymiankowego plus na odpornosc bierzemy kapsulki z watroby rekina ECOMER 2 x2. bralismy to 2 dni i jestesmy w szoku tak dobrze sie czujemy :) znaczna,znaczna poprawa...w koncu uff
zabralam z watku ,,banerek" w podpis i trzymam kciuki za Maluszki