Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. Oneczkom sie udalo :) caly czas zagladam Kto moze byc z Cieszyna...hmmm
  2. dzieki za wiadomosc :) martwilam sie.. auraa -a jak Nutka lepiej juz troszke czy dalej ,,spiewa"?
  3. agat21 zapytaj prosze jprzy okazji jak te maluszki na dt sie czują ..
  4. tez chcialam zapytac wlasnie. myslalam,zejuz przeszlo a tu dalej krew w koo pewnie wszystkie malce tez chore :(
  5. :( to chyba byl ostatni moment, zeby pomoc tej biednej suńce tym większe szczescie, że Iza Ją wypatrzyła...
  6. pewnie zajęta :( ma co robić... a dzis -probowałaś może? mam nadzieje,ze nic się nie stało..moze za póżno już było oj, faktycznie,szkoda :(:( bardzo fajna sunieczka się trafiła a NUTKA-pasuje do Niej :)
  7. auraa - ile u p.Joli jest psiaków -wiesz moze? Mała ze 3 dni popiska.:( ..skad ja to znam
  8. mam podobnie...psychicznie wysiadka kompletna po stracie psa -wytrzymuje max do 2 tyg. i mam innego bezdomniaka w domu jestem szczesliwa,ze moge zmienic zycie innemu biedakowi w potrzebie auraa -czy sunia bedzie sterylizowana? zgodza sie?
  9. tez mialam podobna ,,przygode" w pracy w Niemczech u mojego podopiecznego-kot rządzil! trzeba pokazac, ze sie nie boi-ja sama ,,atakowalam" kota pierwsza -lapalam za kark i ,,przyduszalam" do ziemii przez chwile /bez obawy -nie mocno:) ale stanowczo -przez chwile/ a On wgryzal mi sie w reke -nie puszczalam ;) tak kilka dni-az kot zaczal mialczec pod moimi drzwiami, wpuscilam dziada -wskoczyl do lozka i od tej pory spal jak pies na moich nogach . najwazniejsze juz nie atakowal ,sielanka! zapanowala zgoda :):) tylko nie wiem czy ta metoda na inne koty podziala, ja zrobilam to intuicyjnie...
  10. slyszalam dzis w radio-Prezydent jest przeciwko podwyzszeniu VAT..
  11. slyszalam dzis w radio -Prezydent jest przeciwny podniesieniu VAT
  12. ..ładne umaszczenia mają,ale do mamusi nic nie podobne :)
  13. co One tam jedzą :( takie maluchy... oby siemię pomogło dalej popłakuje?
  14. są jakieś wieści z Przytuliska? zrobiło sie cichutko na wątku...
  15. bardzo Jej szkoda :(:( zanim się przyzwyczai -tęskni...
  16. szkrabik mały już bezpieczna, zaopiekowana , w ciepełku :) moze jeszcze się Ktoś zlituje nad innym maluszkiem:(
  17. ciezkie chwile dla Ciebie mari teraz nadchodzą ... tak bardzo szkoda psiaczków:(
  18. wczoraj wyslalam paczke z fantami, nie ma tego duzo,ale moze cos sie sprzeda na bazarku dla Nortonka
  19. Jadą po ,,nowe" życie :) bardzo to wzruszające ... trzymam kciuki za podróż
  20. sunia tez biedna.:( ..chca Ją oddac?
  21. mam do dyspozycji altane na dzialce /ale ok.17/12 wyjezdzam za granice:( i to pomorskie
  22. kochany chłopak...wreszcie usmiechniety :)
  23. biduś :( a On się boi ręki ?
×
×
  • Create New...