tak na szybko napisze bo poczytalam,ale czasu brak-obdzwonilam wszystkie lecznice u mnie brak tego leku na babeszjoze,:( i nie maja nic zastepczego,gdyby sie cos trafilo u nas na miejscu to wtedy na gwalt szukaja dopiero obdzwaniaja ,powinny byc ale w duzych miastach/slowa weta/ ja mieszkam w miasteczku, jedynie szczepionki wczesnie podawane juz mozna w 3 mcu zycie psa sa dobrym zabezpieczeniem-tak wet powiedzial...
co teraz bedzie z Bajeczka :(
wiewioreczki biedne,ja ratowalam takie malenstwo chomiczka nie udalo sie:( wiewioreczki wygladaja tak samo tylko z ogonkiem dlugim oseski.
te pewnie wypadly z dziupli gniazda i dostaly urazu z uderzenia:(