-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
Misio wyglada pieknie,a skacze jak sprezynka ,jak nie po wypadku, szybko doszedl do zdrowka:) widac dobra opieke elficzkowej a pozostale psiaczki co z nimi te szczeniorki i te przytuliskowe :(
-
Tola ma nr tel. do Kasi a Kasia kontakt z dziewczynami z fejsa...tak zrozumialam ktorys z postow Toli
-
WEGA w DS w Bielsku Białej. Marchewka w DS w Skoczowie.
beataczl replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
wspaniale! czyli to ze 2,3 dni i sunia pojedzie do domku:) trzymam kciuki mocno ! -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
beataczl replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
:) wspaniale! a jest moze do Niego wejscie na fejsie? -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
beataczl replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
to pewnie specjalnie tak mowia,zeby psu nie pomoc, bo za tym,ze zostanie pies w Wojtyszkach zostana tez pieniadze...:( tak mysle -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
beataczl replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
a co z tym 17 latkiem? :( -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
beataczl replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
alez ten Dragus sie nacierpi...ciagle cos :(