Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. Misio wyglada pieknie,a skacze jak sprezynka ,jak nie po wypadku, szybko doszedl do zdrowka:) widac dobra opieke elficzkowej a pozostale psiaczki co z nimi te szczeniorki i te przytuliskowe :(
  2. Beatko, jest już drugi telefon :) pani, również brzmi dobrze, tylko teraz musimy poczekać co jest z Miłeczką? I ja się cieszę ,że jest zainteresowanie, tak bardzo bym chciała ,żeby sunia miała najlepszy domek w świecie! :) w koncu dobre wiesci :):) trzymam kciuki! zobaczymy jeszcze co wet powie...
  3. az mi zatkalo dech , co to moze do diaska byc :( skoro antybiotyk nie pomogl,.... tez sie bardzo zmartwilam no wlasnie ta woda...moj pies tez tak mial i odszedl ..wet zle zdiagnozowal :( zaraz popatrze na watku czy byl taki test robiony
  4. Tola ma nr tel. do Kasi a Kasia kontakt z dziewczynami z fejsa...tak zrozumialam ktorys z postow Toli
  5. oby Ktos je adoptowal..czy bardzo bylo zimno ostatnio u Was w nocy bardzo mnie to zmartwilo ta sunia z depresja ciagle mi w glowie siedziala A psinka z lancuchem..jak ludzie zwierzetami sie opiekuja tragedia..sasiedzi nie widza jaki chudzinek :(
  6. mam nadzieje,ze z tym guzkiem to nic powaznego..no trzeba wyjasnic ,wet obejrzy ciesze sie,ze lepiej suni po antybiotyku wysylam 20 zl /stala 10 zl za 2 i 3/
  7. anica -bo moze przeoczylam post-rozmawialas z Pania na temat czy moze Milka zostac do czasu znalezienia domku ? i ewentualnie co bysmy placili czy wiesz ja jutro wplace moja stala a Mileczce juz lepiej? dziala antybiotyk?
  8. wspaniale! czyli to ze 2,3 dni i sunia pojedzie do domku:) trzymam kciuki mocno !
  9. oj,bidus... jaka minka ,skrzywdzili pieska... trzymaj sie Zefirku, niedlugo sciagna ten paryzol :)
  10. :) wspaniale! a jest moze do Niego wejscie na fejsie?
  11. to pewnie specjalnie tak mowia,zeby psu nie pomoc, bo za tym,ze zostanie pies w Wojtyszkach zostana tez pieniadze...:( tak mysle
  12. a co z tym 17 latkiem? :(
  13. sterylke lepiej zglosic do Akcji Sterylizacji wplace 20 zl dla suni, prosze konto
  14. juz wyslalam pw :) a gdyby Ktos tez chcial skorzystac- wrzatkiem zalewamy w miseczke = na oko powiedzmy 1,5 l. Tu chodzi o ta pare ktora z tymi skladnikami wdychasz.
  15. alez ten Dragus sie nacierpi...ciagle cos :(
×
×
  • Create New...