Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. a jednak :) czekamy z niecierpliwoscia na wynik wizyty jutro :)
  2. Reja dostala ropomacicze /miala wyciek ropny / stad operacja krew moze robili przed operacja,ale nie znam wynikow,zaraz na stol
  3. napisalas: ,,Ze schroniska wzięliśmy go niecałe cztery lata temu. Początkowo nie było kłopotów z żywieniem ani załatwianiem. Niestety to się zmieniło. " tak z ciekawosci, czy wiadomo co jadl w schronisku...? pytanie pewnie retoryczne moja sunia, starsza, owczarkowata ,zabrana z ulicy rowniez zalatwiala sie przez sen. badanie usg - wszystko ok,a okazalo sie dopiero przy operacji na stole po otwarciu , ze miala guza wielkosci pomaranczy na macicy ,ktory to widocznie uciskal i powodowal rowniez i to zalatwianie sie, bo po operacji juz ten problem sie skonczyl.
  4. nie moge uwierzyc ,ze to juz nastapilo :(:( Jaaga ...bardzo współczuje, Ty bylas najblizej Limbusi [*] Ciapciaczek pewnie tez bardzo teskni...:(
  5. trzymam kciuki! byloby wspaniale gdyby ktorys z Nich mial dom staly :)
  6. co za wiadomosc! :):) szkoda ze zdjecia nie moge zobaczyc...:(
  7. trzymaj sie Cezarku jak najdluzej! zdrówka !
  8. tez ciagle mysle o tych 2 suniach...
  9. tez dostalam odp. ,,Przede wszystkim olx bo z tego portalu jest pewnie z 90 procent adopcji. Mozna tez na morusek, gumtree, lento czy alegratka. Moze tez udostepnic na facebooku na grupach adopcyjnych" czyli pokrywa sie z tym co napisala powyzej Tyś(ka) :)
  10. malutki,mlodziutki,fajniutki :) napisze do jednej dogomaniaczki, sprobuje sie dowiedziec gdzie oglasza psy...
  11. bardzo prosze o podeslanie konta na pw /nie moge odnalezc/... wrocilam do kraju i chcialabym uregulowac dlug tzn. za m-ce 12,1 i od razu za luty wplacic stala, bo tez za nie dlugo wyjade na m-c. glaski dla Limbusi zostawiam :)
  12. moze zglosi sie jakas Osoba na watku, ktora jest deklarowiczem Akcji Sterylizacja i uda sie sunie ,,podpiac" pod ta akcje jako wyvciagnieta ze schroniska czyli bezdomna... za mala wplata czy tez to jest darmowo teraz,wie Ktoś? doczytalam z regulaminu: ,,jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, w innych przypadkach zwrot jest 50% "
  13. smutna wiadomosc Berciku [*] :(
  14. bardzo smutna wiadomosc :( Nexiu [*]
  15. ladnie wyglada:) nawet grubiutki troszku wyglada,moze to na zdjeciu no i zawsze z nieodlaczne -zabawka,pileczka :)
  16. zagladam do Nutki przed wyjazdem alez Ona jest fajniusia :) jak wroce za miesiac to pewnie juz zobacze zdjecia z ds..
×
×
  • Create New...