-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jaki on śliczny -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
I cavisiowe dzieciaki się załapały do zdjęcia -
A przy okazji - moi weci nie szczepią suk z cieczką, trochę się zdziwiłam.
-
Aska7 oferuje transport, jeśli zdążycie ze szczepieniem do 10.00 w środę.