-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Jeżeli psiak należy do starszej osoby niezbyt rozgarniętej co do metody szukania zaginionego zwierzaka, to trudno będzie mu wrócić do domu Może przychodnie weterynaryjne pomogą (w moim przypadku tak znalazła się właścicielka kota), ale jeśli ma glisty, czyli nie był odrobaczany, to może i szczepiony nie był, tylko żył sobie na podwórku i żaden wet nigdy go nie widział. Jaka to była miejscowość? Do starszych ludzi można by dotrzeć przez papierowe ogłoszenia (ze zdjęciem) np. przy sklepach spożywczych.
-
Z wdzięcznością skorzystam, bo jestem zielona i prawdę mówiąc okropnie naiwna i łatwowierna, każdy kit można mi wcisnąć Szkolenie byłoby mi niezbędne, ale i tak miałabym obawy, czy źle nie ocenię domku. Szczerze mówiąc, to byłam zaskoczona, że kobieta mieszkająca w bloku chce adoptować akurat Benka i byłam niemal pewna, że będzie zwrot z adopcji. W ogłoszeniu Benek opisany jest jako pełen energii żywioł szukający domu z ogrodem i najlepiej z psim towarzyszem. Nie widzę go w bloku, skazanego na wiele godzin bezczynności (bo sądzę, że kobieta pracuje, a córka chodzi do szkoły) i krótkie spacerki na smyczy dookoła bloku. Bo nie sądzę, by po pracy czy szkole cały czas poświęcano psu, aby go wybiegać, szkolić itp. Chyba nie byłby szczęśliwy. A nawiasem mówiąc, to ciekawa jestem, z którego osiedla jest ta Pani. Może nawet ją znam?
-
Polecam się
-
Dziękuję Oneczko za hojną wpłatę A fotki kradnij sobie, się nie gniewam
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ależ ja mam zaległości na dogo Dopiero teraz tu dotarłam. Śliczna jest. Musiał ją boleć ten brzusio w schronie, i jeszcze jak wisiała taka naciągnięta jak ją ten pracownik niósł... Makabra -
Poleciało 100 zł.
-
Proszę o konto.
-
Śliczna łaciatka...
-
Zew - jak malamut Asi Alaskan