-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Melduję się u suni. Że też portfel, a raczej jego zawartość, nie jest z gumy...
-
No jak widzę takie piękne zdjęcia, to mam super motywację do zrobienia albumu na kocie fotki, tym bardziej, że mam trochę kocich gadżetów Jak tylko znajdę wolne moce przerobowe, to zrobię takie cuś na bazarro
-
Zapraszam:
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Isiak replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Zapraszam: -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Isiak replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Zapraszam: -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Isiak replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Czy informacja w podpisie o króliczce do adopcji jest aktualna? -
Mam pytanie: czy byłoby na bazarku zainteresowanie ręcznie robionym albumikiem na zdjęcia psa/kota? Zastanawiam się, czy robić. A jeżeli tak, to na jaki format zdjęć, 9x13 czy 10x15? Sądzę, że 9x13 chyba by wystarczyło.