Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Odpalam miotłę i lecę!
  2. Ja widzę różne zdjęcia.
  3. Jakie słodziaki! Małe, puchate, rude - mega adopcyjne! Pusia i jej synek takie pekinkowate, może wrzucić na grupę pekinkową?
  4. Ja też! On tak chwyta za serce, jak chwytała Cudna! I jeszcze Agat jest dla mnie takim wyjątkowym piesiem. Oby też szybko znalazł cudowny dom.
  5. Dobrze, że siedzę, bo chyba bym padła z wrażenia! To wiadomość jak piorun z jasnego nieba! HURRA!!!!!!
  6. Oczy tych psów, to ich spojrzenie... Strasznie boli
  7. O fakt, o tym nie pomyślałam.
  8. Też tak pomyślałam, że może uciekł i zabłądził. Ktoś, kto kupuje rasowca, i to nie tak pospolitego jak brytyjczyk, to raczej go nie wyrzuca. Chyba że zaczął chorować i generować koszty, a kupiony z pseudo za niewielkie pieniądze i ktoś uznał, że taniej wyjdzie kupić nowego, niż leczyć obecnego. Szkockie zwisłouche często chorują na stawy - jest to związane z genem letalnym odpowiedzialnym za te słodko zwisające uszka.
  9. Zapraszam na bazarek z NOWYMI rzeczami, różności na prezent pod choinkę: ubrania, książki, tablet, album, pałeczki do sushi i inne rzeczy.
  10. Przykre Trzymaj się...
×
×
  • Create New...