-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Odpalam miotłę i lecę!
-
Ja widzę różne zdjęcia.
-
Jakie słodziaki! Małe, puchate, rude - mega adopcyjne! Pusia i jej synek takie pekinkowate, może wrzucić na grupę pekinkową?
-
Oczy tych psów, to ich spojrzenie... Strasznie boli
-
O fakt, o tym nie pomyślałam.
-
Też tak pomyślałam, że może uciekł i zabłądził. Ktoś, kto kupuje rasowca, i to nie tak pospolitego jak brytyjczyk, to raczej go nie wyrzuca. Chyba że zaczął chorować i generować koszty, a kupiony z pseudo za niewielkie pieniądze i ktoś uznał, że taniej wyjdzie kupić nowego, niż leczyć obecnego. Szkockie zwisłouche często chorują na stawy - jest to związane z genem letalnym odpowiedzialnym za te słodko zwisające uszka.
-
Zapraszam na bazarek z NOWYMI rzeczami, różności na prezent pod choinkę: ubrania, książki, tablet, album, pałeczki do sushi i inne rzeczy.
-
Przykre Trzymaj się...
-
Cudne!