-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Ślę dobre myśli i dobrą energię. Musi być dobrze, nie ma innej opcji!
-
Cudne zdjęcie Współczuję połamania. Znajoma z pracy też uszkodzona przez zwierzaka. Broniła swojego kota przed obcym kotem i jest już 5 miesięcy na zwolnieniu.
-
Też mieliśmy taką maszynę. Dziadek kupił Singera przed wojną, u Żyda na raty, bo planował moją mamę wykształcić na krawcową. Mama będąc jeszcze w podstawówce już chodziła na nauki do krawcowej, i fakt, bardzo dużo się nauczyła. Dalsze plany pokrzyżowała wojna, bo gdy tylko skończyła 16 lat, wysłali ją na przymusowe roboty do Niemiec. Maszyna była u nas do początku lat 90-tych.
-
Może ten kontakt ograniczał się do widoku człowieka, kiedy przynosił miskę jej matce. Nie była prawidłowo socjalizowana i żyła nie tyle z człowiekiem, co obok niego, jak koty wolnożyjące. Toleruje w swoim świecie człowieka jako zło konieczne, jako dostarczyciela jedzenia, a nie towarzysza. Tak sobie myślę. Ale to tylko moje zdanie, może nie mam racji. Może Sowa miałaby jakąś mądrą teorię.
-
To macie wesoło. Pewnie na Blankę się zapatrzył i małpuje.
-
Badali trzustkę? W naszej fundacji jest owczarek niemiecki Rio, trafił chudy jak szkielet, nie przybierał na wadze - okazało się, że cierpi na zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki. Dostaje Kreon i teraz wygląda super. Oto on: https://zwierzeca-arkadia.org/project/rio/
-
No masz...
-
Jakbym o spanielu koleżanki czytała. Ten sam charakter, to samo zachowanie. Tyle, że on jeszcze codziennie o siódmej wieczorem rzucał się na swoich ludzi i gryzł po nogach, jeżeli mieli je na podłodze. Dlatego około siódmej wszyscy siadali na kanapach albo fotelach z nogami na górze. Pies polatał, powarczał parę minut i wracał na swoje legowisko, i był spokój. Do następnego dnia. Raz mąż koleżanki się zagapił i nie zdążył z nogami na kanapę - skończyło się szyciem pięty.
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nareszcie!!! Teraz kolej na Fafelka!