Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ale bida z nędzą. Ale ma chłopak potencjał na przystojnego kawalera, u Ciebie szybko dojdzie do siebie. Szkoda, że niewidomy, trudno będzie o domek.
  2. To prawda. Ja się zakochałam w nim na maksa. Jeżeli on teraz z tymi zdjęciami i cudnym charakterem nie znajdzie domu w przeciągu tygodnia, to już nie wiem co...
  3. Jeszcze będzie z niej super pies. Taka zrównoważona, spokojna towarzyszka dla starszej pani, takiej jak ja, hi hi hi
  4. Tolu, a "Szkło Kontaktowe" w TVN24 i akcja :Każdy zwierz ma swój czubaszek?"
  5. Sesja fotograficzna niesamowicie udana! Piękne zdjęcia, ale też i model wyjątkowo urodziwy i fotogeniczny I cieszę się, że mąż Jaagi już wydobrzał po chorobie. Dbajcie o siebie, Jaaga, bo jesteście naszym największym dobrem narodowym
  6. Hurra!!!! Po cichutku o tym marzyłam! W takiej sytuacji wyskrobię jeszcze na deklarację stałą 30 zł.
  7. Trzeba się liczyć z tym, że będzie kolejnym nieadopcyjnym psem, tym bardziej, że chyba starszy. Ale nie można pozwolić tak mu cierpieć. Jesteśmy (dogomaniacy) jego jedyną i ostatnią szansą. I przy okazji melduję się na wątku. Dziękuję elik, że go założyłaś.
  8. 50 zł na początek jednorazowo.
  9. Też jak go zobaczyłam to zaraz o Dżekusiu pomyślałam. Ale Jaaga, to całkiem inny pies, niż ten zgarnięty z ulicy. Uszka w górze, oczęta żywe i zainteresowane otoczeniem. Jego pierwsze zdjęcia ściskają serce okropnie... A co z bazarkiem? Robimy?
  10. Tysiu, ona nawet nie stała koło jrt... Szkoda, że ja nie mogę mieć psa
  11. A swoją drogą to bardzo poczciwie patrzy z oczu Krecikowi. Fajny staruszek, żal, że tęskni. Ale z drugiej strony dzięki Wam pozbędzie się życia wewnętrznego.
×
×
  • Create New...