-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Ale bida z nędzą. Ale ma chłopak potencjał na przystojnego kawalera, u Ciebie szybko dojdzie do siebie. Szkoda, że niewidomy, trudno będzie o domek.
-
50 zł na początek jednorazowo.
-
Też jak go zobaczyłam to zaraz o Dżekusiu pomyślałam. Ale Jaaga, to całkiem inny pies, niż ten zgarnięty z ulicy. Uszka w górze, oczęta żywe i zainteresowane otoczeniem. Jego pierwsze zdjęcia ściskają serce okropnie... A co z bazarkiem? Robimy?
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tysiu, ona nawet nie stała koło jrt... Szkoda, że ja nie mogę mieć psa -
Mogę pomóc.
-
A swoją drogą to bardzo poczciwie patrzy z oczu Krecikowi. Fajny staruszek, żal, że tęskni. Ale z drugiej strony dzięki Wam pozbędzie się życia wewnętrznego.