Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. To gryzoń jeden... No zupełnie jak Spike, czarny cocker koleżanki...
  2. I cavisiowe dzieciaki się załapały do zdjęcia
  3. To jak do koleżanki. Jak w pracy ją dopadało, to wymiotowała, mdlała, wzywali pogotowie. Teraz nie pracuje i jak co, to przez trzy dni nie wychodzi z łóżka.
  4. To prawda, u mnie często działa. No ale ja nie mam migreny, tylko takie "zwyczajne" bóle głowy i od kręgosłupa czasem, jak przesadzę z noszeniem ciężkich toreb z zakupami.
  5. Koleżanka tak ma, koszmar... Ma specjalnie przygotowywane proszki przeciwbólowe, na receptę lekarza w aptece jej robią, ale drogie podobno.
  6. Widziałam na własne oczy rozpacz rozdzielonych, zżytych z sobą zwierzaków Dlatego tak strasznie mi żal tej dwójki. Wspólny dom to byłoby coś... Cuda się zdarzają. Ostatnio taki wspólny dom znalazła psia para z naszej lokalnej fundacji. Marzenia ściętej głowy
  7. A przy okazji - moi weci nie szczepią suk z cieczką, trochę się zdziwiłam.
  8. Aska7 oferuje transport, jeśli zdążycie ze szczepieniem do 10.00 w środę.
  9. Rozumiem. Wpłata uxmal nie była bazarkowa. To pieniążki za sznaucera, którego dla niej wyhaftowałam. Prosiłam ją o wpłatę dla tej suni, kiedy jeszcze nie wiedziałam o domu dla dziewczynki.
  10. Kochani, a ja w kwestii finansowej: czy to znaczy, że sunia już nie potrzebuje dogomaniackich pieniążków? Jeśli nie potrzebuje, to czy jest możliwość przekierowania wpłaty od uxmal dla ślepaczka, który jedzie do Jaagi?
×
×
  • Create New...