-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Już coraz bliżej :) Trzymajcie się psiaki -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
To taki prezencik od małej był dla córci? ;) Dała, co miała. -
Przepraszam za wczorajszą nieobecność na wątku. Miałam wariacki dzień :( Wieści o Ergusiu naprawdę bajkowe i wzruszające. Ten czas, który dla niego nastał to nagroda za wszystkie lata chłodu i głodu. Misio bardzo fajny, psiakowi trzeba koniecznie pomóc. Napiszę do Murki z pytaniem o miejsce i czas oczekiwania. W razie czego, gdyby trzeba było bardzo długo czekać, chyba warto zapytać też inne hotele- np. Kikou, co? Oczywiście do Murki byłoby najlepiej, bo i najbliżej, ale psiak może nie móc tyle czekać..
-
Melduję się u Katusia. Miałam kiedyś, jako chyba jednego z pierwszych, piesia na dogo, na którego płaciłam deklaracje. To był starszy piesek i był bardzo zżyty ze swoim kumplem ze schronu. Obaj w hotelu dożyli spokojnie kresu swych dni. Jeden odszedł pierwszy, drugi po kilku miesiącach odszedł też - pod drzewem, gdzie był pochowany jego przyjaciel. Psiaki nazywały się Dino i .. Kajtuś. Parafrazując klasyka mogę tylko powiedzieć, że "wszystkie Kajtki to porządne chłopaki" :) Dobre imię mu wybrałyście :) Nie może mnie zabraknąć na wątku Kajtusia i jego przyjaciela Szronika. W środę mój psiak ma zabieg na powiece. Po wszystkim zobaczę ile kasy mi zostało na ten miesiąc i się zdeklaruję.
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
20 zł miesięcznie na Szronika - i chyba przestaję jeść! -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że taki super psiaczek :) Grzeczny, cierpliwy, śliczny - same plusy. Pies ideał :) -
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
dzisiaj wysłałam przelew na 40 zł dla suniek -
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Paula - wielki szacunek, że weźmie obie. Na pewno będzie im łatwiej. Są tak zżyte :) -
A dlaczego chcą oddać? Coś z nią nie tak, czy z nimi?
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Aa, to zagapiłam się i pogubiłam już w hotelach dla zamojskich bid - sorki ;》 -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Irenas mieszka na pólnoc od Warszawy kilkadziesiąt kilometrów, to chyba dość skomplikowane logistycznie by było.. Dokąd najdalej od Zamościa Szronik mógłby być podwieziony w stronę Warszawy?