Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Już coraz bliżej :) Trzymajcie się psiaki
  2. Przepraszam za wczorajszą nieobecność na wątku. Miałam wariacki dzień :( Wieści o Ergusiu naprawdę bajkowe i wzruszające. Ten czas, który dla niego nastał to nagroda za wszystkie lata chłodu i głodu. Misio bardzo fajny, psiakowi trzeba koniecznie pomóc. Napiszę do Murki z pytaniem o miejsce i czas oczekiwania. W razie czego, gdyby trzeba było bardzo długo czekać, chyba warto zapytać też inne hotele- np. Kikou, co? Oczywiście do Murki byłoby najlepiej, bo i najbliżej, ale psiak może nie móc tyle czekać..
  3. Melduję się u Katusia. Miałam kiedyś, jako chyba jednego z pierwszych, piesia na dogo, na którego płaciłam deklaracje. To był starszy piesek i był bardzo zżyty ze swoim kumplem ze schronu. Obaj w hotelu dożyli spokojnie kresu swych dni. Jeden odszedł pierwszy, drugi po kilku miesiącach odszedł też - pod drzewem, gdzie był pochowany jego przyjaciel. Psiaki nazywały się Dino i .. Kajtuś. Parafrazując klasyka mogę tylko powiedzieć, że "wszystkie Kajtki to porządne chłopaki" :) Dobre imię mu wybrałyście :) Nie może mnie zabraknąć na wątku Kajtusia i jego przyjaciela Szronika. W środę mój psiak ma zabieg na powiece. Po wszystkim zobaczę ile kasy mi zostało na ten miesiąc i się zdeklaruję.
  4. Brawo Wiosna! Niesamowitą pracę robicie z Moriskiem. Ale nie dziwię się, że zmęczenie jest ogromne. Jaka radość i odpoczynek będzie, jak będzie można spuścić psiaka normalnie z oczu, jak oswojonego psiaka. Oby to nastąpiło jak najszybciej.
  5. Ślicznie rosną :) Tylko mamusia biedna.. Grosik jakiś poślę jeszcze, niestety niedużo, bo właśnie mój psiul będzie miał usuwaną narośl z powieki i nieprzewidziane wydatki wyskoczyły :(
  6. Ależ te biedne psiaki ze schronów są zarobaczone :( Wszystko, co najgorsze je spotyka jakby więzienia było mało :(
  7. 20 zł miesięcznie na Szronika - i chyba przestaję jeść!
  8. Fajnie, że taki super psiaczek :) Grzeczny, cierpliwy, śliczny - same plusy. Pies ideał :)
  9. Ewkar, mam nadzieję, że uda się zdobyć jakieś konkretniejsze wiadomości. Mdk, czy możesz zapytać kikou, czy w razie czego przyjmie staruszka do siebie, czy ma miejsce? Ona ma chyba prawie same staruszki - dobrze kojarzę?
  10. dzisiaj wysłałam przelew na 40 zł dla suniek
  11. Spróbuj może czegoś więcej się o psiaku dowiedzieć, a przede wszystkim do kiedy on jeszcze tam może być
  12. Ewkar, może spróbujemy i jemu pomóc? Mam nadzieję, że żaden weterynarz nie uśpi zdrowego psa, dlatego, że jest starszy.. ale i w tym zawodzie cała masa "miłośników" zwierząt. Do kiedy mamy czas? Ile jeszcze ten psiak może z ochroniarzem zostać? A ten pan nie chce psiaka wziąć do siebie?
  13. Paula - wielki szacunek, że weźmie obie. Na pewno będzie im łatwiej. Są tak zżyte :)
  14. A dlaczego chcą oddać? Coś z nią nie tak, czy z nimi?
  15. Aa, to zagapiłam się i pogubiłam już w hotelach dla zamojskich bid - sorki ;》
  16. Irenas mieszka na pólnoc od Warszawy kilkadziesiąt kilometrów, to chyba dość skomplikowane logistycznie by było.. Dokąd najdalej od Zamościa Szronik mógłby być podwieziony w stronę Warszawy?
  17. Piękna psica, a uśmiechnięta jeszcze piękniejsza :) Kciuki za bezproblemową wizytę u trzeciej głowy ;)
×
×
  • Create New...