Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Oj, to jeszcze cały weekend czekania. Oby z suńką było jak najlepiej.
  2. Na moje nie możesz Joanko?
  3. Może poczekajmy do niedzieli i do szczęśliwego zakończenia :)
  4. W niedzielę mama mojego znajomego jedzie do schroniska po jakiegos psiaka! Zdecydowała się dać dom którejś bidzie!! Już na stronie schroniska widziała psiaki z Jaktorowa i Wiskitek, jeszcze chce "zapoznać się osobiście" i zdecydować którego weźmie. :)))
  5. Piękny tekst! Miłeczko, niech przeczyta to mądra i wrażliwa osoba i cię pokocha i da miejsce przy sobie - tego życzę z całego serca
  6. Przy okazji zerknęłam na rozliczenie i wygląda na to, że nie wpłaciłam mojej deklaracji! Przepraszam, ale musiało mi umknąć w natłoku spraw.. Jutro naprawię błąd, konto na pewno dostałam na pw, muszę tylko odszukać. Wartam rózeg! :(
  7. Dziwna cisza nastała teraz.. pamiętacie początek roku? Ile psinek znalazło domy, a teraz jakaś cisza. Może za chwilę znowu fala wznosząca się pojawi :)
  8. Nie ma rady, zbieramy na operację. Jutro pożebram u przyjaciół, wiem, że im się nie przelewa, ale bardzo są zwierzolubni - może choć po parę złotych dadzą na bidulę..
  9. No to czekamy na zdjęcia pięknego pychola :)
  10. Canisek na pewno też znajdzie super dom, który wynagrodzi mu stracone lata :)
  11. Fajne opowieści z życia Misia zaczynają się tu pojawiać ;)
  12. Kochane sunieczki - jakie przyjazne i towarzyskie dla ludzi. Ktoś, kto je weźmie do domu zyska dozgonną miłość i przyjaźń - najwięcej co można zyskać w życiu. Fajnie, że tyle osób je wspiera i im kibicuje
  13. Rozumiem. Niestety pełno takich ludzi, jak ten Twój sąsiad, mam wrażenie ostatnio, że nawet coraz więcej i coraz bardziej widocznych. Ehh.. To chyba dodatkowo rozumiem dlaczego pies jest nadpobudliwy i agresywny :(
  14. Psiaki w górę! Oby chociaż kilka znalazło domy..
  15. Czekamy na wieści od lekarza
  16. Dzięki, już wysłałam :)
  17. No i co z wodą? Wiadomo? Co do sąsiada, to przepraszam, że może to zabrzmi naiwnie, ale może zwyczajnie po ludzku i po sąsiedzku go poprosić o zrozumienie sytuacji i nie wypuszczanie jego psa luzem poza jego teren?
  18. Kochane, czy jest gdzieś wydarzenie psiaków - np. na fb, czy podawać ludziom link do wątku na dogo, żeby zobaczyli psiaki?
  19. Otóż to: jaki tytuł wpłat? Czy sunia ma imię?
  20. Mam nadzieję, że jest i czeka na nas, na naszą pomoc
  21. Mogę pomóc tylko finansowo po 1 marca. Spróbuję namówić rodzinkę na choć minimalne wsparcie, żeby zebrało się chociaż parę stów. Pracuję dość dużo i opieki nad sunią nie jestem w stanie zaoferować :(
×
×
  • Create New...