Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Będzie dobrze Tyśko :) Trudny egzamin, ale dla takich jak Ty są właśnie trudne rzeczy :) Postaram się poszukać jakichś fantów na bazarek dla ślepaczka. Bardzo mi go żal.
  2. Hurra! Całość :)))
  3. Strasznie zimno znowu :( Kiedy ta zima odpuści? W schronach znowu masakra pewnie :( Dobrze, że ONuś w szpitaliku, a nie w boksie.
  4. Promyczek piękny, miły - i tak pokrzywdzony przez los - kolejny pies, koło którego nie sposób przejść obojętnie :( Nie zadeklaruję się na razie, bo wysiadam już finansowo, wyjątkowy wysyp psiaków w potrzebie. Ale może jakieś deklaracje mi odpadną niedługo, bo kolejne psiulki pójdą do domów. Ale zapisuję oczywiście wątek
  5. Dorcia! ♡♡♡♡♡ Nawet nie wiedziałam, że Ty też "oszołomka" :))) Super! Lisy wyglądają koszmarnie.. Może skórę z kogoś z rodziny by idiotki zdarły i nosiły, jak takie modne.. To kompletny brak jakiejkolwiek wrażliwości i empatii. Mój TZ jeszcze nie gadał z kolegą, zaczynam go molestować ;)
  6. Kochane malutkie :) Już bezpieczne i zaopiekowane :)
  7. I tyle dobrych ludzi już przyciągnęły maleńkie :) Będzie dobrze :)
  8. Trzymam mocno kciuki za jak najszybszy wyjazd Zulki ze schronu. Deklaracji mam już dużo :( Na razie 3 dyszki jednorazowo (jutro mój psiak ma zabieg na powiece, mam nadzieję, że nie zedrą w lecznicy ze mnie ostatniej koszuli, to może uda mi się więcej troszku podesłać)
  9. OK, to dobrze, że choć sierść go grzeje. Zresztą obaj ze Szronikiem pewnie jakoś sobie radzą bidaki..
  10. trzymaj się Kajtusiu znowu mrozy nadciągają.. dobrze byłoby zabrać nieszczęśnika ze schronu, on chyba nie ma zbyt bujnej sierści, prawda?
  11. No to teraz wszystkie psiaki w linii tych 30km gotowe przyjść do malagosów ;)
  12. Wielgachne głaski dla Jędrusia :) Jak się wyciąga, to znaczy, że czyje się bezpiecznie :)
  13. Dzięki Murko za odpowiedź. Czekamy zatem niecierpliwie na informację, Ewkar, poproś znajomą, żeby jeszcze pomonitorowała sytuacje psiaka, żeby go nie uśpili.
  14. O rany, biedna ta kotka bardzo, a Wy macie prawdziwy poligon z nią. Może taka trochę dzika, ale tak chora, że szukała pomocy.. :(
  15. Psina w raju! Tak miło się czyta i ogląda :) Akcja "kąpiel" lepsza od powieści sensacyjnej i z jakim dobrym finałem ;;))) Cudna!
  16. Już coraz bliżej :) Trzymajcie się psiaki
  17. Przepraszam za wczorajszą nieobecność na wątku. Miałam wariacki dzień :( Wieści o Ergusiu naprawdę bajkowe i wzruszające. Ten czas, który dla niego nastał to nagroda za wszystkie lata chłodu i głodu. Misio bardzo fajny, psiakowi trzeba koniecznie pomóc. Napiszę do Murki z pytaniem o miejsce i czas oczekiwania. W razie czego, gdyby trzeba było bardzo długo czekać, chyba warto zapytać też inne hotele- np. Kikou, co? Oczywiście do Murki byłoby najlepiej, bo i najbliżej, ale psiak może nie móc tyle czekać..
  18. Melduję się u Katusia. Miałam kiedyś, jako chyba jednego z pierwszych, piesia na dogo, na którego płaciłam deklaracje. To był starszy piesek i był bardzo zżyty ze swoim kumplem ze schronu. Obaj w hotelu dożyli spokojnie kresu swych dni. Jeden odszedł pierwszy, drugi po kilku miesiącach odszedł też - pod drzewem, gdzie był pochowany jego przyjaciel. Psiaki nazywały się Dino i .. Kajtuś. Parafrazując klasyka mogę tylko powiedzieć, że "wszystkie Kajtki to porządne chłopaki" :) Dobre imię mu wybrałyście :) Nie może mnie zabraknąć na wątku Kajtusia i jego przyjaciela Szronika. W środę mój psiak ma zabieg na powiece. Po wszystkim zobaczę ile kasy mi zostało na ten miesiąc i się zdeklaruję.
×
×
  • Create New...