-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo piękne wieści!! :)))) -
Cudne są te Wasze opowieści o kotkach. Można czytać i czytać :)
-
Moje koty też wolą pić wodę bieżącą. Od miski niestety wolą zlizywanie wody ze ścianek zlewu, umywalki lub nawet..! Istne wariaty. Martwiące jest to, że kocica nie daje się dotknąć, Ja od kilku lat dokarmiam kotkę z piwnicy. Przychodzi pod moje drzwi, miauczy domagajac się jedzenia, potrafi ocierać się o nogi, czy odpychać nawet moje ręce, jak nakładam jej jeść do miseczki. Ale przy próbie pogłaskania odskakuje jak oparzona i "paca" mnie karcąco łapką z pazurami. Niedotykalska jest i koniec. Nie poznała dotyku ludzkiej ręki jako kociak, i chyba jej już tak zostanie. Tej Waszej kociczce pewnie tak samo :\
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Takie wieści to miód do czytania :) -
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Rozczulająca jest Perełka :) Taki brat-łata :) -
Jak się macie? Czy lepiej?
-
Chyba nie piją wcale :( One w ogóle muszą być bidule odporne na brak wody - w upały jest to samo :(
-
Dobrej niedzieli dla Wampula i dla Was :) Moja psina też się dobrze goi, ale kołnierz to dla niej koszmar..
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Piękne, czyściutkie i pachnące psinki dziś jadą po nowe życie. Hurra! Warszawa wzbogaci się o kolejne prześliczne sunie :) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tylko tydzień.. jeszcze tydzień. Oby szybciej