Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Też cieszę się, że jakaś psina w potrzebie znalazła dom, chociaż żal mi "naszych" suniek. Ale tamtej niech będzie jak najlepiej, kaźdy pies zasługuje na super dom. Mocno wierzę, że i suńki z Zamościa niedługo znajdą domy.
  2. Ależ wieści! Po dłuższej nieobecności na wątku Reksia niesamowita niespodzianka :) Niskie ukłony dla mar.gajko :)
  3. Bardzo proszę o przypomnienie na pw po 1 listopada o wpłacie dla Apsika. W nawale różnych rzeczy mogę zapomnieć, a chciałabym wspomóc psiaczka
  4. Biedny Żunio, ale szczęściarz, że ma takich ludzi wokół siebie :)
  5. Długo mnie u suniek nie było (wyjazdy wyjazdy :(), ale za dom zawsze wielkie kciuki trzymam :)
  6. Kciuki obowiązkowo! Duże plauchy u nóg wieczorem, bo teraz w butach nie mam jak :\
  7. I co z Dinusiem??
  8. Jak się sparwuje malutka? Nadal w miarę grzeczna? Może tę rudą państwo, którzy ją wzięli, zatrzymają? Do takich maluchów serce szybko się przywiązuje..
  9. Wspaniała jesteś, że ją zabrałaś. W przyszłym tygodniu po wypłacie przeleję grosz dla niej. Na pewno będzie coraz bardziej przypominać szczeniaczka, jak się poczuje bezpiecznie. Nie wiadomo co biedna przeżyła :(
  10. Sabcia jest piękna. Takie kundelki są najpiękniejsze, bo takie "burkowate" :) To, że pan pytający o psiaka powiedział, że jego pies umarł, dużo od razu o człowieku dobrego mówi. Trzymam kciuki.
  11. Głaski dla Blekusia. I dla pozostałych psiaków :) Blekuś jest tak bardzo typowym kundelkiem, że powinien znaleźć amatora ;))
  12. Dobrze, że robi się cieplej, biedak w kojcu jakoś może lepiej to zniesie dzięki lepszej pogodzie. Te urządniczne korowody są beznadziejne :(
  13. Oj, to dobrze mu zrobiła ta ucieczka skoro taki "w sobie" psiaczek ;)) Za ciasne M szeleczki?! A tak serio, to cieszę się, że dzikość Grzesia nie jest taka dzika :)
  14. Fajny spacerunio w takiej hordzie ;))
  15. Bardzo dużo zrobiłaś, żeby pomóc psiakowi. Jak będzie już u Murki, puszczę i ja grosz dla niego.
  16. Co u czarnej mordeczki? :)
  17. No to super wieści :) Mądry psiaczek z Grzesia, może szybko się upora ze strachem już tak do końca?
  18. Czy ten awaryjny dt jest w Szczebrzeszynie czy trzeba psiaka przewieźć do niego? To ten dt postawił warunek w postaci kastracji i szczepień? Jaki to jest koszt?
×
×
  • Create New...