-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Wielkie kciuki zatem! :) :) :)
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Miód na serce :) -
Zapytajcie Kikou, ja nie mam u niej w tej chwili żadnego "mojego" pieska, więc nie wiem jaka sytuacja.. Nie mam pojęcia jak pomóc kotce. W sprawie sterylki mogę zapytać znajomą o pomoc w znalezieniu miejsca w warszawskiej klinice, ale po paru dniach trzeba będzie ją zabrać. Nie dam rady wziąć i psa i kota naraz na tymczas
-
Ja też po rozmowie :)
-
Dzwoniłam do Magdaleny, nie mogła rozmawiać, ma oddzwonić. Czekam. Załamałyście mnie tymi nowi psiakami. Zwłaszcza staruszką. Coś trzeba z nią zrobić. Może Kikou by ją wzięła? U niej same staruszki. Co dokładnie dolega kotce? Jest zdrowa czy ma jakieś problemy po wypadku?
-
Za pieniądze gminy? A lecznica w Zamościu jakaś? Żadna?
-
A nie ma gdzie w okolicy wysterylizować kotki? W żadnej lecznicy jej nie przetrzymają, aż się zagoi??
-
Też bardzo się cieszę, że Kawa przyjedzie bezpośrednio do Warszawy :) Dla mnie w obie strony to byłoby z 9 godzin w samochodzie najmarniej, a nie mam w ten weekend z kim zostawić mojego zwierzyńca na tak długo. Także pani Magdalena spadła jak z nieba :)
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Wielkie kciuki zatem jutro! -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Moja stała za styczeń dziś poleciała -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
agat21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Bardzo żal, że jeszcze nikt nie zechciał dać domu Dragonowi. To chyba niedobry czas na razie na adopcje, ludzie powoli dopiero dochodzą do siebie po szaleństwie świątecznym :( Mocno wierzę, że teraz rozdzwonią się telefony. Wciąż jest wiele osób bardzo lubiących ONki -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
agat21 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Ludzie obserwują, bo często pewnie dramatyczny tytuł przyciąga uwagę. Ale trzeba mieć nadzieję, że u kogoś na obserwacji się nie skończy -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wieści o psince. Ja też wszystkim życzę dobrego nowego roku, a Foreścikowi kochającego własnego domu :) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich bywalców wątku o Grzesiu, niech ten rok będzie lepszy, zdecydowanie lepszy. A Grześ vel Gregorła vel Grisza niech znajdzie swój własny dom :)