Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wiadomo :) Właśnie wróciłam do domu. Państwo bardzo fajni, serdeczni, otwarci. Wydają się być rozsądni i zorientowani w psiej tematyce całkiem nieźle. Gadaliśmy godzinę. Tymczasowali już 2 psiaki po przejściach, są wrażliwi na potrzeby psiaków. Mają znajomą behawiorystkę. Nie jestem w stanie teraz tu wszystkiego napisać, napiszę krótko: myślę, że Tofik będzie z nimi szczęśliwy :) W sobotę chcą po niego jechać :)
  2. Trzymajcie kciuki za pozytywne wrażenia z wizyty :)
  3. Deklarację z Gracji w wysokości 10 zł przenoszę na Mikę
  4. Oj, martwi ten objaw z łapką Terry.. Niestety znam podobny z autopsji mojej suni. Oby to było co innego.
  5. Jutro wpłacę grosik obiecany
  6. Dzielna Murka tak wspaniale socjalizuje biedná Abisię <3 A co byście powiedziały na taki specjalny korzeń jakiegoś twardego drzewa do gryzienka dla Abi? Mój pieso kiedyś taki miał, nie pamiętam jak się nazywa), muszę poszukać, ale nie był łatwy do zdarcia..
  7. Serce się raduje! Powtórzę - pewnie już do znudzenia - dla takich chwil warto być na dogomanii i wspólnie działać :)
  8. Jakoś tak dziwnie się układa, że niektóre psy szybko znajdują domy, a jeszcze potem są telefony w ich sprawie. A Klarusia tego szczęścia nie ma, ale mam nadzieję, że to tak na razie :(
  9. Modelka pasuje do jasnych mebli jako dobre uzupełnienie odcienia tapicerki, zapewne wspaniale będzie też wyglądać na ciemnych na zasadzie kontrastu, więc w zasadzie pasuje do każdego wnętrza! :)
  10. Wspaniałe wieści :) Oby więcej takich domków dla naszych dogomaniowych psinek!
  11. Ale fajnie! :) I tego było mi dziś trzeba, żeby uratować dzień - widoki śmiałej bidusi :)
  12. Piękne zdjęcia pięknej Majeczki :) Łapie za serducho :)
  13. Oj, to mnie zmartwiłaś.. Może on dopiero teraz poczuł swój teren i kozakuje? :(
  14. O boziu, jak serce się ściska jak człowiek ma takie przykłady zwierzęcej lojalności, przyjaźni i braterstwa z innymi istotami. To jest niesamowite. Tylko idioci nie widzą jak wspaniałe i wrażliwe są zwierzęta! Kochany przyjaciel Dieselek ..
  15. Poproszę o numer konta, w środę wracam z wyjazdu, to coś kapnę dla biedulki
  16. Cudne wieści! Dobry mądry pies - wie, że gdzie mu będzie lepiej?? :)) To nie była żadna ucieczka, tylko inspekcja zewnątrzna miejsca zamieszkania!
  17. Wielka radość, że maleńka jednak się przełamuje :)
  18. Niech się szczęści maleńkiemu w nowym domu :) A czarnuszka obfocić poproszę, żebyśmy też wiedzieli "kto zacz" :)
  19. Ale piękne wieści :) Mam mocno zawalony weekend przed kolejnym poniedziałkowym wyjazdem, ale jeśli nikt się nie znajdzie, to pojadę na Bielany w niedzielę na kwadransik poznać nową rodzinę Gracjusi
  20. Mimo wszystko myślę, że będzie dobrze, bo to inteligentna suczynka, więc nauczy się wszystkiego choćby z czystej ciekawości :) Fajnie, że polubiła się z Maksiulkiem :)
  21. Grzesiu, cierpliwości i optymizmu :)
×
×
  • Create New...