-
Posts
30290 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wiadomo :) Właśnie wróciłam do domu. Państwo bardzo fajni, serdeczni, otwarci. Wydają się być rozsądni i zorientowani w psiej tematyce całkiem nieźle. Gadaliśmy godzinę. Tymczasowali już 2 psiaki po przejściach, są wrażliwi na potrzeby psiaków. Mają znajomą behawiorystkę. Nie jestem w stanie teraz tu wszystkiego napisać, napiszę krótko: myślę, że Tofik będzie z nimi szczęśliwy :) W sobotę chcą po niego jechać :) -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki za pozytywne wrażenia z wizyty :) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jutro wpłacę grosik obiecany -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Bombowy chłopak! -
Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę
agat21 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Oj, to mnie zmartwiłaś.. Może on dopiero teraz poczuł swój teren i kozakuje? :( -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Poproszę o numer konta, w środę wracam z wyjazdu, to coś kapnę dla biedulki -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści! Dobry mądry pies - wie, że gdzie mu będzie lepiej?? :)) To nie była żadna ucieczka, tylko inspekcja zewnątrzna miejsca zamieszkania! -
Niech się szczęści maleńkiemu w nowym domu :) A czarnuszka obfocić poproszę, żebyśmy też wiedzieli "kto zacz" :)
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grzesiu, cierpliwości i optymizmu :)